פרקי השבוע - סוף עונה

IllyriaB

New member
../images/Emo11.gifהפרק השבועי../images/Emo11.gif

אין לי מושג מה יהיה בו אבל ככל הנראה זה 2 הפרקים האחרונים אם אני לא טועה.

HuGo Hell

New member
../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif פרקי השבוע - סוף עונה ../images/Emo70.gif

~ 1.13 ~ שם הפרק בעברית: חופשה שם הפרק באנגלית: Vacation תקציר בעברית: במשך ום שלם אף אחד לא מת, מה שמאלץ את ג'ורג' וחבריה לעבוד קצת על הניירת. תקציר באנגלית: The Gravelings take the day off. No-one dies today. So the reapers have to catch up on there paperwork ~ 1.14 ~ שם הפרק בעברית: משכבה בשלום שם הפרק באנגלית: Rest in Peace תקציר בעברית: ג'ורג' מנסה לחזור לעבודתה הישנה, אולם דולורס מציבה בפניה קשיים. משפחתה של ג'ורג' מתכוננת לקראת ביקור בקברה. תקציר באנגלית: George goes back to Happy Time to get her job back, but Delores is not open to this at all. That is, until her cat ends up getting very sick. שתהיה לכם צפיה מהנה בסוף העונה. תגיבו לפה את כל ההודעות והשאלות. מקווה שתהנו, ושתמשיכו לכתוב בפורום אפילו שהסדרה נגמרת היום

IllyriaB

New member
אממממ. ../images/Emo11.gif

אני לא בטוחה שהבנתי. עד כמה שהסדרה יפה ומעניינת. זה רק אני או שהיא פשוט לא קשורה לכלום?

מה אני אעשה עכשיו בערבי חמישי...?

אוף. אני לא מאמינה שהעונה נגמרה... זה עבר כל כך מהר. אני מקווה שהוט ישיגו את העונה השניה. או האוזן השלישית. העיקר שאני אראה את זה. שני הפרקים היו ממש נפלאים, לדעתי. מאד אהבתי את פרק 13. במיוחד הקטעים עם מייסון ודייזי... הם יהיו זוג נפלא. אני מקווה. P: אני ממש אוהבת את קריסטל. XD היא פשוט דמות מטרידה, משעשעת וחביבה באופן מוזר מאד. אני עדיין מייחלת למותה של דולורס. מה אני אעשה, היא פשוט... בעע. וואו. אני באמת לא מצליחה לקבל את העובדה שהסדרה נגמרה. אני חייבת לקנות את הDVD של העונה הראשונה.

IllyriaB

New member
אממממ.../images/Emo11.gif

אולי תלכי לישון, מה שאני מתכוונת לעשות. XD

בשעה כזאת?

אני בספק אם אני אצליח להירדם בכלל. 9: אבל... זו אופציה. או שאולי תהיה סדרה חדשה ונחמדה בשעה הזו. אני אקווה.

IRISH GREMLIN

New member
קריסטל באמת משעשעת!XD

פחחח היא ממש מצחיקה אותי... הממפ. היה ממש יפה. ואני לא מאמינה שזה נגמר כ"כ מהר. אוף. לחכות עד העונה ה-2! עכשיו אני צריכה להתחיל למצוא לעצמי עיסוקים ליום חמישי בלילה

Jastar

New member
בפרק השני

בזמן שהמשפחה של ג'ורג' התארגנו ללכת לבית הקברות, במיוחד בקטע שאמא שלה שמה אודם, היה שיר יפהיפה, שהיה כמה פעמים בעבר בסידרה. מה שמו ומי מבצע את השיר?

וואי

אהבתי את פרק 13. כל הסצנות שהיו בבקתה עם רג'י וההורים ואז פלאשבקים לתקופה בה ג'ורג' הייתה שם בילדותה עם ההורים. זה יצר מן השוואה כזאת של מה שהיה פעם("התקופה השמחה"?) ומה שנשאר עכשיו לאחר המוות של ג'ורג'. מה עוד? היה כזה עצוב שמייסון ראה את המחשבה האחרונה של דייזי, למרות שזה מסביר קצת את ההתנהגות שלה כלפי האנשים שבסביבתה. אממ. פרק 14 היה סביר. לא ממש חזק כפי שציפיתי שיהיה כפרק סגירת העונה. הסצנה האחרונה בה הם שותים שמפניה מעל לקבר של ג'ורג' הייתה ממש מקסימה. (למרות שהייתי מצפה ללבוש יותר טראגי מדייזי, הרי זה בית קברות והיא שחקנית במקור
) ואני לא סובלת את רג'י. היא עושה חיים קשים לאימא שלה כשזה בכלל לא מגיע לה, היא מוציאה את כל הכעסים וייאוש שלה שנשאר מהמוות של ג'ורג' על אימה. זה כלכך לא הוגן. זהו. היה טוב וטוב שהיה?

IllyriaB

New member
אממממ.../images/Emo11.gif

זה לא נכון מה שאת אומרת רג' סה"כ מסכנה, היא מוציאה את העצבים שלה על אמא שלה כי היא היחידה שהיא באמת יכולה לתקשר איתה. הריי האבא סתם קקי בוגד. והיא רואה את המריבות בין ההורים וזה לא ממש עוזר להרגשה הכללית שלה, אז כן נראה לי שזה מוצדק.

אבל המריבות זה גם של אימה וגם של

אביה, אבל איכשהו היא מאשימה רק את אימה. נגיד, כשהיא רצתה לשחק מונופול איתו ואיתה אבל הוא לא רצה כי הוא היה "עייף" אז היא פתאום לא רצתה לשחק יותר. לא יודעת, צריך להשיג לילדה פסיכולוג.[
] (חזרתם כבר מהטיול יומיים?)

IllyriaB

New member
חזרנו ../images/Emo11.gif

והיא לא רוצה לשחק רק איתו כי היא תכלס רצתה שהם כ"משפחה" ישחקו.

Mrs Bloom

New member
../images/Emo153.gif|חמוס| לי יכול להיות ../images/Emo7.gif

שזה נגמר
הפרקים האלה היו כל כך יפים ! פשוט נהנתי מכל רגע! בפרק 13, שהראו מה הייתה המחשבה האחרונה של דייזי עמדתי לבכות ;[ זה היה ממש מרגש... ובכלל זה היה פרק מדהים. ובפק 14, הקטע עם הילד היה ממש יפה והסוף היה פשוט מדהים ומייסון פשוט הורג אותי מצחוק
בקיצור, פרקים מדהימים, עונה מעולה! אני רוצה עוד

IllyriaB

New member
כולנו רוצים עוד!../images/Emo11.gif

שמישהו יקנה את העונה הבאה!

11שון ובל

New member
הבנתי ש...

אקסטרה הוט כול הזמן מזכירים "פרק אחרון לעונה הזו" אולי הם רומזים שיחש להם תעונה השנייה גם.....??? who know...

התוכנית מצליחה..

הרבה צופים בה...הרייטינג שלה גבוה...למה-לא-לקנות-עונה-שנייה?:O

IllyriaB

New member
כי הם זונע. ../images/Emo11.gif

חחחח. אני סתם אוהבת את מילה. לא יודעת זה ערוץ שצריך על הזמן שינויים זה למה כנראה.

למעלה