חיבוק

../images/Emo7.gif חיבוק ../images/Emo7.gif

אתם יודעים.. לא יעזור בדין - אנחנו אף-פעם לא נעריך דברים, עד שכמעט נאבד אותם, גם אם אנחנו מודעים לכל העניין. אני עם מישהו.. אנחנו כבר שלושה חודשים ביחד.. רבים המון.. באחד הריבים ממש נפגעתי. אמרתי לו שאני אדבר איתו כשיעבור לי, שאני צריכה זמן. הוא התעצבן, אמר שנמאס לו מהמשחקים שלי ושהוא לא ילד קטן, שאני לא אדבר מתי שבא לי, ו... ש... ש... שעדיף לגמור עם זה (!). הוא אמר לי את כל זה באייסיקיו. החרא הזה! אחרי זה התקשרתי אליו, כי פשוט לא האמנתי שהוא אמר את זה, שבכזאת קלות הוא מסוגל לוותר עליי, שאלתי אותו אם זה היה הוא באייסיקיו, הוא אמר שכן. כולו בקול רגוע, בסבבה שלו, ואני - אני כולי רועדת, בקושי מצליחה לדבר. אמר לי - אז את מפסיקה לשחק איתי משחקים או שנפרדים?! אמרתי לו - לא יודעת. אמר לי- לא, אבל אני רוצה שתעני לי, תעני לי, תעני לי. אמרתי לו שיש לי שיעור נהיגה וניתקתי. מאז אני לא יכולה לנשום. אני אפילו לא יודעת איך להעביר את השעה הקרובה, כל דקה אני מרגישה יותר גרוע מזאת שלפניה. אני יודעת שמאיפה שאנחנו עכשיו כבר אין דרך חזרה. אני יודעת שבחיים לא אוכל לשכוח איך שהוא היה מוכן לוותר עליי בצורה כזאת. אני יודעת שבחיים לא אסלח. אני כל-כך מפחדת... הייתי כל-כך מאוהבת בזמן האחרון... אני לא רוצה לאבד אותו. לא ידעתי שיש לי כל-כך הרבה דמעות... אלוהים, רק אתמול לקחתי פוסטינור 2, הוא אפילו לא שאל איך אני מרגישה.. ישר התנפל עליי. אני פשוט לא יכולה להתמודד עם זה. אני לא יכולה! אני כל-כך צריכה חיבוק. אלוהים אני רוצה להיעלם... איך קמים בבוקר עכשיו? איך ממשיכים בלעדיו? איך ממשיכים לתפקד? לדבר עם אנשים? לחייך? איך??? ע ז ר ה בבקשה...

קטרפי

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo110.gif

אני יודע שזה נישמע נדוש, אבל הוא לא שווה את זה

Bassman

New member
....

גם אני שונא משחקים אבל הוא לקח את זה רחוק מדי.

ChilD SouL

New member
מתמודדים אבל ממשיכים הלאה...

הוא לא הראשון ולא האחרון. [כמה נדוש
] את תראי שיהיה בסדר עם הזמן - אולי זה רק לטובה. קבלי המון
ים וחיזוקים

תנסי להתגבר..

אם הוא לא אמר לך את זה בפנים את לא מספיק חשובה בשבילו או שהוא יודע שאת תיקחי את זה קשה וסתם מענה אותך בנתיים בידיעה שאת תרוצי אליו כמו... סמרטוטה... קיצר תתגברי אני יודע שזה רק מילים אבל אין מה לעשות תנסי רק להשלים עם זה שזה לא הוא.. ופשוט תמצאי משהו אחר להעביר איתו תזמן חברות עבודה לימודים מה שלא יהיה.... קיצר מקווה שתתגברי... אבל אני פשוט לא מאמין שהציורים הקטנים עם החיבוקים פה באמת עוזרים.... וממשיכים אל תדאגי אני בטוח שיהיה בסדר אני מקווה שהכל יסתדר על מקומו בשלום ותחזרו להיות חברים... למרות שאמרתי כבר שנראה לי שמגיע לך יותר... טוב אבל זה תלוי רק בך..... ביי מקווה שיהיה טוב

למעלה