איפה אתם?...............

scarlet moon

New member
היי ../images/Emo20.gif

כן, כן.. אני אלך לדיאטנית.. אחרי החגים.. הרי בכל מקרה אני אשמין בשייט, אז אני כבר אבוא אליה במצב יותר טוב. ב"לאשה" אני בעמוד 83, אם יש לך את העיתון... אבל זה יצא תמונה מכוערת לאללה. אני תמיד הייתי שמנמונת והיו לי הרגלי אכילה נוראיים... איזה שלוש קילו מתוך ה-11 שירדתי ירדתי רק בגלל שהפסקתי לאכול חטיפי שוקולד בין הארוחות ושתייה מוגזת... זה היה קשה, כי אהבתי את זה, אבל עכשיו כבר אין לי שום צורך בזה. תגידי לי מה דעתך על הכתבה בעיתון
אני טל, דרך אגב

הכל טוסט

והכל בזכות פורומיתוש הנהדרת!!!!! תגידי, יש לך או למישהו מושג איך אני אוכל לגרום לעצמי עד מחר לעלות איזה 2 קילו? אני אפוצץ את עצמי במים, אבל יש עוד דברים???

scarlet moon

New member
חבל

לפוצץ את עצמך במים?... לא חבל?.. זה בעצם לעבוד על הדיאטנית. לדעתי את צריכה להיות כנה איתה. לא? הרי המטרה שלה לעזור לך. היא לא תכעס עלייך. אולי היא רק תעזור לך עוד יותר בהשגת המטרה. לדעתי את צריכה לומר לה את האמת. רגע, הבולמוס בסוף לא השפיע על המשקל?

לא....

בולמוסים ממש לא עוזרים, הם גורמים לי לשרוף יותר אנרגיה בלעכל את כל האוכל... ואני כל כך לא רוצה לעבוד עליה, אבל אני לא מסוגלת להגיד שלא עמדתי בתפריט אבל בזכות פורומיתוש המקסימה אני אגיד לה שהכל בגלל הבולמוסים!!! בכל מקרה... יש לכם רעיונות חוץ משתיה איך להלעות לעצמי את המקשל?? אפילו לא יודעת... משקולות? מאכלים מכבידים? אולי למלות את הכיסים בכסף?? תענו מהר כי אני צריכה להתנתק

rutti

New member
דובשי שלא תעזי

עכשיו את ממש מתנהגת כמו אנורקסית וזה מתחיל להדאיג אותי. תיהי כנה עם הדיאטנית. את עובדת כאן רק על עצמך ואת משחקת עם החיים שלך. שום משקולות ושום כלום. מצטערת על הטון אבל את ממש מדאיגה אותי. בקצב הזה את לא תתקדמי בחיים.

אני כל כך כועסת על עצמי

מקודם תשאלי את פורמוית, אני בכיתי!!!! ואם אני לא אעבוד קצת מחר, יהרגו אותי וכפילו לי את התפריט ובעצם אני לא עמדתי בו טוב קשה להסביר דחוף תעני, את מכירה איזה משהו? בבקשה מהר

פורומית

New member
דובשנית... ../images/Emo36.gif

את רואה? כולם אומרים שעדיף להגיד את האמת! ורק האמת תעזור, את תסבירי את הבעיה עם הבולמוסים ומקווה שגם לזה היא תמצא לך פיתרון, וזהו!!! לא צריך למצוא פיתרון תוך לילה לעלות 2 קילו כי זה לא שייך! ומחר תספרי לנו איך היה אצל הדיאטנית, ואז נחשוב איך ממשיכים הלאה, איך את מצליחה במטרה האמיתית, לעלות במשקל ולהרגיש טוב עם עצמך, שזה לא פחות חשוב!!! בהצלחה, זוכרת שאני פה בשבילך, נכון? לילה טוב... חלומות פזזזזזז
ועד מחר את לא חושבת על כלום, יהיה בסדר ואת תצליחי!

scarlet moon

New member
../images/Emo4.gif

לדעתי את צריכה להיות כנה איתה. לא לשקר לה...לומר את האמת... אם זה באשמת הבולמוסים זה לא כזה נורא, כי זה שלא אכלת או עשית דווקא, אלא פשוט עשית טעות ואכלת הרבה... זה יותר טוב מלא לאכול בכלל, לא?... אז עשית טעות, והיא תבין את זה ותעזור לך להתגבר עליה. חבל לשחק עם זה... רותרות בהחלט צודקת.... לילה טוב תעשי את ההחלטה הנכונה

rutti

New member
ראית איך ניחשתי לבד???

דיפדפתי בעיתון וניחשתי שזאת את. ראיתי שכתוב טל בת 16 ואז כבר הייתי די בטוחה. את נראית פשוט מעולה שם. את שחיפה שם. אני מתארת לעצמי שזה אחרי הדיאטה...

scarlet moon

New member
אחרי

כן, זה אחרי הדיאטה......... כמובן. יש לי תמונה לפני הדיאטה. רוצה לראות?

scarlet moon

New member
תמונה איכסיתתתת

לא אהבתי את איך שיצאתי. לא רוצה לא להיות צנועה, אבל בדר"כ אני נראת יותר טוב.......
לא נורא.... יש לכם מושג כמה קלוריות בערך יש בלחמניה גדולה?

עצה חשובה!

אם את לא מבינה בקלוריות-אל תנסי להבין ואל תיכנסי לזה! אני בטוחה שעוד הרבה אנשים יגידו לך את זה זה יהרוס לך את החיים, עזבי...

למעלה