שנה אזרחית טוב ונקייה לכולנו

../images/Emo65.gifשנה אזרחית טוב ונקייה לכולנו../images/Emo65.gif

זו אמנם סיבה למסיבה הערב, זה יום שרבים מאיתנו המכורים, בעיקר אנחנו שבדרך, זוכרים אותו כיום של ... איך לומר בעדינות?... התפזרות... אז בבקשה מכם, אל תשכחו מאיפה באנו! איך ביקש המדריך - "שימו משקולות על הרגליים
"
מקווה לראות אתכם פה הערב, נקיים רק להיום, אחרי הפגישה בחדר. אוהבת

ואיך הייתה לכם השנה החולפת?../images/Emo192.gif

אני רוצה לומר שהיתה לי שנה מדהימה.. כן, פשוט ככה.. אמנם לא מעט חוויות קשות לאותו רגע, עליות וירידות, שיטוט מתמיד כזה בין גבהים לתהומות, אבל, הרי לאוהד - התשעים דקות האחרונות הן הקובעות, לא? אז אני מטופלת עכשיו במרכז יום, ואני יכולה לומר כבר עכשיו בפה מלא, שזה אחד הדברים היותר טובים שקרו לי השנה. זה מתחבר גם לשאלה שלי מקודם תחת הכותרת "להיכשל בהצלחה" כשנפלתי חסרת הכרה באותו יום, החוויה המיידית הייתה של כישלון, חוויה של שנאה עצמית, של גועל מעצמי, של רצון להיעלם לבלי שוב. היום, ברור לי שבזכות החוויה הזו, קיבלתי את חיי מחדש, והפעם - על אמת! בלי מסיכות ובלי בריחות, רק אני מול המראה בה אני משתקפת, לטוב ולרע, בלי שיפוט, רק למידה וקבלה גם עם הפחדים בדרך. אסירות תודה לאלוהים שלי
האוהב ומחבק

הסיכום שלי לשנת ה2007

שנה של התרפאות.שנה של מעבר דירה.שנה של שיפור בזוגיות.שנה של גדילה.שנה של עשייה .שנה של חברות וחברים אמיתיים כמוכם.שנה של שינוי תפיסת החשיבה בעיקר בחינוך וגידול הילדים.שנה הכי חשוב נקייה.והכי חשוב שהשנה הבאה תהיה יותר טובה .וממצה.אוהבת את כולכם.ומאחלת לשנה הבאה לכולם שנה נקייה ובריאה.בריאות לחולים .ושהשבויים שלנו יהיו עם משפחתם בשנת 2008.אמןןןןןןןןןןןןןושנה עם הרבה אסירות תודה לאלוהים על מה שיש ועל מה שאין.

צונו123

New member
השנה שחלפה הייתה טובה מאוד עבורי !

שנה עם מפגש מדהים, בריאות טובה, פרנסה טובה, המון אהבה, המון נתינה, זוגיות נפלאה, חונכת מדהימה, והמון המון חברים חדשים שהם בעצם הפכו להיות חלק בלתי נפרד ממני! קצת עייפה, ספירת מלאי בחנות שלנו.....

השנה שלי

לי הייתה זו שנה רעה מאוד פרידה מיקשר של 5 שנים שבסופו הגברתי את השימוש שלי בסמים איבדתי שליטה על עצמי לחלוטין אבללל אלוהים אוהב אותי ורצה שהשוטרים יתפסו אותי שנהגתי תחת השפעת סמים ואלכוהול כתוצאה מיכך נישלחתי לקצינת המיבחן שהושיטה לי יד לעזרה ואני תפסתי את זה בשני ידיים וסוף סוף הבנתי שחיי הפכו בלתי ניתנים לניהול ואני מכור היום אני נקי חודש ו7 יום ומטופל במרכז יום והולך לפגישות NA זה לא קל יש המון קשיים בדרך.אבל כל עוד אלך בדרך זו אין לי מימה לפחד שתהיה לנו שנה אזרחית טובה ונקייה תמשיכו לבוא

ב"ה השנה אני בבית שלנו

בע"ה זאת למעשה השנה השניה אבל הראשונה שאני נקיה כבר מעל 8 חודשים תודה לאל בחסד עליון באמת. אני לעולם לא שוכחת מאיפה אני באה בזכותכם חברותא.!! אני שלוש שנים כמעט בדרך ותמיד לאחר שלושה חודשים נפלתי אבל ממש כל פעם.. עכשיו תודה לאל אני נקיה והכל בסדר(מלבד ההפרעות שינה שלי תראו באיזה שעות אני מקלידה פה) אני זוכרת בשנת 2004 לפני 4 שנים מהיום יצאתי לבלות עם חברות וחברים. חזרתי מסטולה שפוכה אחרי הקאות עישונים שתיה מרובה ,אקסטה 1 אלוהים ישמור . אלי - תעשה איתי את המשך החסד שלך ותן לי לראות רק נקיון אור אהבה והמשך מתנות בדרך אמן ואמן!!1

למעלה