מלאן חגיגות יש היום 18/3

בוליפלג

New member
ליובלי של ילדונת ה'נעלמת'../images/Emo8.gif../images/Emo98.gif

מזמן לא ראינו את זיו פניה של יובל (ושל אמא שלה
). שיהיה יום הולדת שמח, מלא בכיף והנאות

תודה רבה לכולכן ../images/Emo13.gif ../images/Emo24.gif

האמת שהיה מאוד מאוד (מאוד כבר ציינתי?
) מרגש לקרוא הכל! אז קודם כל מזל טוב והמון אושר לנעם המקסימה ולשותפינו האחרים לחגיגות יום ההולדת
החגיגות אצלנו יתקיימו עם הגן והחברים לאחר פסח ועם המשפחה בקטנה בסופ"ש. שנית, מודה שלרוב אני לא ממש כאן, לא מספיקה להגיע משיקולי עומס בעבודה ועייפות, עדכנית אני גם אחרי 4 ימים של דלקת גרון מלווה בחום (לא מומלץ בכלל) והייתי חייבת להיכנס היום כי מבחינתי זו חתיכת נוסטלגיה - בערך מגיל 4 חודשים של יובל אנחנו כאן ב
ובאמת שלפעמים קשה להאמין שהילדה הבוגרת הזו שגדלה לי מול העיניים היא אותה תינוקת קטנטונת של אז - כ"כ הרבה עבר מאז שיובל נולדה, אני באמת לא יכולה לתאר את חיינו בלעדיה
אז משתדלת להיות כאן יותר ובכל מקרה שוב תודה על הברכות ומזל טוב לחוגגים האחרים, שיהיה לכולנו סופ"ש קסום ונפלא

../images/Emo140.gifמזל טוב לחוגגות- הגדולות והקטנות../images/Emo171.gif

ובנימה אישית קצת יותר-נעםויובל שאותן אני זוכרת כשעוד היו בנות 4 חוד' ועכשיו הן כבר בנות 4 שנים (אוטוטו רננה!!!): מזל טוב לכן, מאחלת לכן הרבה אושר ובריאות. שתמיד תתנו לאימהות המקסמות שלכן הרבה נחת.

חמודבה

New member
מזל טוב לכל החוגגים ../images/Emo20.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

simad1

New member
../images/Emo49.gif לחוגגים יום הולדת היום ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif|נרות

gallish

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifתודה רבה רבה לכולכן../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

היה לנו יום של חגיגות ביתיות ומשפחתיות (עוגה, נרות, שירים, מסעדה...) ונעם היתה מאושרת!!! תודה לכולן על הברכות החמות, אם בא לכן, הנה כמה מלים שכתבתי לה היום
גלי.

buba300

New member
מזל טוב לנעם הזוהרת../images/Emo24.gif

שפע ברכות ואיחולים חמים ים של בריאות, חיוכים וכיף אדיר המון המון חברים ושכל יום יהיה יותר יפה מקודמו מאחלות רומי ומזי
התמונה מדהימה והילדה נראית ממש מאושרת.

למעלה