היום יום הולדת

שייקה 16

New member
מזל טוב סיני.

המון המון מזל טוב, עד 120 הרבה בריאות אושר ועושר... למרות שאתה אוהב לעצבן אותי תמיד קבל-

keinan9

New member
מזל טוב סיני../images/Emo41.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

MTV100

New member
../images/Emo49.gif סינוש ../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo39.gif../images/Emo23.gif../images/Emo70.gif

ת'אמת אני לא כ"כ מכיר את הטעם שלך באירוויזיון
, אז אני אסתפק בלרשום לך רק ברכה
. קודם כול, המון המון מזל-טוב
בריאות, אהבה, הצלחה, אושר ועושר
תמשיך להיות כזה נחמד ולתרום לפורום שלנו
ממני: רן

סיני חן

New member
רן../images/Emo24.gif תודה רבה על המילים החמות

בקשר לטעם המוסיקלי שלי, כל מה שאתה צריך לדעת זה דרך המלך

ForeverMC

New member
מזל טוב סיני../images/Emo151.gif../images/Emo65.gif

אושר, בריאות ואהבה, שכל משאלות ליבך לשנה הקרובה יתגשמו...

E u r o s t a r

New member
:-O לסיני יש יום הולדת ../images/Emo65.gif

סינייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי אני יודע שלאחרונה מצאת לך תחביב חדש אומנם זה תחביב מושלם והרבה חולמים לעשות אותו והוא "להיות אני" אומנם אתה לא מצליח להיות אני (טוב אף אחד לא מצליח) אבל אתה בהחלט מתקרב אז לסיני הכמעט מושלם
המום המון המון מזל טוב ליום הולדתך (אתה צריך לדייק יותר היום הולדת שלי היו לפני 18 יום - אם אתה רוצה להיות אני אתה צריך ללמוד יותר תחומר) אז סיני תודה רבה על זה שאתה ידיד טוב שכיף לדבר איתו מצחיק עוזר ושר - כן שר , ביורוסטאר
טוב בחור מוכשר (כמעט , הרי אתה לא אני) שיהיה לך המון במזל עד 120 שנה המון אושר ועושר ושיתגמשו כל משאלותיך (שתוכל להיות אני כמו שאני) וזהו
אנשים שואלים את עצמם עכשיו :"איפה הצניעות בהודעה הזאת" אובכן תשובה :"אין לי מושגגגג"

סיני חן

New member
נווווווועם../images/Emo24.gif../images/Emo51.gif

אתה יודע, אתה צריך לתת לי קצת קרדיט על האומץ לנסות בכלל, זה לא קל להיות נועם, אבל אני מנסה בכל זאת, אפילו הקלטתי גירסא שלי לאוסטריה 1995 שלך... רגע זה בעצם באמת לא היית אתה, ואני לא האמנתי לך, אבל אהבתי גם את נורבגיה 2000 שלך (בקרוב הביצוע שלי) בכל זאת אני אשאר אני, כי נועם יש רק אחד

Gori Vatra

New member
../images/Emo49.gifסיניוש!../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

בהצלחה בהכל והמון אושר!

סיני חן

New member
../images/Emo51.gifגורייייי../images/Emo24.gif

ובהצלחה למונטנגרו בדרכה החדשה (2007)

למעלה