רק להיום

צונו123

New member
../images/Emo63.gif רק להיום

9 בינואר גמול לחונך "מערכת היחסים הראשונה בדרך החיים החדשה היא בדרך כלל זו שבין החבר החדש לחונך." טקסט בסיסי, עמוד 55 החונך שלנו יכול להיות מקור שופע של החלמה, מידע, חכמה ומילים טובות. וכל זה מאוד עוזר לנו. משיחות הטלפון הליליות עד השעות שבהן הקשיבו למה שכתבנו על ההחלמה שלנו, הם האמינו בנו, והשקיעו זמן כדי להוכיח את זה. הם הראו לנו, בצורה אוהבת ונחושה, איך להיות כנים. האהדה חסרת גבול שגילו כלפינו בשעות קשות נתנה לנו את הכוח להמשיך. האופן שבו עזרו לנו גרם לכך שנחפש את התשובות שלנו בתוך עצמנו, וכך נעשינו אנשים בוגרים ואחראים הסומכים על עצמם. החונך שלנו תמיד נתן ולעולם לא ביקש תמורה. אבל יש דברים שאנו יכולים לעשות כדי להביע את ההערכה שלנו. אנו מתייחסים אל החונך בכבוד. החונך הוא לא פח זבל שקיים כדי שנזרוק בו את כל הפסולת שלנו. לחונך יש בעיות ושעות קשות משלו, בדיוק כמו שיש לנו, ולפעמים החונך זקוק לתמיכה שלנו. החונכים הם בני אדם, יש להם רגשות, והם מעריכים את הדאגה שלנו. אולי הם ישמחו לקבל גלויה או טלפון שבה נבטא את אהבתנו. מה שנעשה כדי לגמול לחונך על האדיבות שלו, רק יחזק את ההחלמה האישית שלנו. רק להיום: החונך שלי דאג לי כשלא יכולתי לדאוג לעצמי. היום אני אעשה משהו נחמד למען החונך שלי.

צונו123

New member
בבוקר אני הולכת לשם../images/Emo44.gif

זוכרים את הכתבה בעובדה? אז בבוקר אני הולכת יחד עם החונכת שלי לשם על מנת להתנדב שם. קשה לי להרדם, מחכה שהבוקר יגיע. המוטו שלי בחיים הוא, חיה ותן לחיות. מה שקיבלת תעביר הלאה, גם באהבה וגם בנתינה, כשאשוב בעה' אני יספר לכם.....

../images/Emo42.gifבוקר טוב עולם../images/Emo42.gif

תבורכי צונו, ו
המשך יום מקסים לכל המכורים באשר הם. אוהבת

../images/Emo92.gifבקשו את מה שאתם רוצים../images/Emo92.gif

תודה לשאולי שהביא לפרסום:
יש לך סיכוי טוב יותר לקבל את מה שאתה רוצה - כאשר אתה מבקש זאת, זה מובן מאליו. אז מדוע אתה נמנע, לעיתים, מלבקש את מה שאתה רוצה? לפעמים, משום שאתה חושש שאנשים יכעסו עליך. לפעמים, משום שאתה מהסס לעמוד על זכויותיך. אולי אתה מצפה מאנשים שיקראו את מחשבותיך, או שאתה מתאמן בלהיות "קדוש מעונה".
פשוט מאד - עליך רק ללמוד לבקש את מה שאתה רוצה. אינך חייב להתחנחן או לשחק את "הילד הטוב". אינך חייב לצעוק או לזעוק. אינך חייב להתלהט ולהציג אנשים כנורא רעים - אם אינם עושים מה שבקשת. אינך חייב להשתתק או לסגת אל שקט מחריש המקפיא את יחסיך עם הזולת.
אמור בפשטות מה אתה רוצה. בלי לשחק משחקי הונאה, בלי ללוות את הבקשה עם רגשות שליליים או עם איומים סמויים, בלי להשתמש בקול עבה. פשוט - אך מוחלט וברור - בקש את מה שאתה רוצה! שים לב איך אתה אתה מציג בפשטות ובאופן ישיר, בקשות כגון: "העבר אלי בבקשה את המלח". "הואל נא לסגור את הדלת". באותו אופן, באותו קול, ובאותה קלות - בקש כל דבר שאתה רוצה. מתוך "מרשמים לאושר"
תחילתו של עוד יום טוב ונקי. אוהבים

בוקר טוב ויום נקי../images/Emo24.gif

סע"ה אסירות תודה על הימים הנקיים שלי שכך רק אמשיך אמן ואמן!!! כולנו לא רק אני . רק ביחד זה עובד.

למעלה