מסירה, מכירה, קניה וחיפוש ספרים לכאן

למכירה טרילוגיה בהוצאה נדירה באנגלית

The Forsyte Saga שלושה כרכים, בהוצאה רוסית נדירה (כולל הארות והערות ברוסית בסוף הספר), וכן הערות בצרפתית. אחרית דבר ופתיחה מאת גלסוורתי. כמו כן מצורפים בספר עצי משפחת פורסייט, תאריכים ומדריכון מוער. הספרים במצב מעולה, ללא הערות, קימוטים או קפלים, ושלושתם ביחד ימכרו ב70 ש"ח. שבוע טוב

matan3611

New member
../images/Emo63.gif ספרים ב5 ש"ח חלק א' ../images/Emo63.gif

ספורי התנ"ך לילדים-פרופ' אברהם מיקוביץ,ברוך אביב המטוסים קורקעו עם שחר-ברוך נאדל מסיפורי ארץ אהבתי-מרדכי נאור אל ראש ההר-ציונה פלד צנחנים בכלא הסורי-דן מרגלית אגדת המיגדל -קיבוץ יד מרדכי גרפולוגיה שיטתית-ד"ר רפאל פוקורני המישפחה המודרנית-וירג'יניה סאטיר ייגר-צ'אק ייגר הטכניקה של הקאראטה-ג'ק דלקור אנשי הסוד והסתר-רפי סיטון,יצחק שושן 1000 אישים-יעקב אבישי שדות מגנטיים-עמליה כהנא כרמון מימים ימימה-יעקב בוצ'ן המשך ותמורה-יהושע קניאל הקוקיה-יעקוב שביט המוסד-רונאלד פיין כאלה היו-ראובן אבינועם אביגדור קהלני-דרך לוחם 5 שקל ליחידה אפשרות החלפה בשטרות אספנות מהארץ ומהעולם או בובות פעולה(כוח המחץ,אקס מן ,צבי הנינג'ה,עופנוברים ,בטמן וכו'') icq280337538

yotam75

New member
מכירת ספרים

אני מעוניין למכור את הספרים מהתאור שלי במדעים באוניברסיטה הפתוחה. יש לי גם שני ספרים את GMAT, ספר החוקים לשחקן D&D, וספר מבחני בגרות בפיזיקה ד"ר יורם אשל. כולם במצב מצויין. אני לא יודע כמה הם שווים וצריך להפטר מהם עד מאי, אז אני אקח בשבילם מה שאתם מוכנים לתת. יותם 0506322490 רמת אביב.

למעלה