את יודעת שאת ספורטאית כש...........

את יודעת שאת ספורטאית כש...

הפסקת ללכת עם נעלי עקב בגלל הסיכוי שבתעקמי את הרגל ואז הלך (במקרה הטוב) האימון.
שכדי לקנות את נעלי הספורט את נוסעת עד אזור תל אביב (במיוחד אם את כל כך בצפון כמוני) ואת הנעליים האחרות את קונה סתם בחנות נעליים קרובה או סתם בשוק.
שביום שישי המשפחה חייבת לאכול פסטה כי מחר את יוצאת לארוכה.
בשעות העבודה רק הגוף נמצא שם כי הראש מתכנן כבר את האימון הבא.
שכל כאב, גם הקל שבקלים, מעורר חרדה גדולה כי הוא ישר מסכן את ההכנות לתחרות הבאה.
כשבן הזוג והילדים מצטרפים אליך לתחרות פשוט כדי שיהיו שם כשאת תחזרי עיפה, מיוזעת וחסרת נשימה... ואת תרוצי הכי מהר כי תזכרי שהם שם בשבילך! באהבה. נעמי

bjill

New member
כאשר...

המזכירה יודעת לקבוע לך פגישות רק לפי לו"ז האימונים... "סיבוב בנות" פירושו מסלול רכיבה מסויים ולא איזה סיבוב קניות בקניון... אנשים שאת פוגשת רק מדי פעם שואלים אותך "את עדיין רוכבת?". את עונה: "ואתה עדיין נושם?" המילה "סינגל" לא מכוון למצב משפחתי... את נוסעת לחו"ל, מה שהכי מעניין אותך זה איך, איפה ועם מי תרכבי... הבן שלך שאחראי על ניקוי אבק בבית אומר לך שהוא גאה על כל הגביעיים שאת מביאה, אבל אולי כבר מספיק?...

כשאת מתבאסת מזה שלא ירדת במשקל../images/Emo80.gif../images/Emo10.gif

למרות שאת כבר לובשת מכנסיים במידה שלא יכולת ללבוש בתיכון. כל זאת בגלל שאת יודעת שאת הק"ג העודפים תצטרכי לסחוב איתך בעליות במירוץ הקרוב...

MayaShuShu

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo88.gif תסתכלי על המכנסיים!!!

לא על המשקל!! מה שחשוב שאת מרגישה+ נראית מצויין! שרירים שוקלים הרבה!!

rasheric

New member
כאשר את ממש לא מעוניינת...

בעוגה ושוקולד אצל אמא בשבת כי זה "ישב לך בבטן" ברכיבה אחה"צ ( מי שמכיר אותי מבין כמה זה חמור כי קפה+שוקולד זה ענין קדוש אצלי ) * כאשר את מתבאסת קשות שיש יומלדת לאחיינית בשבת כי זה מקלקל את תוכניות הרכיבה ומבינה שלא, את תדחסי את שניהם! * כאשר את מחכה לסוף שבוע בשביל הרכיבה - לא בשביל הארוחות והמנוחה! * כאשר החמות שהתנדבה לקפל כביסה שואלת אותך מה זה הבגדים המוזרים האלה שקנית ( מיכנסיים עם חיתול בפנוכו ? ) אבל אני לא ספורטאית.... בכלל לא.

MayaShuShu

New member
כשהבת 4 שלך אומרת לך ב8:30"בואי נלך לישון"../images/Emo6.gif

וזה מה שקרה אתמול בלילה....

בין הטלפונים בנייד יש חיוג מהיר למאמן, לפיזיותרפיסט לדיאטנית שמבינה בספורט ולחברה שמבינה אותך ממש כי גם היא רצה / עוסקת קבוע בספורט (והיא לא תסתכל עליך כאיל נפלת עליה). את יודעת שאת ספורטאית כשמצב הרוח שלך תלוי מאוד במצב הבריאותי שלך, וימי מחלה הם ימים כואבים כפליים - גם בגלל המחלה וגם כי הפסדת אימון.

ofec bar

New member
סיפור אמיתי

פעם לפני מליון שנה כשהייתי צעירה, התקשרתי לאורנג' כדי לנהל את ההוזלה של המספרים אליהם אני מתקשרת הכי הרבה. שאלתי מה המספרים, והוכיתי בתדהמה כשגיליתי שאחותי ירדה למקום השני אחרי... המאמן. היום טפו טפו אני בטוחה שאחותי מככבת שוב בפסגה (ככה זה כשיש אחיניות) ואת הטלפונים למאמנת החלפתי באימיילים. פיו, מזל שעברתי את גיל ההתבגרות :)

lahadam

New member
שבמשרד ב-10 בבוקר

את מגלה שבאת בטעות עם נעלי ספורט ובכלל לא שמת לב... זה קרה לי היום!!!

anatby1

New member
כששכחת לארוז חזיה

בתיק של הבריכה והגעת לעבודה אחרי אימון בוקר והלכת כל היום עם ידיים שלובות כדי שאף אחד לא ישים לב (או לחילופין יום שלם של פגישות עם כפכפי האצבע של המקלחת) כשהגברים במשרד מפתחים רגשי נחיתות כשהם מבינים שאת יותר ספורטיבית מהם או כשכל גבר אחר שששומע שאת רצה מספר לך שלפני הצבא הוא רץ 10K ב 41 דקות, זה שעכשיו הוא יותר קרוב לארבעים מאשר ל 18 והוא לא רץ כבר כמה שנים טובות לא משנה את העובדה שהתוצאה שלו יותר טובה משלך

lahadam

New member
עם החזיה קרה גם לי :)

למזלי בסוף היום, בדרך הביתה. אבל בדיוק באותו יום השומר החליט שיש לו כמה דברים להגיד לי, ואני הייתי עם הגופיה הכי קייצית שיש.......

ofec bar

New member
או מהכיוון ההפוך - כשאת מחליטה לקנות חזייה

שאיננה חזיית ספורט, ושהמוכרת בויקטוריה סיקריט מנסה להגיד בצורה פוליטיקלי קורקט שהם לא מחזיקים חזיות במידה שלך, ואולי תנסי משהו של נוער או עם ריפוד/ פוש אפ.

*תמי

New member
אז כנראה שאני ספורטאית../images/Emo6.gif

לא הצלחתי להתאפק... אם כשאת שוכבת חולה בשפעת כל מה שמעסיק אותך זה כמה אימונים הפסדת (בגללה) כמה עוד תפסידי ואיך תספיקי להשלים את מה שתיכננת... וכל זה אחרי שאף פעם לא רצתי גם לא בב"הס ולא רכבתי אופניים עד לפני משו כמו 3 שנים(ידעתי איך לרכב ולא סבלתי אופניים
) יש למישהי פה הסבר לזה?? תמי

את יודעת שאת ספורטאית כש

את על ההליכון,רצה 10 ק"מ ובק"מ ה-9.9 את כבר גמורה אבל אין מצב שתרדי כי את חייבת,פשוט חייבת לראות את ה-10 עגול ויפה ומחייך אלייך

וגם כש..

יום לפני הנסיעה לאולטימייט צ'אלאנג' בים המלח הרכב שלך מתחמם, מאשפזים אותו במוסך לפחות עד יום ראשון, ואת, מבלי להתבלבל, (ואחרי שפרצת בבכי לחצי דקה באמצע המוסך בלי שמישהו ישים לב) מייד ניגשת לחברת השכרת רכב, מבקשת לשכור רכב לסוף שבוע ודורשת שזה יהיה רכב שמגיע עד ים המלח ושאפשר לדחוף לתוכו אופניים!!!

יעל :-)

New member

כשחברים שלך רוצים לקבוע תאריך למפגש חברתי, וקודם מתקשרים אליך לוודא שאת לא בהקפת הכנרת למשל או בתחרות אחרת.
מחשבות על תספורת וצבע (או אולי כל תשלום אחר), גורמות לך תסכול על כמה ציוד ספורט יכולת כבר לקנות באותו מחיר. (**הזוי שדווקא אני כותבת על תספורת וצבע, אבל הגיע הזמן. ובתור מתחילה, יש לי רשימה של מלא דברים בראש שהייתי מעדיפה לקנות באותו סכום)

ואם כבר את מסתפרת

אז את מבקשת רק שייכנס לקוקו (אחרת זה מחרפן) ולא, לא צריך פן, גם ככה זה ייהרס עוד הערב

efratramati

New member
כשהספר שלך יודע שחייב להיות אורך קוקו ../images/Emo13.gif

ולא עושה לך פן ביציאה
)))

למעלה