שאלון נוסטלגיה

../images/Emo60.gifשאלון נוסטלגיה../images/Emo13.gif

השאלון מנוסח בלשון נקבה כי בא לי אך מיעד לשני המינים, כמו גם לתרנגולות וברווזים
השאלון מתיחס בערך לגיל 3-6 בת כמה את?? מאיזה גיל בערך את זוכרת את עצמך?? שיר/סרט/שחקן/זמר/ספר שגדלת עליו- מה היה הסרט הכי אהוב עלייך בתור ילדה קטנה?? והשיר?? והספר?? ותוכנית טלויזיה אהובה?? משהו שמזכיר לך את את הילדות- משהו שאת מתגעגעת אליו מהילדות- איזה ילדה היית?? תארי את עצמך בתור ילדה קטנה- היית ילדה של סיפורים?? היית ילדה של סרטים?? היית ילדה של טבע?? היית ילדה של חיות?? מוזרות שהיתה לך בתור ילדה- מה היה הדבר שהכי אהבת בתור ילדה?? תארי את צמך בתור ילדה-מראה חיצוני- איזה בגדים בעיקר לבשת בתור ילדה?? היית ילדה של אבא או של אמא?? כשהיית קטנה,היית פעם ערומה בציבור?? בתור ילדה קטנה,מה היה הקשר שלך עם האחים שלך?? בתור ילדה קטנה,קיבלת הרבה תשומת לב?? היית "נסיכה"?? משהו בילדות שהיית רוצה להחזיר אלייך- זיכרון שמח אחד מהילדות- וזיכרון עצוב- משהו שפחדת ממנו- היית מגדירה את הילדות שלך כילדות מאושרת?? היית רוצה לחזור להיות ילדה קטנה??

chagiti

New member
עונה

בת כמה את??15 מאיזה גיל בערך את זוכרת את עצמך??מגיל 4 שיר/סרט/שחקן/זמר/ספר שגדלת עליו-לא זוכרת כ"כ אם גדלתי על משהו ספציפי מה היה הסרט הכי אהוב עלייך בתור ילדה קטנה??נראה לי בננות בפיג'מות והשיר??לא יודעת והספר??לא יודעת ותוכנית טלויזיה אהובה??לא יודעת משהו שמזכיר לך את את הילדות-גן משהו שאת מתגעגעת אליו מהילדות-כנ"ל איזה ילדה היית?? תארי את עצמך בתור ילדה קטנה-הייתי ילדה ממש חמודה(מקווה) היית ילדה של סיפורים??כן היית ילדה של סרטים??בערך היית ילדה של טבע??לא היית ילדה של חיות??כן מאוד מוזרות שהיתה לך בתור ילדה-??? מה היה הדבר שהכי אהבת בתור ילדה??את מקום המגורים תארי את צמך בתור ילדה-מראה חיצוני-היה לי עיינים חומות או כחולות,בקבוקים בקבוקים בשיער נמוכה איזה בגדים בעיקר לבשת בתור ילדה??מכנסים וחולצות היית ילדה של אבא או של אמא??שניהם כשהיית קטנה,היית פעם ערומה בציבור??לא בתור ילדה קטנה,מה היה הקשר שלך עם האחים שלך??מאוד קרוב(וגם עכשיו בתור ילדה קטנה,קיבלת הרבה תשומת לב?? היית "נסיכה"??כן-אני עדיין הנסיכה(זה מה שקוראים לי כי אני הבת היחידה בין 4 בנים... משהו בילדות שהיית רוצה להחזיר אלייך-הרבה זיכרון שמח אחד מהילדות-טיול באוסטרליה לגן החיות וזיכרון עצוב-לא זוכרת משהו שפחדת ממנו-חושך היית מגדירה את הילדות שלך כילדות מאושרת??כן היית רוצה לחזור להיות ילדה קטנה??כן

א-נ-י../images/Emo11.gif

בת כמה את
13' מאיזה גיל בערך את זוכרת את עצמך
שנתיים,חחח.. שיר/סרט/שחקן/זמר/ספר שגדלת עליו: שירים שאבא היה שר לי,סרט: כ-ל סרטיי וולט דיסני וה-מ-ו-ן ספרים
מה היה הסרט הכי אהוב עלייך בתור ילדה קטנה
כ-ל סרטיי וולט דיסני והשיר
יש ה-מ-ו-ן והספר
כנ"ל ותוכנית טלויזיה אהובה
המומינים,פיטר פן(*הכתום*) משהו שמזכיר לך את את הילדות: הגינה שמתחת לבית(*זה יותר פארק כזה*),אופניים משהו שאת מתגעגעת אליו מהילדות: ה-כ-ל: החופש שאתה ילדון,להיות בגינה,גן,אופניים וכ'ו וכ'ו...
איזה ילדה היית
תארי את עצמך בתור ילדה קטנה: כל הזמן הייתי צוחקת ומצחיקה אחרים,מתה על טיולים,חופשיה..נו,אתם מבינים,נכון
היית ילדה של סיפורים
כן היית ילדה של סרטים
כן היית ילדה של טבע
ה-כ-י ה-כ-י
היית ילדה של חיות
כנ"ל מוזרות שהיתה לך בתור ילדה: I Don't Know מה היה הדבר שהכי אהבת בתור ילדה
ראו למה אני מתגעגעת בילדות P: תארי את עצמך בתור ילדה-מראה חיצוני- בלונדינית,קטנה כזאת,שיער אסוף כל הזמן.. איזה בגדים בעיקר לבשת בתור ילדה
של-Fox היית ילדה של אבא או של אמא
שניהם כשהיית קטנה,היית פעם ערומה בציבור
No-אולי כתינוקת(*ברור*) בתור ילדה קטנה,מה היה הקשר שלך עם האחים שלך
בתור ילדה קטנה הייתי יותר עם אחי הגדול כי אחי הקטן נולד רק-5' וחצי שנים אחריי והייתי איתו כ-ל הזמן,חחח.. בתור ילדה קטנה,קיבלת הרבה תשומת לב
היית "נסיכה"
כן
משהו בילדות שהיית רוצה להחזיר אלייך: חופש זיכרון שמח אחד מהילדות: הכל וזיכרון עצוב: אין משהו שפחדת ממנו: I Don't Know היית מגדירה את הילדות שלך כילדות מאושרת
כ-ן
היית רוצה לחזור להיות ילדה קטנה
ה-כ-י ה-כ-י

juds1

New member
עונה נה נה נה../images/Emo9.gif

בת כמה את??11 מאיזה גיל בערך את זוכרת את עצמך??3 שיר/סרט/שחקן/זמר/ספר שגדלת עליו-חני נחמיאס
מה היה הסרט הכי אהוב עלייך בתור ילדה קטנה?? פו הדוב סינדרלה וכל הסרטים של וולט דיסני והשיר??יש פולל והספר??כל הסיפרונים האלו
ותוכנית טלויזיה אהובה??המומינים, שאלתיאל קוואק וכו'.. משהו שמזכיר לך את את הילדות-בובות משהו שאת מתגעגעת אליו מהילדות-גן איזה ילדה היית?? תארי את עצמך בתור ילדה קטנה-שובבה,מתקנת שגיאות של אנשים...אוהבת לצחוק היית ילדה של סיפורים??כןןן היית ילדה של סרטים??כןן היית ילדה של טבע??מאוד! אני זוכרת שכל פעם שחזרתי מהגן עם אמא שלי הייתי נעצרת להסתכל על הפרחים
היית ילדה של חיות??מאודד מוזרות שהיתה לך בתור ילדה-לא יודעת מה היה הדבר שהכי אהבת בתור ילדה??לראות טלוויזיה, לשחק בחוץ לצייר וללכת לגן...
תארי את צמך בתור ילדה-מראה חיצוני-נמוכה, שיער שחור גלי ועיניים כחולות איזה בגדים בעיקר לבשת בתור ילדה??מכנסיים וחולצות היית ילדה של אבא או של אמא??גם וגם
כשהיית קטנה,היית פעם ערומה בציבור??לא
בתור ילדה קטנה,מה היה הקשר שלך עם האחים שלך??מאוד טוב...היינו בהפרש של שנה מאח אחד לשני...אחותי אחרי שנה אח שלי ואחרי שנה אני
בתור ילדה קטנה,קיבלת הרבה תשומת לב?? היית "נסיכה"??כן... משהו בילדות שהיית רוצה להחזיר אלייך-גן זיכרון שמח אחד מהילדות-יום הולדת... וזיכרון עצוב-לא יודעת... משהו שפחדת ממנו-לא יודעת... היית מגדירה את הילדות שלך כילדות מאושרת??כן מאוד
היית רוצה לחזור להיות ילדה קטנה?? כן

למעלה