אז איך הכל התחיל

../images/Emo60.gifאז איך הכל התחיל../images/Emo35.gif

או לחילופין- איך שמעתם על הסדרה? מתי התחלתם לראות אותה? מוזמנים לענות

lilith93

New member
וואו

חברה שלי המליצה לי על הסדרה או במילים אחרות החריכה אותי לצפות בה.. ומאז אני דיי מכורה ראיתי כל פרק יום אחרי השידור בחו"ל ...

MY LAMPARD

New member
ממש שרשרת אירועים...

אני תמיד קוראת על סרטים באתר IMDB ויום אחד נכנסתי והייתה תמונה של בחור מאוד מאוד מאוד יפה - איאן סאמרהולדר... אז הייתי חייבת לבדוק מי זה וראיתי שהוא משחק באבודים - אז התחלתי לראות אבודים (התמכרות נוראית) בקיצור לא היה לו שם תפקיד גדול וסיימתי לראות את כל העונות של אבודים נורא מהר..ועדיין הייתי חייבת לראות עוד סרטים או סדרות(אני מעדיפה סדרות) וככה הגעתי ליומני הערפד!!!וכל זה היה רק לפני חודשיים... אני ממש שמחה שהכרתי את הסדרה כי בהתחלה הייתי בטוחה שאני לא אוהב את זה...אבל התאהבתי

קרניjack

New member
אני חושבת שהתחלתי לצפות אחריי

הפרק השני ששודר בחו"ל וזה אחריי שאחד מחבריי פורום ערפדים עידכן אותנו בסידרה...

hodaya96

New member
יאללה../images/Emo13.gif

פעם ראשונה שראיתי את הסדרה הייתה לפני כמה חודשים טובים.. ספטמבר או אוקטובר ראיתי באיזה אתר שיש שמה מלא סדרות וסרטים לצפייה ישירה ושהביאו את יומני הערפד.. זה נשמע לי כמו סדרה טובה אז נכנסתי וראיתי את הפרק הראשון, לא כל כך התלהבתי אז הפסקתי ולפני חודש או חודשיים כמעט כל העולם דיבר על זה. חברות שלי דיברו על זה, בפורומים דיברו על זה, בטלוויזיה לא הפסיקו להראות את הפרסומות שיומני הערפד באים להוט (זה היה לפני שעברתי ליס) ולפני קצת יותר משלושה שבועות מישהי דיברה איתי בפייס ושאלה אותי אם אני חכירה את יומני הערפד אמרתי לה שכן אבל לא ראיתי את זה והיא שלחה לי קישור לפרק הראשון. ואז חשבתי לעצמי אולי באמת וויתרתי מוקדם מדי וראיתי את זה שוב.. והפעם גם המשכתי לפרקים הבאים ואיכשהו יצא שראיתי את כל העונה בשבוע
טוב, חפרתי...XDD

lady blah blah

New member
אוווף, שונאת שזה קורה

בקיצור, גם ראיתי את הסדרה באתר של מלא סדרות לצפייה ישירה, ראיתי את הפרק הראשון ובקושי החזקתי עד הסוף.. הסדרה אפילו נראתה לי קצת מעפנה וקיטשית, וגם לא זיהיתי את הפוטנציאל של דיימון
ואז אחרי איזה כמה שבועות, היה משעמם אז החלטתי לתת לסדרה עוד צ'אנס, ראיתי את הפרק השני וכבר בפרק השלישי התאהבתי לגמרי בסדרה ונהייתי מכורה רצינית

shaharEB

New member
אני הייתי ועדיין ../images/Emo9.gif בכל קטע הדמדומים

והערפדים =] ואיך אפשר שלא לשמוע על הסדרה הזו ועל סדרת הספרים? וחיכיתי שהיא תגיע לטלוויזיה..כי אין לי זמן לראות אותה על המחשב =] ועד עכשיו ראיתי רק 4 פרקים
והיא מעולה
כששמעתי שהסדרה וספרים שונים..לא ידעתי אם לקרוא את הספרים או לא- וגם אני אקרא לא בקרוב..יש לי הרבה דברים אחרים לקרוא =]

Karma Police3

New member
../images/Emo79.gif אממממממ

אני הייתי צופה מכורה של הסדרה סמולוויל... אחח היו ימים
בקיצור, יש לסדרה אתר שקוראים לו קריפטונסייט, והאתר הזה הוא חלק מרשת של אתרים של סדרות וכאלה, בעיקר סדרות של הCW. ואז ראיתי שפתחו שם אתר לסדרה יומני הערפד
הייתי בטוחה שיעתיקו מדמדומים ורציתי לבדוק את הנושא, אז ראיתי את הטריילר וחיכיתי עד שהפרק הראשון כבר יצא ! ראיתי את הפרק הראשון, והוא היה פרווה כזה. כמובן שגיליתי שזה ממש לא דומה לדמדומים חח החלטתי להמשיך לראות והתאהבתי...

../images/Emo216.gifמצטרפת לפורום..ועונה תוך כדי:)

התחלתי לראות אותה ממש יום אחרי שהיא התחילה בארה"ב..ספטמבר 09 אני חושבת.. ולא..לא אהבתי דמדומים..הייתי פנאטית של "דם אמיתי" וכל סרטי הערפדים שיצאו אי פעם..אה..ואיאן הוא אחד הסיבות

../images/Emo60.gifברוכה הבאה../images/Emo24.gif

איאן מדהים.. אני עדיין רואה את הסדרה(עוד מעט כבר מסיימת
) ואני מתחילה להתאהב בו

Ayelet 363

New member
שמעתי על הסדרה לראשונה

מחברה, וממש רציתי לראות אותה. אחרי זה הסדרה הגיעה ל-HOT, ואני ואחותי התלבטנו אם לראות אותה. פספסנו את שני השידורים הראשונים של הפרק הראשון, אבל ראינו את השידור השלישי ומשם המשכנו הלאה.

אמממ אני

ראיתי פרומו שלה ביוטויוב איכשהו וחיכיתי שהיא תעלה בארה"ב ועד שהיא עלתה כבר שכחתי ממנה . ואחרי הרבה זמן התחלתי לצפות חחחח והתמכרתייי XD

פנדורה5

New member
קראתי את הטרילוגיה...

והשאר כבר היסטוריה! וחיכיתי עד שזה יצא בהוט... אני לא אוהבת להוריד דברים למחשב.

AVriL AddiCt

New member
הייתי קוראת בפורום דמדומים

דיונים של כמה בנות שהם שאוהבות את זה.. אז החלטתי שכדאי לראות..שראיתי את הפרק הראשון זה היה נראה לי מעניין...ואז ביום שלמחרת ראיתי איזה 5 פרקים ברצף
וערפדים אני אוהבת כבר ממזמן..עוד מגיל 12 שהיה משודר באפי(עכשיו אני רואה את זה ואת אנג'ל מההתחלה)

למעלה