e.l.202

מצב
הנושא נעול.

seffic

New member
תקנו אותי אם אני טועה

אחי הנה מקור הטעות

חוץ מ6001 ו 6002 כל השאר יש להם מדרגה לא ככה ? וכל מה המתחיל מ7000 אין להם מדרגה נכון ? חוץ מזה מי אתה ? אתה עובד דן או משהו כזה ? אם אתה לא רוצה לפרסם שלח לי בפרטי [email protected]
תקנו אותי אם אני טועה
אבל פעם קראתי איפשהו שסדרת ה 6000, עומדים בתקן יורו 2, וסדרת ה 7000 עומדים בתקן יורו 3, ומדברים כבר על יורו 4. האם זה נכון?

הדבר היחיד שאני יודע בעניין הוא

תקנו אותי אם אני טועה
אבל פעם קראתי איפשהו שסדרת ה 6000, עומדים בתקן יורו 2, וסדרת ה 7000 עומדים בתקן יורו 3, ומדברים כבר על יורו 4. האם זה נכון?
הדבר היחיד שאני יודע בעניין הוא
שאוטובוסים מס' 7001 - 7040 עומדים בתקן יורו 2 ושאר האוטובוסים החל מ-7041 ומעלה (האחרון שאני ראיתי הוא 7349) עומדים בתקן יורו 3. אני לא יודע כלום לגבי סדרת ה-6000 וגם לא לגבי יורו 4.

הינה התמונה של המידיבוס

האם מישהו יודע דבר
על המידיבוס הזה? (מתוך "מעריב היום" 6.10.99) ועוד דבר: האם למישהו יש תמונות של האוטובוסים הארוכים הישנים מכל סוגיהם של "דן" שהוצאו מהשירות? אני אשמח אם מישהו יוכל להעתיק אותן לפורום.
הינה התמונה של המידיבוס
למה לא מתקבלות תמונות בגודל 250KB בדיוק ?

הנה התמונה של המידיבוס

האם מישהו יודע דבר
על המידיבוס הזה? (מתוך "מעריב היום" 6.10.99) ועוד דבר: האם למישהו יש תמונות של האוטובוסים הארוכים הישנים מכל סוגיהם של "דן" שהוצאו מהשירות? אני אשמח אם מישהו יוכל להעתיק אותן לפורום.
הנה התמונה של המידיבוס
האם מישהו יודע דבר על המידיבוס הזה? (מתוך "מעריב היום" 6.10.99) ועוד דבר: האם למישהו יש תמונות של האוטובוסים הארוכים הישנים מכל סוגיהם של "דן" שהוצאו מהשירות? אני אשמח אם מישהו יוכל להעתיק אותן לפורום. תודה. איציק

אהלן איציק - לגבי המידיבוס:

הנה התמונה של המידיבוס
האם מישהו יודע דבר על המידיבוס הזה? (מתוך "מעריב היום" 6.10.99) ועוד דבר: האם למישהו יש תמונות של האוטובוסים הארוכים הישנים מכל סוגיהם של "דן" שהוצאו מהשירות? אני אשמח אם מישהו יוכל להעתיק אותן לפורום. תודה. איציק
א. המרכב שלו נראה לי מוכר, ואני חושב שמדובר במרכב של Castrosua הספרדי, שמייצר גם את המרכב של הסקאניה אותו מנסים כעת באגד ובדן. ב. ראיתי את האוטובוס הזה פעם אחת: אין לו מזגן, והוא היה צבוע בכחול בהיר (מעט בהיר יותר מהכחול של המידיבוסים) עם פס אדום מעליו (מעין חיקוי של הצבעים הרגילים). הוא שירת בקו 15 אם אני לא טועה.

2 שאלות

א. המרכב שלו נראה לי מוכר, ואני חושב שמדובר במרכב של Castrosua הספרדי, שמייצר גם את המרכב של הסקאניה אותו מנסים כעת באגד ובדן. ב. ראיתי את האוטובוס הזה פעם אחת: אין לו מזגן, והוא היה צבוע בכחול בהיר (מעט בהיר יותר מהכחול של המידיבוסים) עם פס אדום מעליו (מעין חיקוי של הצבעים הרגילים). הוא שירת בקו 15 אם אני לא טועה.
2 שאלות
א.מה המספר של המידיבוס הזה ב"דן"? ב. האם ראית את הסקאניה של "אגד" - האם הוא זהה לזה של "דן"?
|
?|
אפרופו יחס מזעזע, היום ראיתי את הסקאניה בקו 24 והחלק הקידמי לצד הדלת היה מאוד מלוכלך והיה הרבה פיח על חזית האוטובוס.

אם אין לו מזגן, כנראה הוציאו אותו.

2 שאלות
א.מה המספר של המידיבוס הזה ב"דן"? ב. האם ראית את הסקאניה של "אגד" - האם הוא זהה לזה של "דן"?
|
?|
אפרופו יחס מזעזע, היום ראיתי את הסקאניה בקו 24 והחלק הקידמי לצד הדלת היה מאוד מלוכלך והיה הרבה פיח על חזית האוטובוס.
אם אין לו מזגן, כנראה הוציאו אותו.

תשובות

2 שאלות
|
?|
תשובות
א. אני חושב שמספרו היה 5001. אגב, היו גם כמה מידיבוסים ממוגנים במוסך אריאל ששירתו על הקו הפנימי - 3 (אחד מהם - 5003). ב. אביתר יתקן אותי אם אני טועה, אך אני חושב שהוא אמר שהסקניה של אגד זהה לזה של דן. לגבי הלכלוך על הסקניה, יש להאשים בכך רק את מזג האוויר מלא הגשם של השבוע. כנראה שלא הספיקו לנקות אותו עדיין...

צחקן

New member
האוטובוס הזה נראה קצת אחרת

e.l.202
שלום אנדי, מה שלומך? לבקשתך שמתי כמה מתוך התמונות שצילמתי לפני שלושה חדשים של ה-E.L.202 .
האוטובוס הזה נראה קצת אחרת
ב"ה בפתח תקווה זה לא נראה של M.A.N. ולמה אין את סמל M.A.N. על האוטובוס ?

תלי לאיזה אוטובוס אתה מתכוון.

איזה שנים ניסיונים ?
האוטובוס העליון הוא היה אוטובוס נסיוני לפני חמש-שש שנים. והאוטובוס המפרקי גם כן היה נסיוני, והמפרקי הראשון בישראל! (אולי ראית אותו בעבר?). אני חושב שכבר אי אפשר לראות אותו בימים אלו נוסע כי הורידו אותו מהשירות, אולי אפשר לראות אותו במוסכי "דן". השאלה שלי אם יש למישהו תמונות של אוטובוסים מפרקיים ישנים של "דן"?

K85

New member
המפרקי הראשון בישראל?

האוטובוס העליון הוא היה אוטובוס נסיוני לפני חמש-שש שנים. והאוטובוס המפרקי גם כן היה נסיוני, והמפרקי הראשון בישראל! (אולי ראית אותו בעבר?). אני חושב שכבר אי אפשר לראות אותו בימים אלו נוסע כי הורידו אותו מהשירות, אולי אפשר לראות אותו במוסכי "דן". השאלה שלי אם יש למישהו תמונות של אוטובוסים מפרקיים ישנים של "דן"?
המפרקי הראשון בישראל?
לי זכור שעד לפני כמה שנים עוד נסעו בדן כמה אוטובוסים מפרקיים מתוצרת M.A.N עם מרכב גרמני מקורי שיוצרו בתחילת שנות ה-80. האוטובוסים המפרקיים מספר 210-240 יוצרו בשנת 87 אם אינני טועה. באיזו שנה יוצר אוטובוס מספר 200?

את זה אני גם שואל...

המפרקי הראשון בישראל?
לי זכור שעד לפני כמה שנים עוד נסעו בדן כמה אוטובוסים מפרקיים מתוצרת M.A.N עם מרכב גרמני מקורי שיוצרו בתחילת שנות ה-80. האוטובוסים המפרקיים מספר 210-240 יוצרו בשנת 87 אם אינני טועה. באיזו שנה יוצר אוטובוס מספר 200?
את זה אני גם שואל...
אתה אולי יודע מתי יוצרו 201 -209 (היו בעלי מרכב גרמני) ?

K85

New member
לפני 200

את זה אני גם שואל...
אתה אולי יודע מתי יוצרו 201 -209 (היו בעלי מרכב גרמני) ?
לפני 200
הם יוצרו מתישהו בתחילת שנות ה-80. אני לא מצליח לראות בברור את מספר הרישוי של 200 בתמונה אבל הוא נראה מסוף שנות ה-80 וגם יש בו מזגן, בניגוד לאוטובוסים בעלי המרכב הגרמני המקורי (201-209). לדעתי 200 הגיע אפילו אחרי 210-240 משום שהוא נראה לדעתי כמו דגם משופר שלהם. האם מישהו יודע עוד פרטים על האוטובוס הזה (200) כמו למשל שנת הייצור?

לדעתי אחרי.

לפני 200
הם יוצרו מתישהו בתחילת שנות ה-80. אני לא מצליח לראות בברור את מספר הרישוי של 200 בתמונה אבל הוא נראה מסוף שנות ה-80 וגם יש בו מזגן, בניגוד לאוטובוסים בעלי המרכב הגרמני המקורי (201-209). לדעתי 200 הגיע אפילו אחרי 210-240 משום שהוא נראה לדעתי כמו דגם משופר שלהם. האם מישהו יודע עוד פרטים על האוטובוס הזה (200) כמו למשל שנת הייצור?
לדעתי אחרי.
העובדה שיש לו(200) מזגן לא קובעת שהוא יותר חדש מ-201-209 ו-210-240. אולי הוא יוצר אחרי 201-209 אך הובא לארץ אחריהם. בכלל, אם 200 יותר חדש מהם, למה מיספרו אותו ראשון?...
האם מישהו נסע בו ויכול לספר פרטים עליו(200)? האם מישהו יודע מתי יוצר והובא לארץ? האם מישהו יכול להעלות תמונות של האוטובוסים המפרקיים הישנים?

תלוי לאיזה אוטובוס אתה מתכוון.

איזה שנים ניסיונים ?
תלוי לאיזה אוטובוס אתה מתכוון.
האוטובוס העליון הוא היה אוטובוס נסיוני לפני חמש-שש שנים וכפי שאתם רואים, הוא שונה מבפנים. והאוטובוס המפרקי גם כן היה נסיוני, והמפרקי הראשון בישראל! (אולי ראית אותו בעבר?). אני חושב שכבר אי אפשר לראות אותו בימים אלו נוסע כי הורידו אותו מהשירות, אולי אפשר לראות אותו במוסכי "דן". השאלה שלי אם יש למישהו תמונות נוספות של אוטובוסים מפרקיים ישנים של "דן" ויכול להעלות אותן לפורום?

מצב
הנושא נעול.
למעלה