שרשור עונה 6 פרק 4

גלזניקו

New member
בסוף עונה 5 אנחנו רואים את סמוקי וג'ייקוב

מדברים , וג'ייקוב נראה אז בדיוק אותו דבר כמו היום.. לי נראה שהוא דווקא כן נצחי (וכך גם סמוקי).

n o g a m o o n

New member
לא חושבת שאני צדיקה ../images/Emo13.gif

זה מה שקפץ לי לראש. אני לא בין כותבי התיאוריות לשמחתי. תודה בכל אופן

י ר ח י ת

New member
אפקט הפרפר

אם האי לא קיים מאז 77' (נגיד) דברים יכולים להשתנות מהקצה אל הקצה ובגלל זה המציאות החדשה שאנחנו מגלים עכשיו שונה לחלוטין ממה שהיה לפני. מספיק דבר אחד שלא קרה כדי להשפיע על חייהם של כל שאר הדמויות

יפעת777

New member
לדעתי זו המציאות המקורית...

התרסקות המטוס זה בעקבות השינויים שג'ייקוב עשה כאשר גרם לכל אחד מהניצולים לעלות על המטוס שיתרסק.

austin1

New member
שש בבוקר ואנשים חושבים על אבודים

מה שהסדרה הזאת עושה לנו יכול להיות שאת צודקת אני חושב שיש אפשרות ששני המציאויות התחברו לאחת בהמשך הסדרה

יפעת777

New member
חחח הסדרה באמת שגעה לנו את השכל...

פירוש השם של הסדרה שלא הניצולים אבודים אלא הצופים אבודים

rawsh

New member
פרק נחמד. סופסוף קצת תשובות!../images/Emo58.gif

גם אם זו רק ההתחלה של הגילויים הגדולים, וגם אם התשובות רק עוררו עוד שאלות חדשות כרגיל. אהבתי את הפלאשבקונים-לצורכי-המחשה שהבזיקו תוך כדי ההסבר של לוק המזויף בסוף הפרק. הלוואי שישתמשו בטכניקה הזאת עוד הרבה, כי זה עזר ויזואלי מוצלח שעוזר לחבר בין הנקודות, גם למי שלא זוכרים את כל הפרטים הקטנים. הגילוי הגדול של הפרק (שכל העסק הוא בעצם תוכנית הריאליטי "היורש") נחזה בתיאוריות כבר ממזמן והיה צפוי, אבל בכל זאת מספק. רבים בטח לא אהבו את התשובה הפשטנית-משהו הזאת, אבל אני הייתי מרוצה. וביקום המקביל מן הסתם זה הולך לכיוון של "סיוט בחדר המורים"... הנהלת בית הספר מאוכזבת מתפקודו של המורה להיסטוריה אירופאית, מכניסה במקומו את "המחליף" וגורמת לו לצאת למסע נקמה רצחני. ועל הדרך אולי גם לחלות בסרטן ולאבד בת.

ShakSpearE

New member
אולי לוק יפנה את בן לג'ק

לצורך ניתוח על הסרטן שהתפתח לו בעמוד השדרה, כמו בעלילה המקורית.

barakus

New member
../images/Emo58.gif

בעיית זכרון... רוז, במציאות אחת היא עובדת אצל הארלי, מה במציאות המקבילה? עזרו לי כי שכחתי. תודה !

barakus

New member
שאלתי היא

מה קורה איתה במציאות שהם עדיין על האי. למיטב זכרוני רוז ובעלה לא עזבו את האי ובקפיצות הזמן לא ראינו אותם.

CKYbeer7

New member
העלילה אף פעם לא תתמקד בהם

כי הם לא צעירים ושקסים. חהחהחה

shanytopper2

New member
אכן, בנוסף התאוריה אומרת ש

לאורך השנים הם מתו מזקנה במערה והם אדם וחווה שהגיבורים מצאו בעונה הראשונה.

austin1

New member
ספוילר - מחשבות - מעניינות

נתחיל בקטע של הילד בגונגל , אני לא מבין למה אנשים חושבים שזה גיקוב , זה די ברור שיש מישהו מעליהם מהסיבה הפשוטה זה לא משחק .החוקים שלפיהם גיקוב והמפלצת פועלים לא נקבעו על ידיהם אחרת כבר מזמן המפלצת היתה עוברת על החוקים במיוחד עכשיו שגיקוב מת מישהו לכד את המפלצת באי לפני המון המון זמן ושם את גיקוב בתור שומר כדי למנוע ממנה להימלט לעולם החיצוני ויש את כל הקטע של הלחישות שעדין לא הוסברו ( ולא אני לא מקבל את זה שאלו הלחישות של האחרים יש תרגומים שלמים של הלחישות שמנסות להזהיר מפני משהו ) הלחישות תמיד מופיעות שהמפלצת בסביבה , מה עם בעולם השני המפלצת הצליחה לברוח (האי בכל זאת במיים והוא נטוש יש מצב שגם גיקוב מת במציאות האי ) והלחישות הם השורדים מהמציאות המקבילה שמנסים להזהיר את השורדים מפני טעויות במציאות הרגילה דעתכם

A m o s 2 9

New member
בסינית כתוב שם

"revelation to/for spirit" מצד שמאל ו-"awakening soul" מצד ימין. ויש את המילים "Peace" ו- "Karma".

למעלה