פרק 67, 68, 69

bupr40

New member
../images/Emo58.gif פרק 67, 68, 69

כמו שאתם יודעים אלה וליאו ביחד.. חמודיםם ואף אחד לא יפריד בינהם
ניקי מגלה שלא הפכה לערפד ( למרות שננשכה על ידי מורי היא לא נהפכה לערפד ) עומר וניקי מתקרבים אבל עדיין לא נעשיתם חברים רשמית !! התגלה כי התיבת דם המסתורית נמצאת אצל שחר- הוא מחביא אותה.. הוא מברר לגבייה ועל הערפדים ומבין הכל. זוהר לא רוצה להתקרב לגיא בנתיים. גיא מאשים את אלה בכל מה שקרה לו הוא משתגע ועוזב את הבית.. יש משהו מוזר אבל גיא וכרמל קצת התקרבו.. אלה הבטיחה לאדם שתעזור לו בתנאי שתציל את ליאו ומאחר שהוא עשה את זה אז היא עוזרת לו והוא מספר לה שהוא רוצה שתעיר את לילית- אמא שלו.. היא כמעט מעירה אותה אבל אז יש לה נבואה מעיין חיזיון כזה שהיא רואה את לילית הורגת את ליאו ומחליטה שלא לעיר אותה , אדם מספר לה שהוא שד ושהוא מסוכן לערפדים וגם לילית ושאם היא לא תעיר אותה אז אדם ימות והיא מבטיחה לו שהיא תעשה הכל כדי שהוא לא ימות אך לא תעיר את לילית! אלה ואדם בנתיים לא מספרים לליאו שאדם שד כי היא לא רוצה שליאו יחסל את אדם מאחר והוא מסוכן לערפדים ! זה הקטעים החשובים שיש בפרקים 67- 68- 69 מקווה שעזרתי לכל מי שרצה לדעת..ומי שלא רצה לדעת ורצה להישאר במתח אזז אופססס ..חחח

מחכה לנו פרקים טוביםם.. תודההה ../images/Emo3.gif

רגע איך את יודעת מה יקרה?

עכשיו מסתדרים לי דבריםם תודה על המידע ../images/Emo51.gif

מוזר שניקי לא הפכה לערפדה מעניין למה
ומה פתאום גיא וכרמל התקרבוו.. נו באמת..חח ואיזה מתוקים אלה וליאוו עכשיו כל הזמן הם יתנשקו חיחיחי ...

bupr40

New member
כהה אהה ../images/Emo41.gif

באמת מוזר שניקי לא הפכה לערפדה..שאלה שכולם מחכים לדעת! ובאמת אני חיכיתי לזה שאלה וליאו סוף סוף יהיו ביחד.. ב- HOT קידס ביום שישי בשעה 2 בלילה בדיוק יש 3 פרקים חדשים של יום ראשון שני ושלישי בערוץ לא כותבים שזה חצויה הם כותבים -" מרתון מיוחד" והם לא כותבים את התקציר כי הם לא רוצים שידעו ממש שזה משודר שם וזה מפגר אחרת לא היו משדרים שמה וזהו.. אבל לא משנה.. רק עד לפני שבוע אמרו לי שמשודר שם 3 פרקים חדשים לפני שכולם יודעים!

למעלה