עונה 15 -פרק 2

../images/Emo58.gifעונה 15 -פרק 2../images/Emo70.gif

הפרק השני כבר שודר, ואתם מוזמנים לשרשר לכאן את כל מה שחשבתם עליו. יש לכם כבר פייבוריטית? מרוצים ממי שהודחה? צפייה נעימה לכולם

spiceupmylife1

New member
אחלה פרק ../images/Emo13.gif ../images/Emo58.gif

אהבתי את המסר של בולינג.. זה היה מאוד מרגש.. יש לי כרגע כמה פייבוריטיות אני מקווה שאחת מהן תגיע לסוף: אסתר
קייילה
ג'יין
שרה
כן האנה מריה הזאת סתם מעצבנת היא באמת רזה מדי.. בע..

Shir Sparotty

New member
../images/Emo45.gif הפייבוריטיות שלי גם

הפרק עשה רושם של עונה טובה,נקווה שימשיכו לשמור על הרמה

bluestvixen

New member
הייתה לי הרגשה שיתברר שהיא פוטוגנית בטירוף

למרות שסתם ככה לדעתי היא מזעזעת. אותו הדבר היה עם מישל מעונה 4 - היא נראתה מזעזע ביום-יום אבל בתמונות היא יצאה מדהים.

Shir Sparotty

New member
כל העונות יש סיפורי סינדרלה כאלה,

עם המוזרה-שלא-נראית-מתאימה-לדוגמנות ומפתיעה את כולם

bluestvixen

New member
תכל'ס

הת'ר מעונה 10 (מהממת!) ניקול מעונה 13 (גם מהממת וההפתעה הכי גדולה של כל העונות לדעתי) הוירדואית שברח לי שמה מעונה 12 (אני בד"כ מתה על הוירדואז אבל אותה לא סבלתי). אבל הבחורה שהכי שברה לי את הלב הייתה ברוק מעונה 6. ממש אהבתי אותה ואת הפנים שלה וכ"כ התבאסתי שהיא לא הצליחה להוציא תמונה טובה.

יש גם את ההיא מהעונות הממש מוקדמות

שהייתה לגמרי מכוערת וכשהם טסו לאיטליה היא שכבה עם מישהו XD

אוי כן, שנדי../images/Emo118.gif

היא היתה הפייבוריטית שלי דווקא, אבל כמה דפוקה אפשר להיות בשביל לעשות דבר כזה מול כל אמריקה בטלויזיה ועוד כשיש לך חבר? אלוהים ישמור.. טיירה הזדעזעה!

bluestvixen

New member
אני דווקא לא חושבת שטיירה הזדעזעה

ואני יכולה להבין למה היא עשתה דבר כזה. בסה"כ כולנו עושים טעויות.

לדעתי לא הייתה צריכה..../images/Emo58.gif

להיקרא ראשונה. לא התלהבתי מהתמונה בכלל, אבל זה היה כ"כ ברור שהשופטים יתאהבו בה בגלל שהיא כזאת "מיוחדת". נמאס כבר מזה!! אם הייתי רואה אותה ברחוב הייתי חושבת "אמאלה" במקום "היא צריכה להיות דוגמנית".

../images/Emo45.gif

היא ממש מכוערת והיא גם כ"כ רזה ויש משהו פסיכי עם הגבות/שיניים/אף/פרצוף שלה, זה כזה מזעזע :S כל פעם שאני מסתכלת עליה בא לי להקיא.

../images/Emo58.gifהתמונה של המתמודדת השניה

אנה-מריה ואני מצטער שהתמונות לא שלמות...

../images/Emo58.gif ../images/Emo31.gif

די שמחתי שהיא עפה, היא הייתה ממש רזה וטיפשה. אעלק היא חשבה שמיסטר ג'יי אומר לה שהיא לא *מספיק* רזה. כל העצמות שלה יצאו וכאלה :S האמת שהופתעתי מזה שטיירה העיפה אותה, כי בד"כ היא מרגישה רע כשהיא מעיפה מישהי שחושבת מעוות בלי שתהיה לה הזדמנות לגרום להן לחשוב שהן לא באמת שמנות.

../images/Emo58.gifאממ../images/Emo118.gif

היתה לה גישה ממש מציקה לגבי הגוף שלה, זה לא טוב בשביל הטלויזיה. זה גם לא יפה, אין לה צורה נשית - כשהיא לבשה את הבגדים בשיפוט היא נראתה פשוט שלד לבוש. ואני לא חושב שיש לטיירה מה להרגיש רע, אנה-מריה רזה כי היא לא אוכלת כלום ועושה את זה לעצמה בכוונה. אני מניח שטיירה יודעת שהיא לא תשמין בזמן התכנית ולכן אין מה להתאמץ. למרות.. שהייתי מאמין שישאירו אותה בשביל הרייטינג, היא היתה יוצרת מהומות בבית אם היא היתה נשארת. אני זוכר שבעונה בעבר גילו שאחת המתמודדות בולימית וטיירה ניסתה לדבר איתה, ובסוף הדיחה אותה או משהו כזה. זה היה מוזר. אני לא נזכר...

למעלה