הישרדות סמואה-הגמר!!!

ענתוש 24

New member
אתה יודע משהו

ככל שהזמן עובר אני אוהבת אותה יותר. אבל עדיין לא משתווה אצלי לטייסון

daniel9977

New member
../images/Emo58.gif הרהורים

זו אחת מהעונות הטובות ביותר של הישרדות בעיני ולו רק בגלל שחקן אחד שהוא בלדעתי השחקן הטוב ביותר בתולדות משחק ההישרדות: ראסל. אין בדל של ספק שראסל הוא השורד האחרון והגיע לו לנצח לחלוטין. לצערי הוא הפסיד בעיקר בגלל שתי סיבות שונות: א. צוות מושבעים כל כך ממורמר ומתוסכל, אגב ללא סיבה מיוחדת. הייתי יכול להבין אותם אם ראסל היה בוגד בהם, אם הוא היה תוקע להם סכין בגב, אבל! לאורך כל המשחק הם היו אחד נגד השני, ראסל בקבוצה אחת והמושבעים בקבוצה השנייה זה נגד זה. דווקא בגלל סיבה זו לא הייתה צריכה להיות למושבעים כל סיבה שלא להצביע לראסל, ההפך הגמור הוא הנכון, הם היו צריכים להעריך אותו על כך. עונות קודמות של הישרדות רק מוכיחות שצוות מושבעים יודע להעריך שחקן טוב, בעיקר שהוא שיחק בשבט שנגדך ולא באותו שבט איתך. המושבעים האלה הם קבוצה של אנשים הזויים, מתוסכלים, ממורמרים וטיפשים. כל הכבוד לג'ון ושאמבו שהיו הצדיקים היחידים שהשכילו להבין שהניצחון מגיע לראסל. ב. מאז ומעולם אני מתנגד לגמר של שלושה אנשים! אין לכך כל סיבה! ההיסטוריה מלמדת שיש תמיד מתמודד שלישי בגמר שאינו ראוי ואינו אמור להיות שם וגם כלל לא זוכה להערכת המושבעים או לקול אחד שלהם. המתמודד השלישי בגמר מיותר לגמרי בעיני. הבעיה היא שלו היה כאן גמר של שניים אני חושב שראסל עדיין היה לוקח איתו לגמר את נטלי ולא את מיק ואז עדיין היה מפסיד, מה שמחזיר אותנו לסיבה הראשונה - המושבעים המתוסכלים, אבל מול ג'יסון, שאמבו או מיק אין ספק שראסל היה לוקח. אני מאוד אוהב את ראסל ומאוד רציתי שהוא ינצח. ההפסד שלו בגמר הזכיר לי את ההפסד של סטפני בגוואטמלה ופלאו. ראסל וסטפני הם שני השורדים האהובים עלי ביותר. אין ספק שלשניהם הגיע לזכות! פשוט מגיע להם כי הם הטובים ביותר, הם שורדים אמיתיים. אני מקווה ששניהם יגיעו רחוק בעונה ה-20. יהיה מעניין לראות את ראסל מול סטפני בגמר. ואגב, אני חובב הישרדות מושבע, ראיתי את כל העונות של ארה"ב וכמובן של ישראל (להבדיל אלפי הבדלות....). אני קורא סמוי קבוע בפורום ולעיתים נדירות כותב ומחווה דעה. הפעם פשוט הייתי מוכרח.

אורישקי

New member
לא מסכים איתך בכלל לגבי סעיף ב../images/Emo58.gif

העניין הוא שהשחקן שאף אחד לא מצביע לו מגיע לפיינל 2 וזה גורם להדחה של מתמודד ראוי(ארין,רוב,סירי,קאתי....)כי הוא לא שומר על שיווי משקל או וואטאבר

ProzaC4387

New member
מסתבר שכמו בעונה 1 גם בגמר הזה ../images/Emo58.gif

העכברוש אכל את הנחש

LemonLimeLilach

New member
../images/Emo58.gif

כל כך שמחה שנטלי ניצחה, וזה רק א-ח-ד הדברים שמעידים על כך שראסל לא גאון כפי שהוא רואה את עצמו. כבר שבועות!!! אני אומרת שהוא טיפש אם הוא לוקח את נטלי ל F3 כי זה ב-ר-ו-ר שהיא מנצחת אותו. תודה, צדקתי. כמו שאמרתי שהוא דביל שהוא מדיח את שמבו, כי איתה הוא יכול לסחוף ניצחון (כמו שג'ף הראה בריוניון). ובטח שעם שמבו ומיק הניצחון היה בכיס שלו. אבל במקום זה הוא לקח את נטלי. זה שהוא לקח את חביב הקהל+כל התגובות העצבניות על איזה ג'ורי ממורמר וטיפש שלא מבין כלום רק מראה את הנפילה של כולם לפח העריכה. ראסל ל-א גאון. ראסל נתמך והובל עד לגמר ע"י עריכה מגמתית וחד כיוונית ל-ח-ל-ו-ט-י-ן שסימנה אותו כגיבור וככוכב של התכנית, וכיחיד שמעניין ושווה משהו. כל שאר הדברים שזכינו לראות רגעים קטעים מהם הראו אחרת. מיק רק בפרק הזה אמר בהיסטריה "אבל ראסל אף פעם לא אוסף עצים1!! למה עכשיו הוא אוסף עצים?!?!?!?!" משמע ראסל לא עשה כלום במחנה (תסלחו לי שאת שריפת הגרביים ושפיכת המים לכולם אני לא מחשיבה כעשייה פרודוקטיבית). אתם רוצים להגיד לי שאף אחד לא שם לב? הם שמו לב, כמו שמיק הראה. והרי בכל עונה כולם מתלוננים תמיד על זה שלא עושה כלום. אז תשאלו למה בעונה הזאת לא התלוננו? ואני אגיד לכם שדה, ברור שהתלוננו. פשוט העריכה המגמתית והמלקקת בתחת של ראסל לא הראתה את זה. השיחה של ה F3 במחנה לפני השריפה שלו, כשראסל "מלמד" אותם איך לדבר ב FTC ויורד להם לחיים על איך הם הולכים להפסיד והוא לנצח, באמת נראה לכם שזו פעם ראשונה? באמת? אז ברור שפה הראו את זה רק בשביל ה"שוק" המטורף שכולנו נקבל כשראסל ל-א יזכה אחרי כל ההתלהבות שלו, אבל אני לא קונה לרגע שהוא לא התנהג ככה במשך כל העונה. ודבר אחרון, הנאום שלו ב FTC מראה עוד יותר איזה יצור מצחין הוא. הוא פשוט לגלג לג'ורי בפנים על כל מה ש"הוא" עשה להם. אחד החוקים הכי ידועים של הישרדות הוא שאסטרטגיה טובה היא להדיח מישהו ולגרום לו לא לשנוא אותך תוך כדי. ראסל- נכשל בזה. הוא נופף להם את זה בפרצוף עד שגם אני, תומכת האסטרטגיה, עד היום בטראומה מזה שדן מנו לא לקח את הישרדות וזו שקפצה משמחה כשאריק כן (לא סגורה על איזה דוגמאות לתת מהאמריקאי כל כך) לא הייתי נותנת לו את המיליון. הוא ל-א גאון. הוא לא השורד הטוב ביותר. השורד הטוב ביותר הוא זה שגורם לג'ורי להצביע לו. זאת נטלי. נטלי שהזיזה קדימה את ההדחה של אריק והצביעה כמו ראסל ב-כ-ל הצבעה ועדיין לא גרמה לג'ורי לשנוא אותה. היא השורדת הטובה ביותר. היא התחברה איתם, עם ברט כמו שראינו בפרק של חמישי ולפני זה עם לורה ודרכה עם מוניקה וקלי. היא לא השניאה את עצמה על אריק ודייב והייתה לגמרי חביבה אליהם, ולמרות שהיא הדיחה ביחד עם ראסל כל אחד מהם הם יכלו להצביע לה, כי היא לא צחקה עליהם בגלל שהיא הדיחה אותם. מה שראסל כן עשה. בסופו של יום, שמבו שנראתה כאילו היא דלוקה לראסל על התחת הצביעה לראסל. וג'ון, שרצה במשך כל העונה להראות כמה הוא חכם לעומת שאר גאלו הטיפשים (ואני לא אומרת שהם לא היו טיפשים, ברור שהם היו, הם נכנסו לאיחוד 8-4 והרכיבו את כל הג'ורי
). נטלי היא זו שהכי הגיע לה. אין ספק. ואני שמחה על זה!

../images/Emo58.gif

ודן מנו כן גאון?
באמת היית בטראומה שהוא לא לקח? כי הוא שחקן הרבההההההההההההההההההה פחות טוב מראסל. ולגבי שאר ההודעה באמת שאין לי כוח להתווכח כבר, התעייפו לי על האצבעות, את הדעות שלי כבר רואים במהלך כל השירשור

LemonLimeLilach

New member
מי אמר שהוא שחקן פחות טוב?../images/Emo58.gif

אני אומרת שהם עשו אותה טעות בדיוק, השניאו את עצמם על הג'ורי. ברגע שאתה משניא את עצמך ככה עליהם, מן הסתם שהם יעדיפו למות מאשר לכתוב את השם שלך על הפתק בסוף. והיו הרבה פעמין שמתמודד שרציתי שיזכה לא זכה (אוזי, אמנדה), אבל אני עדיין לא מסתובבת בעולם ממורמרת מלמההההה הג'ורי הצביעו לפרוואטי, טוד ויול

ברצינות? ../images/Emo58.gif

וזה שדן מנו היה אמור לעוף פעמיים, ובשלושת הפעמים האלו הוא ניצל בזכות התערבות הפקה ברורה ובוטה בצורה בלתי ניתנת לערעור זה לא פקטור בעינייך? (ולמקרה ששכחת): - דן מנסה לעשות בלגן בשבט הבנים. שבט הבנים מבין שהוא נחש ורוצה להדיח אותו. מיד באתגר הבא גיא זוארץ קורא בקול "מי זכה הכי הרבה פעמים באתגר הכוח הכפול? אתה, דן? יאללה, לך לשבט הבנות, תתפנן". - מיזוג. רוב לסבאנה. דן האיום הכי גדול. פתאום יש כוח כפול רק מה זה לא סתם כוח כפול מעפן של להצביע לשני מתמודדים שונים כמו שהיה עד עכשיו. לא לא, הפעם אפשר לבטל שני קולות של מתמודדים! ומה התחרות? תחרות ריקודים, כלומר תחרות שההפקה יכולה לבחור בה מי מנצח. פרק אחר כך, תיקו. שוב, המנצח זוכה בכוח האדיר הזה. זהו, דן זכה, עכשיו לג'יבארו יש יתרון. רק מה? עכשיו כדי שחס וחלילה סבאנה לא יצליחו לחזור מהפיגור, שוב האתגר הוא הכוח הכפול שאפשר להצביע לשני מתמודדים שונים. אני בהלם שאני עוד צריך להסביר את זה למישהו

NP16

New member
זה מעניין סתם ככה ../images/Emo58.gif

שפתאום השורד הטוב ביותר הוא זה שהג'ורי מצביעים לו. שכחנו את סטפני. (לא נראה לי שיש בן אדם אחד בפורום, אחד פשוט שאמר שלדני מגיע יותר מסטפני) .נדמה ששכחו גם פה האנשים שחשבו שלבוסטון רוב הגיע יותר מאמבר. שלנלייה יותר מויספיה למרות שאף אחת מהן לא מציאה. ואפשר להמשיך לנצח . גם את קייטי אוהבים פה בפורום יותר מטום. וכ'ו. במקרה שלך, גם דן מנו, הבן אדם לא קיבל קול אחד ועוד הגיע לגמר והכי שנאו אותם, עזבי עכשיו כמה שהיה גרוע, גם הוא נכשל באופן מדהים בקטע של ג'ורי. אבל פתאום זה סבבה להגיד שלנטלי הגיע יותר מראסל כי עובדה שניצחה. טוב, נו.....

DevilGirl92

New member
../images/Emo58.gif

אני חשבתי שלדני הגיע יותר מסטפני (עבר זמן מאז הפעם האחרונה שצפיתי בגוואטמלה, אבל זה מה שחשבתי). כנ"ל במקרה של בוסטון רוב ואמבר. המקרה היחיד שממש התאכזבתי מההחלטה של חבר המושבעים היה בטוקנטינס. אבל לא היה לזה שום קשר למי ניצח בסוף, ואם ראסל היה מנצח הוא לא היה גורם לי להעריך אותו כשחקן פתאום.

די עם הסמיילי הישן הזה (ישן מלשון לישון)

באמת, זה מטריף. זה לא רק מעצבן, זה גם סתם מראה זלזול, כאילו "את נרדמת למשמע דבריו חסרי התוכן"?

לגבי קייטי וטום ../images/Emo233.gif

זה לא שאנשים אוהבים את קייטי יותר מטום, זה בגלל שיש פה הרבה אנשים שממש שונאים את טום, ואני לא מבין למה.

LemonLimeLilach

New member
אני מצטערת שלא ראיתי כל העונות האלה../images/Emo58.gif

התחלתי לראות רק בשנים האחרונות. אבל היו הרבה אנשים שרציתי שיזכו ולא יזכו, האם זה אומר שהזוכה לא ראוי רק בגלל ש*אני* חשבתי אחרת? אני הייתי בשוק מוחלט שאמנדה הפסידה (שוב) לפרוואטי. זה אומר שלפרוואטי לא מגיע? ברור שמגיע לה. זה אומר של JT לא מגיע רק בגלל שאני חושבת שזה לא כזה נחמד שסטיבן לא קיבל אף קול? זה אומר משהו? לא. זה מאוד נחמד מה שאנחנו בבית חושבים ורואים דרך עריכה מגמתית אבל זה לא האח הגדול ואין לו השפעה על הקולות. אם אתה שם ואתה עד כדי כך גרוע שאף אחד לא רוצה להצביע לך, אז אתה לא כזה מדהים כמו שחשבת. נו, אז יופי, ראסל מצא כמה פסלי חסינות ואז נפנף אותם בצורה כזאת דוחה בפנים של הג'ורי (כשהוא שם אותו על הצוואר מולם, לא ראיתם איזה פרצופים הם עשו כשהוא לא השתמש בו? חטא ההיבריס). ראסל דיבר לכולם מגעיל והצליח לשכנע את כולם בפואה פואה להדיח את הבחורה הכי קטנה ואת הזקנה. מדהים. כשהוא רצה להשאיר מישהו במשחק כמו בן הוא לא הצליח. ברגע האחרון הם בכלל התכוונו להדיח את נטלי ולשמור את ג'ייסון ומיק שיקחו מברט חסינות, ואיכשהו נטלי הגיעה לגמר. פשוט שחקן מדהים, מה אני אגיד. ומעניין אגב שלא התייחסת לשאר הדברים שאמרתי, אלא רק למשפט אחד על זה שהשורד הטוב הוא זה שמצביעים בשבילו. מה עם כל היתר? כל הכשלונות שלו? זה שהוא לא עשה כלום במחנה והתנהג לכולם כמו לזבל? זה לא מראה שהוא לא השורד הטוב ביותר?

NP16

New member
אה פשוט כי ../images/Emo58.gif

את לא היחידה שאומרת את זה אז זה כבר הפריע לי כמשהו כללי, לא רק בגלל שאת אמרת את זה. וגם כי כל שאר הדברים תסלחי לי, הם די בולשיט. אף אחד מאיתנו לא יודע מה ראסל עשה במחנה, דווקא זכור לי שעשה ושכשהיה גשום הוא ביקש מחברי השבט שבכל זאת יקומו. זה שהוא לא אסף עצים , לא אומר שהוא לא עשה כלום, וזה בכלל לא מעניין אותי ולא משהו שאני מחשיב בשורד האחרון. בקשר לזה שהתנהג כולם כמו לזבל, כנחותים ממנו, זה פרשנות כבר שלך ושל דוויל גירל שאתם דבוקים בה עוד מתחילת המשחק בגלל הוידויים השחצניים של ראסל שיש לו כל זכות אליהם כי זה גם תכנית טלויזיה והוא סיפק כמה משפטי קאלט . או שבגלל איך שהתנהג לנטלי ומיק בסוף.? זה גם סוג של אסטרטגיה ולהשתעשע, וגם אני לא מבין איך זה משפיע כי הוא לא הביא את ההתנהגות הזו למועצת שבט האחרונה והמושבעים לא רואים את התכנית , הם מצביעים על האי הוא לא התייחס לדייב כמו זבל ודייב שיבח אותו אפילו במילות פרידה שלו אחרי ההצבעה אפשר לראות את זה, דייב פשוט רכיכה שהלך אחרי החברים שלו הוא לא התייחס לברט כמו זבל ההפך הוא מאד כיבד אותו ואמר לו את זה ואולי הוא היה צריך לסיים עם השקר כבר אחרי שזכה בחסינות אבל זה לא מה שמנע מברט להביא לראסל את המליון אולי לא התייחס בשום אופן לקלי ולאריק כמו זבל בכלל לא היה לו דיבור איתם מעולם הם גם מושפעים והוא בטח שלא התייחס כמו זבל לג'ון ושאמבו והוא בטח שלא התייחס כמו זבל לג'ייסון , הוא בסך הכל שיחק איתו את המשחק כדי שג'ייסון ומיק לא יחברו לברט נגד נטלי או נגד ראסל עצמו וזה הגיוני , ואם כבר ג'ייסון מתייחס לראסל כמו איזה זבל וחושב את עצמו בן אדם טוב ממנו הדוחה הזה.

ProzaC4387

New member
../images/Emo58.gif איףףףףףףף

לנטלי לא היה מושג שהיא עשתה את כל מה שרשמת. היא התחברה עם ברט כי היא באמת אהבה אותו. היא התחברה לקלי לורה ומוניקה כי הן בנות וקל להן למצוא תחומי עניין שונים. היא לא השניאה את עצמה על אף אחד כי היא פחדה ליזום משהו במשחק הזה. היא לא עשתה אף אחד מהדברים האלה כי היא חשבה "הממ... זה יעזור לי לקבל קולות מהג'יורי..." אם זה מנצחת ראויה ואסטרטגית אז כנראה שבאמת אין לי מושג. אנשים לא מבינים שאלה שבעד ראסל לא חושבים שהוא השחקן הכי טוב אי פעם. הם פשוט חושבים שראסל השחקן הכי טוב בהישרדות סמואה. ואני באמת שואל את עצמי איך אבל איךךךך אפשר למצוא מישהו אחר בקאסט הזה שיותר מגיע לו?? תתעלמו מהעובדה שההפקה התאהבה בו ועשתה לו עריכה מגמתית. תתעלמו מהעובדה שהוא עשה כמה דברים שהוא לא היה צריך בהתחלה כמו לרוקן מימיות ולשרוף גרביים. אז אתם לא אוהבים אותו בתור בן אדם. אבל הוא שיחק הכי טוב!!. וזהו, עכשיו באמת זה פעם אחרונה שאני נכנס לדיון הזה!

למעלה