הישרדות סמואה-הגמר!!!

לא, אני מתנגד ../images/Emo3.gif ../images/Emo58.gif

נטלי היא ממש לא מישהי טובה בעיניי, אני לא מבין מה אתם מוצאים בה, ויחד עם ראסל הם ממש לא ה- טופ 2.

DevilGirl92

New member
../images/Emo58.gif

כמו שצריך. היא ניצחה, ומגיע לה להינות מזה. למה היא צריכה להתחנף לראסל אחרי שהוא זילזל בה במשך כל העונה? עכשיו איכפת לך מהתנשאות? כשראסל קרא לכולם אפסים ואמר "הניצחון שלי בכיס!" גם היה איכפת לך מזה?

ProzaC4387

New member
../images/Emo58.gif לא הבנת אותי...

אין לי בעיה ששחקן יבחר בדרך מסויימת בתחילת הדרך ויקח אותה עד הסוף. אבל שלפחות בגמר תציג את הדרך שבה שיחקה. והיא שיחקה מאחורי ראסל. אז שתגיד את זה לכולם. כן זה חשוב לי כדי שאני אעריך אותה ואגיד אוקי היא מנצחת סבבה. אבל לי יש הרגשה מאחורי הגמר הזה שאריק הוא זה שהביא לה את הניאום והיא ניצחה כי "יש לה ערכים ולמה בהישרדות שיהיה לך ערכים זה לא בסדר?". אמממ... כן.. סבבה.

naama59

New member
../images/Emo58.gif

האמת שדי מפתיע, בדרך כלל אמריקה די בעד הסוויטהארטס. אבל כנראה שאי אפשר היה להתעלם מהנוכחות שלו לאורך העונה - לפחות הוא זכה ב100 אלף.. (וב100 אלף נוספים על המיקום.) שאמבו? שיהיה. ברט? שיהיה. נראה חמודי אבל לא תרם יותר מידי.

naama59

New member
../images/Emo58.gif

חמישה פרקים (בערך) מההתחלה והצצה מהירה בתוכנית גמר. כן, זה נורא מצידי, אבל לא יכולתי לסבול את העונה הזו, ולא נראה לי שהפסדתי יותר מידי. וגם אם היו בה מהלכים מדהימים, הקאסט פשוט נוראי, אז לא הייתי ממש מסוגלת לסבול גם מהלכים גאוניים.

דווקא פספסת ../images/Emo58.gif

חבל, גם אני לא סבלתי את ההתחלה וחשבתי שלא משנה מה יהיה בהמשך אני לא אוהב את זה, אבל לאט לאט כשלומדים לאהוב את ראסל, זה כיף לראות איך הוא עושה צחוק מכל החבר'ה המעפנים של הקאסט הזה, ובאמת בתחילת המיזוג היה לדעתי רצף ההדחות הכי יפות שהיו.

naama59

New member
../images/Emo58.gif

כן, שמעתי על זה.. אבל לא יעזור כלום, לא יכולית לשבת לראות פרקים מהעונה הזאת. או שזה היה משעמם או שהקאסט היה מעצבן מידי. אולי עד העונה הבאה אני אשלים כמה פרקים מוצלחים, אבל אני בספק אם באמת יהיה לי כוח ורצון לזה..

or19951

New member
../images/Emo58.gif

מושבעים מפגרים. למה נטלי?!
תגובה חופרת אחרי שאראה את הריוניון

והנה ../images/Emo58.gif

הנאום של אריק למצלמה לגבי ההחלטה על המנצח
. הג'ורי השנה התחלק לממורמרים ואנשים שפשוט לא אכפת להם אז הצביעו לפי מה שהתחשק ליד שלהם לכתוב, הנה דוגמא לאחד שפשוט לא היה אכפת לו. שיהיה ברור, זה המקום בו הוא אמור לדבר על מי הוא הולך להצביע. וכלללל מה שהוא עושה זה רק לחפור ולחפור על זה שכל מי שהעיף אותו עף וכמה הוא מאושר מזה ומזה שפואה פואה שלא עשו לו שום דבר רע בגמר. אמר שבסוף הוא יכתוב שם של מישהו, הוא ינסה לעשות החלטה נכונה מבחינה מוסרית ומורלית (
), וזהו לא אכפת לו יותר מדי.

../images/Emo58.gif

סוף סוף נגמר, איזה פרק ארוך וואו
אני אהבתי מאוד את נטלי והיא הייתה הפייבוריטית שלי, אבל באמת לא האמנתי שהיא תזכה! זה די מפתיע אבל לצערי לא הייתי מופתעת כי ברוב חוכמתי באמצע הפרק נכנסתי לפייסבוק וטוד כתב בסטטוס "congrats Natalie..." ארגגגגגגגג
איך זה עיצבן אותי. אני שונאת ספוילרים!!! באתגר חסינות עם הפאזל ממש התבאסתי שברט ניצח, המעצבן הזה. ועוד יותר עיצבן אותי שהמשחק שלו לא מסתמך על כלום מלבד לנצח בכמה חסינויות האחרונות. אפילו אוזי עשה יותר ממנו! בחסינות שאח"כ הייתי במתח עצום פשוט. זה היה אחד האתגרים היותר מותחים לדעתי והייתי מאושרת שהפסל נפל לברט
אז נטלי מנצחת מפתיעה, אני לא בטוחה שמגיע לה לזכות ב100% אבל לדעתי גם לראסל לא מגיע ב100%. אני לא רוצה להישמע כמו כל הראויים והצדקנים (לדוגמת טומי
) אבל לא אהבתי את הצורת משחק שלו. כל העניין של "אתה מנסה להתחרות בי, אתה מודח" שקרה יותר מדי פעמים, לא הסתדר לי ואני לא מתחברת לזה. אומנם הוא היה אסטרטגי, ועשה מהלכים שגרמו לעונה הזאת להיות *קצת* יותר מעניינת (דגש על הקצת), אבל לדעתי מעריכים אותו רק כי הוא היה מוקף באנשים שפשוט לא היו אסטרטגיים. אם הייתי מושבעת אין לי מושג מה הייתי עושה זאת באמת בחירה קשה, אבל כנראה הייתי מצביעה לנטלי בסופו של דבר, למרות שהיא לא זוכה אסטרטגית כמו פרוואטי, טוד, יול...אני מעדיפה אותה איכשהו. עוד לא ראיתי את הריוניון, אבל העונה הזאת בכללי לא מהאהובות עליי. בדירוג היא בטח איפשהו באמצע, ואין לי כוח לדרג את כל המתמודדים זה יותר מדי
(והשעה וחצי הזאת הרגה אותי).

ומשהו ששכחתי../images/Emo58.gif

זה רק אני או שג'ייסון מגולח+קירח הוא בול ג'יימס (15)?!?!?

Hungry Snowman

New member
../images/Emo58.gif נגמר!!!!! D:

סוף סוף העונה המזוויעה הזאת נגמרה! זאת ללא ספק העונה הכי גרועה של הישרדות בעולם כולו, עם מנצחת ממש לא ראויה (שבכל זאת היא הייתה כמעט הבחירה הכי טובה מכל העונה הזאת) שבחלק מהפרקים בקושי רואים אותה, מתמודד שהגיע שנייה לפני הגמר וכמעט זכה (למרות שכל המשחק שלו מתבסס על חסינויות) שעד הפיינל 8 היה לו רק וידוי אחד, אישה הזויה ברמות שחושבת שהיא ראמבו, אסטרטג סוג ד' עם בעיות נרקסיזם קשות שאפילו דן מנו הוא שחקן השנה לידו, עריכה שגורמת להישרדות הישראלית להיראות כמו תכנית השנה, ושעמום שפשוט לא נפסק. גם ג'ף התחיל קצת לעצבן בעונה הזאת, הוא התערב הרבה יותר מדי במשחק והציג את כל הדברים יותר מדי גלוי. מאז הפיינל 6, כל מועצה הוא חזר שוב ושוב על זה שברט ינצח, ועוד מלא דברים אחרים שהוא הגזים בהם... אבל זה כנראה חלק מההתערבות הפקה שמלווה את העונה. והדבר היחיד שמגיע לראסל זה כאפה, לא התואר של השורד האחרון
אבל כל זה נגמר! אפשר לנשום לרווחה ולספור את הימים לקראת ה11.2, בתקווה שנקבל פיצוי על הזוועה שנקראת עונה 19

מה יש מאור? ../images/Emo6.gif ../images/Emo58.gif

למה כל כך שנאת את העונה? לדעתי הייתה עונה לא רעה בכלל, אכן פרה מרג' נוראי, אבל המיזוג לא נפל ממיזוגים של עונות אחרות.

למעלה