הישרדות סמואה-הגמר!!!

אורישקי

New member
../images/Emo58.gif

יאי יאי יאי ראסאל הפסיד,בחיי שאני כל כך שמח,הוא יצא פשוט לוזר וממורמר בריונון."אני השחקן הכי טוב אי פעם".איך אתה מאז להשוות את עצמך לטוד,סירי,רוב??נטלי הרגה את העכברוש
אני מקווה שיובל צודק ושהדמעות שלו מסגירות את זה שלא הלך לו טוב בעונה 20
איך אני מחכה לראות את סירי,פארווטי,קולבי,ג'רי,סנדרה,סטפני,קואוץ' ועוד כמה.והכי מוזר שנראלי שהראו את יאו מן בהצגה הממש מהירה של הגיבורים ולא אמרו שהוא יהיה שם. ברט ושאמבו קראו אותי במושבעים
ג'ייסון ומיק בכללי בסדר אבל אני לא הכי מת עליהם.חבל לי על בטסי ומריסה מאד.פוטנציאל ענק שפוספס.אני דווקא שמח שהג'ורי ירד על ראסאל וזה הגיע לו בגלל הביטחון המופרז שהיה לו.שיגיד תודה להפקה שנתנה לו את האלילים וגלתה לו שהמיזוג יהיה ב12
בקיצור. דירוג מקומות 5:
טרזה,שיין,פי ג'י
רוג'ר,סידני,אריק,קני
טד,היידי,ג'ולי,אדם,בו,ג'יסון
קואוץ'
שון קניף,ביג טום
שון רקטור,ברטרול,קארין דירוג מקומות 4:
סירי
יאו מן
אלייזה
הלן,נטלי,טאג'
אליזבת,דארה
פסקל,ג'ן,לידיה,מאטי,ברט
בוצ',רופרט,סונדרה,דניס
ביג טום
סו דירוג מקומות 3:
קאתי,רוב,אמנדה
רודי,סקאוט,ארין
רייף
דרימז,שוגר,מיק
קית,ג'אן,איאן,בקי,קסנדרה
ג'נה לואיס
לקס,פיירפליי,טרי דירוג מקומות 2:
קולבי,סטפני,קורטני,אמנדה
קלי,טווילה
דניאל,סוזי
נלייה,מאט,מריאנו,קייטי,אוזי,דרימז,סטיבן
קים,קסנדרה
קליי,ליל,ראסאל דירוג מנצחים:
טוד,פארווטי
ריץ,סנדרה,אראס
בריאן,ג'נה
טינה,איתן,כריס,יול,ארל,ג'יי טי,נטלי
דני
טום,בוב
וספיה,אמבר דירוג עונה: 1.נטלי 2.מוניקה 3.בטסי 4.לורה 5.אריק 6.מיק 7.שאמבו 8.ברט 9.ג'ייסון 10.ליז 11.קלי 12.אשלי 13.מריסה 14.ג'ון 15.יסמין 16.ראסאל ס 17.ראסאל ה 18.דייב 19.מייק 20.בן זהו

אורישקי

New member
../images/Emo58.gifדירוג עונות

1.מיקרונזיה 2.אקסייל 3.סין 4.אמאזון 5.פרל איילנדס אמריקה 6.אוסטרליה 7.פיליפינים 8.טוקאנטינס 9.מרקייסיס 10.ונואטו 11.גוואטמלה 12.פרל אילנדס ישראל 13.איי קוק 14.גאבון 15.פיג'י 16.בורניאו 17.סמואה 18.פלאו 19.תאילנד 20.אולסטארס 21.אפריקה 22.בושרדות הקאריבים

אורי ../images/Emo58.gif

אשמח אם תסביר לי במה סטפני יותר טובה מראסל. קודם כל, המשחק שלה היה הרבה הרבה פחות טוב, כל מה שהיא עשתה זה לבגוד באנשים שהכי סמכו עליה. אבל גם היא הפסידה בסוף בגלל ג'ורי ממורמר. ועכשיו שאלה לי אלייך- אם היית במושבעים , לא היית מצביע לראסל? אם לא היית מצביע לו, למה?!

EnglandHooligan

New member
../images/Emo58.gifאוי ואבוי הבורות

באמת באמת באמת באמת שעד היום היו פה אנשים שכתבו דברים נכונים ,יחסית על האסטרטגים וכל זה ,אבל פשוט זה עובר כל גבול,אני מכבד דעה,אני יודע שבן אדם לא ישנה את הדעה שלו ויגיד עכשיו "נכון ראסל באמת יותר טוב " אבל לעזאזל ?!!? להצדיק את הניצחון של נטלי ?!?!?,"שהיא בחרה אנשים נכונים להגיע איתה לגמר !!? !?!?!?!,איזה אנשים נכונים היא בחרה ?!?! .,ראסל עשה את כל ההחלטות ,מה בחרה !?! ,איזה בחרה ?!?! ,היא שטה על הגב של ראסל כל המשחק !!,ראסל עשה את כל המהלכים מהיום הראשון ,הוא הסביר יפה מאוד איך הוא העיף אחד אחד מכל המשובעים שם ,פשוט לכולם היה בטן על ראסל ,אף אחד מהמושבעים פרט לשאמבו ולרוקט סיינטיסט ההוא ששכחתי את השם שלו עכשיו ,הם היחידם שידעו שראסל פה הוא הבן אדם שראוי לזכות על אף שהדיחו אותו,אריק הראה את הבורות שלו בדברים שהוא אמר על מיק ועל ראסל ,כולם שם לא היה אכפת להם מהמשחק ,היה אכפת להם רק להצביע לראסל . ועכשיו להשוואת ,אני משווה ובהחלט משווה !!!,אתה ראסל לסירי ,אתה בכלל מתווכח !??! ,מה סירי עשתה בימים הראשונים שלה באי הגלות ובמיקרונזיה !?! ,כלום למה !? ,כי היא ידעה שהיא לא מועילה בכלום ובטח לא במשימות ,אז היא בחרה להיות שקטה עד לנוקדה שהיא יכולה לפעול אסטרטגית !,ראסל מהיום הראשון לקח את המושכות ,מהיום הראשון הפעיל מהלכים ,אף שחק לפניו לא עשה את זה .. טוד ?!!?,אתה בכלל יכול להשוות את הרקע שטוד (הדייל) הגיע עליו למשחק לעומת ראסל שהוא הבעלים של חברת נפט שהכניס רק בשנה האחרונה 2 וחצי מיליון דולר !?! ,אני מבטיח לך שאם טוד היה בעל חברת נפט הוא לא היה זוכה במשחק ..,אז אל תגיד בסוף ראסל לא ניצח . כולנו יודעים שראסל נדפק פה ! ,שחבר המושבעים שהיה מורכב מרוב של גאלו ,הצביע מתוך תחושת בטן ולא מתוך מי ראוי לזכות במשחק נקודה סוף פסוק !

../images/Emo58.gifתראה מה עניתי לך בהודעה למעלה

וגם לידידי יובל (חולה על הישרדות 6) ואת זה אומר אחד שכן אוהב את ראסל, וכן חושב שהוא שחקן אסטרטגי טוב.

../images/Emo45.gif ../images/Emo58.gif

לא צריך להיות כזה אגרסיבי
, אבל אני סך הכול מסכים איתך (חוץ מהקטע עם סירי
), השנאה שלכם אליו קצת מעוורת אתכם. אני לא אומר שאתם צריכים לאהוב אותו, אבל הזלזול הגדול שלכם במשחק שלו ממש לא במקום. הוא שחקן יותר טוב מכל האנשים שסיימו במקום השני לדעתי.

ProzaC4387

New member
עשיתי פעם השוואה פה בין ../images/Emo58.gif

שחקן אסטרטגי טוב לשחקן חברתי טוב. ואנשים פה לא הסכימו או הבינו אותי. זה לא אותו דבר! אני רואה בזה 2 הגדרות שונות לגמרי. סירי - לא שחקנית אסטרטגית טובה. לא הייתה ככה בטח שלא בעונה 12 ולא בעונה 16. אבל היא השחקנית החברתית הכי טובה אי פעם וכנראה שתיהיה. אם תשימו לב סירי אף פעם לא הייתה בברית רשמית. היא פשוט יודעת לקרוא אנשים מעולה וכך להתחבר אליהם ולהתגנב לבריתות שונות ואף לפרק חלקן. היא פירקה את הברית של קסאיה. היא פירקה את הברית של אוזי וג'יימס עם פרוואטי ואמנדה. עוד ברשימה הזאת - ארין מעונה 18, ג'ייטי מעונה 17, דני מעונה 11 ואין לי כוח לחשוב על עוד. פשוט אנשים שגורמים לך לאהוב אותם על כך שהם לא שמים לב שאתה תככן. ברשימת האסטרטגים הגבוהה ביותר אני שם את ססטרינו, ראסל, טוד, פרוואטי ואין לי כוח לחשוב על עוד. אנשים שבראש שלהם רושמים לעצמם נקודות "אני צריך לעשות X ואני צריך לעשות Y". אני כורת ברית ככה וכורת ברית ככה. בשלב כזה וכזה אני צריך להעיף אותו ולעבור לברית אחרת. טוד הוא השחקן המושלם כי הוא בטופ של האסטרטגים והטופ של החברתיים וזה ההבדל בינו ובין ראסל. ראסל לא שחקן ולא ניסה להיות שחקן חברתי. אבל הוא האסטרטג המושלם. מקווה שאתם מבינים אותי

../images/Emo58.gifנו אז אני באמת לא מבין את שניכם עכשיו

זה מה שאני מנסה להסביר בהודעות שלי! ראסל היה שחקן אסטרטגי טוב, אבל לא שחקן חברתי טוב. נטלי היתה שחקנית טובה, ולגבי האסטרטגיה שלה- זה נתון לויכוח. ואין מה לעשות, כשזה מגיע למאני טיים, והמושבעים צריכים להחליט, הרבה פעמים הם ינטו לטובת מי ששיחק יותר חברתי. אז אני מבין למה אתם חושבים שלראסל הגיע יותר, ולמה המושבעים יצאו ממורמרים בעיניכם, אבל זה גם חלק מהמשחק, וראסל היה צריך לקחת את זה בחשבון, עם כל הכבוד לו (ויש כבוד).

כמו שאמרתי ../images/Emo58.gif

לדעתי ראסל שיחק משחק חברתי מספיק טוב בשביל לסחוף אחריו אנשים. אם הוא באמת היה כל כך מעפן בקטע הזה, אף אחד לא היה שם עליו בכלל. כל אסטרטג צריך לדעת גם לשחק משחק חברתי, אחרת אין לו איך לממש את האסטרטגיה שלו. אני מבין שמקור הבעיה הוא שהמושבעים לא רצו לתת לו את הכסף. הבעיה היא *הסיבה* שהם לא רצו לתת לו את זה. זה לא קשור בכלל לעובדה שהוא לא היה נחמד אליהם, זה פשוט היה בגלל שהם לא יכלו לראות את הבן אדם שהשפיל אותם מועצה אחרי מועצה מנצח. אין להם את היכולת הזאת לפרגן למי שהביס אותם, וזה פשוט מעצבן. זה נתון לוויכוח, אבל אני חושב שגם אם טוד/רוב/סירי היו בעונה הזאת והיו עושים את אותם מהלכים כמו ראסל בדיוק רק שהיו מתנהגים באופי שלהם במהלך העונות, הם לא היו מקבלים מהג'ורי הזה קולות. אתה שמעת מה אריק אמר? "יכול להיות שבעצם מי שנראית כאילו היא הכי לא ראויה, היא בעצם הכי ראויה מכולם! כי.. אתם יודעים.. היא לא התבלטה לטובה או משהו.. אבל עדיין.. אולי היא הכי ראויה" על זה נאמר- ווטף? איפה ההיגיון פה?

אורישקי

New member
../images/Emo58.gifמה?

סירי לא עשתה כלום באי הגלות ובמיקרונזיה בהתחלה??? באי הגלות היא הצילה את עצמה בשבט הנשים מההדחה הראשונה כשמצאה את מי שהכי פחות אוהבים בשבט והדיחה אותה! במיקרונזיה היא הייתה באמצע הבריתות והיא בחרה את ההחלטה לברית הנכונה שהובילה אותה לפיינל 3. ולא צריך לשחק את המשחק כל כך חזק מהיום הראשון.אל תשווה בכלל את ראסאל שההפקה התערבה לטובתו המון פעם לסירי שהיא פשוט גאונה.ואל תגידו שארין היא שחקנית חברתית כי היא הייתה מאד אנדרדוג בטימבירה

אני משווה ../images/Emo58.gif

בין ראסל לסירי בכל יום נתון. שלא תבין אותי לא נכון, אורי, סירי היא גם שחקנית יותר טובה מראסל וגם יותר אהובה עליי, אבל אתה יוצא מנקודת הנחה שההפקה עזרה לראסל ואני יוצא מנקודת הנחה שהיא לא.

עזוב אותך מדעות אנטי-ראסל ../images/Emo58.gif

בעיקר כאלה שמשוואות חלקי תפאורה כמו נטלי לראסל, או סירי לראסל, הם נובים טרולים שלא יודעים אפילו להעריך טלויזיה טובה כשהם רואים אחת. ככה שאתה יכול לתת לעצמך טפיחה על השכם, אתה עדיין יודע להבחין בין משחק לבין מציאות ולפרגן לשחקנים שראויים לזה (כדוגמת ראסל). וכל מי שרשם שהוא אהב או פירגן לנצחון של נטלי, זה בעצם ההפך למשפט שבו הם שמחים שראסל לא ניצח ולא משנה אם אפילו מעיין חודדה הייתה נמצאת שם נגדו.

Confide In Omer

New member
../images/Emo58.gif נו באמת..

די כבר עם הזילזול הזה כלפי כל מי שחושב שראסל לא שיחק משחק כזה טוב כמו שהוא והמעריצים שלו חושבים שהוא שיחק. אף אחד כאן הוא לא נוב טרול, וכולנו יודעים להעריך טלוויזיה טובה. ולא אגיד את דעתי על זה שקראת לסירי חלק תפאורה!

בתכלס אם זה היה ראסל נגד כל אחד אחר ../images/Emo58.gif

זה יכל להסתיים באותה דרך. וזה שראסל היה עושה את כל העבודה, משחק את כל המשחק, סוחב את האנשים שהוא בחר עד לגמר, והם לוקחים את הגמר. אז ככה שאם אתה בא לומר שמשחק משחקים רק בנאום הגמר, זה בעצם מסביר הכל. אבל לפי דעתי, משחק משחקים לכל אורכו של המשחק, ונטלי לא הייתה שונה בשום דבר משאר השחקנים, ובאותה קלות, זו יכלה להיות שאמבו, או ג'ייסון או כל אחד אחר. ואז מה?

Confide In Omer

New member
../images/Emo58.gif

אבל ראסל לא פישל בנאום הגמר, הוא פישל לאורך כל המשחק כי הוא לא קלט שהמשחק הוא לא רק אסטרטגי או פיזי אלא גם חברתי, וכדי שאנשים יתנו לך את המיליון אתה לא יכול להתייחס אליהם כאילו הם זבל וכאילו הם נחותים ממך ואז לצפות שהם יצביעו לך בלי בעיה. חוץ מזה, הוא היה כל שך שחצן ובטוח בעצמו, שהוא חשב שהוא יוכל לנצח כל אחד, והוא טעה בגדול. אם הוא היה לוקח את שאמבו וג'ייסון איתו - הוא כן היה זוכה - באיחוד המושבעים בעצמם אמרו שאם ראסל היה מתמודד נגד שאמבו וג'ייסון הוא היה זוכה בלפחות 4 קולות, מה שהיה נותן לו את הניצחון.

../images/Emo58.gif

שטויות במיץ... לפי דעתי הוא היה לוקח במידה ואריק לא היה מסכם את המועצה במילים - "למה גניבה, שקרים ורמאות צריכים להיות מתוגמלים יותר". ובתכלס לא ראיתי אפילו מהלך אחד מכל אחד מהשחקנים האחרים ששיחקו את המשחק. זה היה הישרדות ראסל. ככה שלרשום שנטלי עשתה משהו מלבד להיראות כמו הבחורה היפה שהיא בגמר, ולתת לאריק לומר לה את הנאום המסכם, לא שווה בעיני לא את התואר ולא את הכסף. ושמא שאתה לא רואה את זה, מעיד על כך שאתה חי בעולם אחר

Confide In Omer

New member
../images/Emo58.gif

כן, כי למה להאמין למה שהם בעצמם אמרו? הרי זה נוגד את התאורייה שלך! אבל מסתבר שכל מי שלא מסכים איתך, חי בעולם אחר...

למעלה