הישרדות טוקנטינס- פרק 13

NP16

New member
../images/Emo58.gif

האמת ? פרק קצת חלש. בסדר הבנו שקואוץ' פסיכי. פסדר אנחנו יודעים שסטיבן וג'ייטי בקשר חזק וכולם ממשיכים לדחוף להם את המליון והגמר ליד ולנגב להם את התחת. איך דווקא בפעם היחידה שאני לא מהמר שג'ייטי יקח חסינות זה קורה?
טוב בגמר לא יהיה הפתעות, ארין הולכת ברוב קולות בפיינל 4, השאלה היחידה היא מול מי סטיבן יתמודד בגמר, ולצפות לשאלות של המושבעים ,בטח טייסון וקואוץ' יהיו מבדרים ודבי וסיירה יהיו פתאטיות להפליא. טוב, קואוץ' יהיה גם פתאטי. ארין וג'ייטי/טאג' ישאלו משהו משעמם ובעיקר יהיו פרצוף יפה.
סטיבן
ג'ייטי, טאג' אני אוותר לך אפילו שאת מאכזבת אותי.
ארין, מסתבר שהאסטרגיה שלך היא באמת ללכת עם סטיבן וג'ייטי? חשבתי עד עכשיו שאולי את סתם לא יודעת איך לפנות נגדם, ועוד שלפחות תלכי עם טאג'. חמודה את יפה אבל שחקנית עלובה. מושבעים:
ברנדן,טייסון
סיירה,דבי
ובעיקר
- קואוץ'

פרק מצויין! ../images/Emo58.gif

ממש נהניתי מכולו. אפשר היה לנחש שקואץ' הולך עם כל הדמטיזציה שעשו לו, אבל זה היה שווה כל רגע. בעיקר לראות את הבעות הפנים של ג'ף כשקואץ' מדבר. מחסל הדרקונים הלך להחזיר את הסרט והשאיר אותנו עם רביעייה מעניינת לגמר. טאג' היא הפייבוריטית שלי וארין צוברת נקודות מפרק לפרק. בטוח הן יעשו משהו מעניין שישנה את הכל. JT וסטיבן קצת מקובעים מדי על עצמם. סטיבן התעורר והשאלה אם JT מספיק אינטליגנט להבין שהוא די נשאר לבד. הימור שלי - הוא לא. ומשהו נעים בבטן אומר לי שגם סטיבן לא. GO TAJ!

../images/Emo58.gifלא רוצה שתיגמר העונה../images/Emo7.gif

וואו! זה נראה לי הפיינל 4 הכי אהוב עליי מכל העונות!! למרות שאני ממש אוהב את העונה הזאת, בפרק הנוכחי מצאתי את עצמי הרבה פעמים די משתעמם ואפילו כמעט נרדמתי חחחח ואז הבנתי שזה בגלל שהראו יותר מדי את בנג'מין חופר והתפללתי שסטיבן יואיל בטובו לגאול אותי מייסורי! כמו שניחשתי ג'ייטי זכה גם באתגר הפרס וגם בחסינות. מאוד אהבתי את האתגר הוא היה מדהים בעיצוב שלו SURVIVOR ומפתיע שדווקא ג'ייטי הצליח לעבור את המבוך כ"כ בקלות, ובכלל נראה לי שזה אחד האתגרים שנגמר ממש מהר... במועצת השבט היה לי קצת מוזר שהראו רק את ארין ובנג'מין מדברים (זה ממש מוזר בהתחשב בזה שזה בסה"כ חמישה, ולהתייחס רק לשניים זה די מעפן) וכשברנדן וסיארה כאילו נרדמו בזמן שבנג'מין דיבר- זה היה ענק
ג'ייטי הצביע לארין וזה די חכם מצידו כי יש מצב שבגלל זה הוא יצביע לו בגמר. אבל העיקר שנפרדנו מהחפרן שעונה לשם בנג'מין סוף סוף... יאללה מחכה לפינאלה המדהימה! דירוג:
טאג', סטיבן, ג'ייטי
ארין

פרק כלשהו ../images/Emo58.gif

אוף, אני פשוט לא יודע מה לעשות, כל כך אהבתי את העונה עד אותו פרק ארור של הפיינל 7 ומשם מבחינתי הכול פשוט התדרדר בצורה קשה. ג'יי טי וסטיבן, שני החבר'ה הפחות חביבים עליי עד עכשיו שולטים במשחק ביד רמה מדי. וטאג' וארין, שתי הפייבוריטיות שלי... הן גם שחקניות טובות, אבל זה פשוט לא זה. טאג' הייתה מדהימה בפרה מיזוג, וארין אולי מחליטה לפעמים מי עף, אבל זה לא בהכרח טוב בשבילה (קווץ', דבי..... דווקא טייסון הייתה הדחה מעולה שלה). ובגלל זה אני מאוד חצוי לגבי העונה הזאת. מדברים על הרבה בליינדסיידים, אבל מאז הפיינל 7 הכול נהיה די צפוי. אני לא מרגיש ריגוש כלשהו במועצות. נו, בסדר, אז זה או הוא או הוא, בכל מקרה סטיבן ג'יי טי וטאג' עושים מה שבראש שלהם. כשאיש אחד עושה מה שבראש שלו (רוב ססטרנינו) זה יכול ליצור עונה מרתקת, אבל כששלושה עושים את זה.. זה יוצר בעיקר פאגונגינג של השבט עם הרוב. זה הזוי וזה מגניב, אבל זה נמאס. אני חושב שהעונה קצת אוברייטד. אבל אם טאג' וארין יעשו את הבלתי יאומן ויתאחדו נגד סטיבן וג'ייטי במועצה הבאה, אני לוקח חלק גדול מדבריי בחזרה- כי זה הדבר היחיד שחסר לי בשביל שאני באמת אוכל לקרוא לארין *פייבוריטית* שלי, ולטאג' *פייבוריטית סגנית* שלי. כרגע, מצטער, יש לי את ארין בתור מיני-פייבוריטית כי אני פשוט חולה עליה וכי היא משחקת אחלה, אבל זה לא מספיק. אני צריך לחלות עליה ושהיא תשחק מעולה.

אורישקי

New member
כרגיל מסכים איתך../images/Emo58.gif

למרות שאת טאג' אני מחבב יותר מארין כי תכלס היא שחקנית יותר טובה

bigbro8

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo58.gif

גם לי הציפיות היו בשמיים והאכזבה קשה. מסכים עם רוב מה שאמרת.. הפרקים האחרונים באמת היו נתולי מתח ומרגיז השליטה המשעמם שניתנה מתנה לסטיבן וג'ייטי במקרה מוחלט. אבל אני חייב לציין שהפרק האחרון היה מצחיק למרות הכל וקואוץ', אם כמה שהוא אפס, הוא דוקא נקודת אור בעונה

COOL BOY 1

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo45.gifהעונה לא כזאתי טובה

ג'ייטי וסטיבן תותחים וזה מגניב שהמיעוט מעיף את הרוב אבל חוץ מזה ההדחות סתם נהיות צפויות ויש יותר מדי שחקנים שבכלל לא נראה שהם מנסים לנצח...

../images/Emo58.gif

הכותרת של הפרק הזה - בנג'מין: כבוד, היבריס ומקומות שבהם אתה פשוט לא מתאים. זה מתחיל באתגר פרס, שלמעט העיצוב של המבוך, לא הרשים אותי (כבר היו אתגרים הרבה יותר מקוריים בעונה הזו). JT זוכה ומחליט לשלוח את בנג'מין. בנג'מין שמח פשוט לשרוד על אי בודד, בלי לאכול, בלי להדליק אש. אני משוכנע שבפורום של FXP מזילים עליו ריר. אבל עדיין, התשובה של ארין הייתה לא במקום. כמובן, אם עליי לבחור בין "ראוי" לבין כלבה, אתם יודעים בדיוק מי אני בוחר, תמיד. אבל זה בהחלט עלול לפגוע בה. מה שעוד לא הבנתי, למה בנג'מין מתלונן על זה שהוא סובל? המשחק הזה הוא לא משחק של גיבורים. כאן תוקפים בסכין, לא בחרב. כאן תוקפים מאחור, לא מלפנים. וכאן אני מבין שאני שוב מתחיל להתפלסף ומחליט להפסיק. וואו, איזה פרס מעולה. אני הזלתי ריר על הבשר ברמה שאני בדרך שומר רק לפרק טוב במיוחד של "קרב סכינים". וסטיבן אומר משהו על זה שהוא צריך לקחת איתו לגמר את הפחות נחמדים, מה שמחזק אצלי את התחושה שארין וסטיבן בגמר. עלילות ה"ראוי" באי הגלות. יאפ, מדיטציות, פקה פקה ודרגון סלייר. ומה זה המטה המגוחך הזה? מי אתה חושב שאתה, משה רבנו? ולמה לעזאזל אתה בכלל רוצה להעיף את ארין? בגלל שהיא אישה, ולכן לא חזקה מספיק? בגלל שהיא לא בצד שלך? בנג'מין הוא לגמרי כל האנשים שלא מבינים שהישרדות זה משחק חברתי, כל אלה שאומרים: "אריק הוא זבל! אני לא איבדק אצלו! אין לו בכלל תעודת רופא!" "אופיר משקר, הוא בטוח מוכן לרצוח ילדים!" "
קן וקריסטל רעים, אני חייבת להעיף אותם!
" כן, אני יודע שזה לא אותו הדבר, אבל הכנסתי לשם את המשפט הזה בגלל שאני ממש שונא את שוגר. ומשם ישר לאתגר החסינות. ציפיתי שטאג' תיפול ראשונה, אבל שוב הופתעתי לרעה מארין. אגב, בנג'מין הוא לגמרי דרמה קווין. רוצה להתמודד מול החזקים. אידיוט. אתה לא רוצה, בפינה נידחת ואפלה בלב שלך, קצת כסף? לשמחתי הרבה, החמור נופל סוף סוף וJT זוכה בחסינות. במועצת השבט, אחרי נאום חופר ומתפלסף שגורם לשף אייל שני להרכין ראש ולמוהינדר להודות בתבוסה, בנג'מין מודח סוף סוף. אני מעיף אגרוף לאוויר. ציפיות מהגמר: זה הולך להיות המוח (סטיבן וארין) נגד הכוח (JT וטאג') בפיינל 4, וסטיבן ינצח את JT בקרב מדורות. ארין תזכה בחסינות האחרונה ותעיף את טאג'. סטיבן יזכה. דירוג:
סטיבן
טאג'
ארין, JT מושבעים:
טייסון, ברנדן
דבי, סיירה
בנג'מין

../images/Emo58.gif דירוג מקום חמישי

שיין, קן, טרזה, פי-ג'י
טד, איתי (הישרדות הישראלית), ביג טום, סינדי, רוג'ר
אריק, אדם, בו, היידי
לורל (פייראט מאסטר), יעל (בושרדות האיים הקאריביים), ג'ולי
בנג'מין, שון (1)
קארין, ברטרול, שון (4)

דירוג עונה

סטיבן טאג' טייסון ברנדן ארין סנדי דבי JT *פער* סיירה ספנסר ג'רי בנג'מין קנדיס למלמג'ו סידני קרולינה

../images/Emo58.gif

הוא היה די אנמי היום, חוץ מהזכייה בשני האתגרים. וחוץ מזה, רק בגלל שארין אמרה משהו אחד לא יפה הוא מצביע נגדה? כאילו, אתה באמת רוצה לקחת את בנג'מין לפיינל 3? למה לך?

../images/Emo58.gifלמה לא?

כמעט כל אחד יכול לנצח את בנג'מין בגמר... וחוץ מזה הוא הצביע לארין לא רק בגלל מה שהיא אמרה אלא גם בגלל שהוא הבטיח לבנג'מין לא להצביע לו וגם בכלל ארין עצבנה אותו באופן כללי (לדעתי הוא עשה צעד חכם)

אורישקי

New member
../images/Emo58.gif

איך לעזאזל טאג' משתייכת ככוח ולא כמוח? ולדעתי ארין תדיח את סטיבן ולא את טאג'

Seraphim

New member
פאק אני אוהב את העונה הזאת! ../images/Emo58.gif

פרק מצויין, מצחיק ורווי מלודרמטיות מבית היוצר של קואץ'. עם כל הדביקות והפוזה שלו, אני לא חושב שהעונה הזאת היתה טובה כמו שהיא בלעדיו, הבנאדם דמות טלויזיונית מושלמת. מצד אחד חבל לי שהוא הודח אבל מצד שאני זה עוד שלב בדרך, עכשיו ארין צריכה לעוף ואז השלישייה האולטימטיבית תשאר ככה לא יהיה לי חבל על כל אחד שיודח לפני הפיינל 2 כי כולם פייבוריטים שלי, אפילו טאג' שקצת עיצבנה אותי בהתחלה ועשתה טעויות של כלא. הרג אותי איך הם קיפצצו להם באתגר הפרס, כשצילמו אותם מחוץ למבוך זה היה מצחיק. מישהו קלט את החרג'וק שטייל על ג'יי טי במועצת שבט בזמן שג'ף הקריא את הקולות? זה היה ענק, הוא אפילו לא זז, הולך עליו איזה טנק מרכבה V3 והוא... מהופנט
ואסיים בשיר:
With friend and foe we march to the battle plain Some to seek success, others to seek fame We play with honor for the love of this game And with armor or without we will toil in vain So that someday, someone, somewhere, will remember our name.​
(Coach Munchausen - episode 1-13)

חיחחיחיח../images/Emo58.gif

גם אני ראיתי את החרגול הזה, נבהלתי וחשבתי שדמיינתי אז חזרתי לראות שוב^^ הפרק עצמו יחסית לעונה לא מעולה, היו יותר טובים, אבל אני לא מבינה את התלונות. בסה"כ סוף כל סוף נפטרנו מקואוץ', בשיר סיום פתטי לחלוטין, ועם הרבה קטעים קורעים מצחוק
אז בסה"כ אני מרוצה ^.^

../images/Emo58.gif

אני לאחרונה חושב על מילים לשירי רוק ומטאל, ולכבוד בנג'מין חשבתי על שיר שהפזמון שלו הוא: All the others think you're crazy But only you may know You're the Dragon Slayer וזה אמור להיות שיר מהיר יחסית שפשוט דורש ממך לעשות "הדבנגינג".

Seraphim

New member
אין תלונות ../images/Emo58.gif

זה דיי הזמן של קואץ' וארין. אז היא תודח הבאה ואם היא הייתה עפה אז קואץ' היה עף. אני סתם אמרתי שהוא היה חלק גדול מהכייף של העונה הזאת, עם כל המלודרמטיות המאולצת,סיפורי הסבתא על הטיולים שלו בעולם והמפגש שלו עם הילידים באמזונס (
) הוא דמות, חיי בסרט ומישהו צריך לומר לו שבלוקבסטר עברו לDVD אז כדאי שהוא יחזיר את קלטת הVHS שלו אבל היה מעניין איתו. השיר היה מצחיק אבל מה שתמיד קורע אותי זה התגובה של המושבעים בכל פעם שהוא פותח את הפה

למעלה