טלה13

New member
../images/Emo50.gif גם בעלי מאוד חשש בהתחלה,

כי אני עושה פרצופים בעת ההזרקה ואני נראית מאוד מיוסרת, והוא מפחד, אבל לא הייתה ברירה הכרחתי אותו ועכשיו הוא קצת התרגל אבל את עוד רואה את הלחץ בפניו.... שיהיה המון בהצלחה, אני צריכה להזריק עוד 4 ימים ואז אני צריכה לעשות E2 ואולטראסאונד - מקווה שיצא משהו....

../images/Emo26.gifמנצלת שירשור... גונל F

השאלות שלי לא נגמרות..... היום היום האחרון לגונל 375, כלומר 5 אמפולות נשארו לי מהעטים, 150 בכל עט, היו לי שני עטים, כלומר 300 וקניתי עוד אמפולה. הכנסתי את החומר של שני העטים למזרק (כאילו 300) ויצא מה זה קצת אולי ס"מ... ואז את האמפ' של ה- 75 שהכנו יצא מלא. יש מצב שלא שמתי 300 במזרק????
תודה לכן

tapuzx

New member
לגבי הגונל

הכמות בעט קטנה משמעותית לעומת הכמות של החומר שיוצאת כשמערבבים עם מדלל. אז נראה לי שזה בסדר.

שופי 27

New member
../images/Emo41.gif שאלה על מחירים

מאחר ואין לי מושג מה קורה ויום אחרי שהייתי אצל רופא פוריות בפעם השניה בחיי כבר התחלתי טיפול אז עוד לא הספקתי לברר לגבי הבירוקרטיה- האם מחירי התרופות (גונל f עט) בכללית מושלם הם לאחר סבסוד או שצריך לפמות אליהם כדי לקבל החזר- מחיר של 185 ש"ח עבוד עט של 900 נשמע הגיוני? מצטערת אם נשמע קצת טיפשי אבל די הופתעתי מהמחירים- אני מניחה שמחכות לי עוד כמה הפתעות בדרך.

קוקיקית

New member
כן אלה המחירים..

ויהיו לך עוד הפתעות כאלה. קחי בחשבון שאם את ב IVF זה יעלה לפחות 700-800 ש"ח, תלוי בכמות ההורמונים שתצטרכי(אני עוברת בקלות את ה 1000 ש"ח כי צריכה הרבה הורמונים). כנראה שאת בשלב ההזרעות, מאחלת לך "להתקע" בו. אם וכאשר תצטרכי מנוגון, תזכרי שאפשר לקבל עליו החזר על הוצאה של מעל 140 ש"ח לטיפול. החזר ניתן במרפאת האם או במרפאה לבריאות האישה. בהצלחה

לא הבנתי

גם אני השבוע צריכה לקנות דקפפטיל גונל אף ומונוגון מה המחירים שלהם באמת ? והוא לא נתן לי לקנות את העט האם זה משהו שמציעים לך בבית מרקחת? דרך אגב גם לי יש כללית מושלם

קוקיקית

New member
זה תלוי בכמויות...

בדקתי בקבלות (כללית מושלם, ללא ילדים): מנוגון 11 ש"ח לאמופלה (כאמור מעל 140 ש"ח לטיפול אפשר לקבל החזר). גונל F כל אמפולה 15.5 ש"ח. צטוטרייד 18.87 ש"ח פרגונל 11 ש"ח אוביטרל 28.75 ש"ח זהו, אלה המחירים שמצאתי

keren sh

New member
כן

אלו המחירים לאחר הנחה של 90% (תחשבח כמה זה עולה בלי כללית מושלם...). התרופות והזריקות לפוריות זה עסק לא זול בכלל (בIVF הגעתי לזריקות ב1200ש"ח) אבל בסופו של דבר זה שווה כל שקל.

שופי 27

New member
תודה ../images/Emo51.gif

כרגיל, הפורום הזה הוא בין המקומות הבודדים להשגת אינפורמציה מהירה ויעילה.
לכולן והמון המון

שופי 27

New member
../images/Emo6.gif אני כל כך גאה בעצמי!

עשיתי את זה! הזרקתי לעצמי... אמנם עם העט, ויד קצת רועדת אבל בטוחה, לא האמנתי שזה יעבור בכזו קלות!!!

פיקשלה

New member
שופי חמודה כל הכבוד ../images/Emo106.gif

עברת את הפעם הראשונה
דרך אגב גם אני בתקופת ההזרעות הצלחתי להזריק לעצמי פעם ראשונה בעזרת העט ולאחר מכן כבר הפסקתי לפחד מלהזריק במזרקים רגילים. אז תמשיכי כך-העצמאות הזו שווה את המאמץ

נועם@בת

New member
אם שמת פעמיים 150

ועוד 73, זה חייב לצאת 375, לא
. הכמות מתייחסת למספר יחידות ההורמון שאת מזריקה, לא לנפח. האמפולה מומסת ב1 CC, החומר בעט מומס בהרבה פחות. בהצלחה נועם

למעלה