ועוד בעיה רצינית שאין להתעלם ממנה..

היא הקיץ, במקום ביצים נהיה לו שם שוקו קרלו
:-D

האפל

New member
לצחוק או לבכות....

ביצים זה דבר טוב, אז שמשחקים איתן יש לעשות זאת בעדינות רבה....

pink mushroom

New member
סחתיין...

יש לך ברפרטואר גם תפרחות בעור, אגזמות, או סתם פטריה בין האצבעות ?

pink mushroom

New member
אכן...

ויש פטריות ג'יפה... ויש פיטריות חמודות... כמוני. את יכולה לשאול... אני בא עם המלצות... ובקופון כבר השתמשת ???

oralt

New member
בעיקר

ריח רע (גוף, פה). שיעירות יתר על הפנים. חצ'קונים. יריקות. גזענות. טימטום. חגורת נפץ. דברים רגילים. אתם יודעים.

חופ שיה

New member
פיייייייייייייייייייי.יש לי המון

וזה לא בהכרח קשור לחיצוניות או לריח זה יכול להיות גם משהו התנהגותי, התנהלותי, גישה, בורות,פרימיטיביות, לאחרונה פגשתי מישהו נחמד אבל עם עודף בטחון עצמי, משום מה היה לו ברור שהוא מצא חן בעיני וזה בלבד עשה לי off וזה עוד לפני שבכלל נתקלתי בשאר הדברים שנובעים מעודף בטחון עצמי, בעעעעעעעעע............

קשקשים על החולצה בעעעעעעעעעעעעע

כתמים של אוכל על הבגדים סנדלים בחורף על הגרביים בעעעעעעעעעע

האפל

New member
גאד דמט!!!!!

ברגע זה אני חושב שנפסלו 90% מתושבי ישראל (הבוגרים, הזכרים, זייני שכל, נמוכים, שמנים, קיאנו ריבסים, בראד פיטים ודברים אחרים למיניהם) עם רשימת המגרעות הזאת עדיף להשאר בבית ולענות את עצמך למוות. אולי במקום לחפש את המגרעות, תנסו לראות את החיוב???

וואו, מלא דברים

אני לא בטוחה שאני זוכרת את כולם, את בטוח תוכלי לעזור לי... אז ככה, חוסר הגיינה (ריחות,לכלוך וכו'), אם הוא ממש לא נראה לי חיצונית, וכמובן אם הוא שולף משפטי מפתח כמו: "אני יודע שרק עכשיו הכרנו וזה יראה פתאומי, אבל את יכולה להלוות לי חמש מאות ש"ח?" או משהו כמו "משהו אומר לי שאת אישה מאוד מיוחדת, אבל התרופות עוזרות לי להתעלם מזה..."

y007007

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

למעלה