Miss Mandy

New member
נכון, זאת העבודה שלי

אני במקצועי נדפקת סדרתית, בעיקר באופן קבוצתי ע"י קטינים ותמורת מעט מאוד כסף. אם עוד לא הבנתם, אז אני מורה ואם תעצבנו אותי אני תכיף דופקת לכם בוחן פתע, ראו הוזהרתם!

../images/Emo6.gif

הרגת אותי. זה היה מצחיק. תכף נסדר לך את עמיר פרץ ואת ההוא, רון ארז, שידאגו לאינטרסים של הכסף תמורת האתנן שלך. ותגידי, זה חינוכי שמורה בישראל מסתובבת בפורום נלוז שכזה?

Miss Mandy

New member
אני כאן מסיבות מקצועיות

כך אוכל סוף סוף להבין על מה מדברים התלמידים מלאי ההורמונים שלי. חוץ מזה שאין לי הרבה ברירה, קשה לתפוס גבר שיהיה מוכן לשכב עם אישה שיש לה עיניים בגב

Miss Mandy

New member
מורה לחינוך מיני עם התמחות בסטיות

סתאאאאם מורה להסטוריה

עשית לי חשק לבחון אותך../images/Emo6.gif

בדיוק אתמול נסעתי בכפר סבא וראיתי את הרחובות "הגדוד העברי" ו"חומה ומגדל". מי קדם למי?
<ואני אפילו יודעת את התשובה>

די, אני מקיאההההההה../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif

אבל חוץ מריח דוחה וסירחונות מכל מיני מקומות, יש את הקטע של הידיים והציפורניים השחורות, כאלה שאי אפשר להעלות על הדעת שיעלו על הגוף של מישהו, שלא לדבר על שליייייייייייי, בעעעעע. חוץ מזה, כיעור שקשה לעכל. חיוך מכוער שחושף שיניים מגעילות. טעם רע בבגדים, נמוך מדי, זין קצר מדי, או דק מדי. וביצים קטנות גורמות לי לבחילה איומהההההההההההההההההההההההה. רשימה מכובדת. לא?

lililove

New member
אור!

איך הספקת לראות לו את הזין? לא דיברו על הפגישה הראשונה?

אה, דיברו על פגישה ראשונה?../images/Emo5.gif../images/Emo6.gif

טוב, נסחפתי לפגישה השנייה.... אז מההתחלה. נניח שהוא עבר את מחסום הפגישה הראשונה והכול בסדר והכול נראה סופר אסטטי, קיאנו ריבס, ג'וני דפ, ברוס וויליס, מלך. והגענו לפגישה הקטנה... והביצים קטנות... אז שיילך לעשות חביתה במקום אחר.
לא מסוגלת. מתה מזה.

b e a c h

New member
על זה אני מדברת ../images/Emo88.gif

רואה נמש? זאת פסילה שרירותית. כל הכבוד אורקה.

b e a c h

New member
לגיטימי לחלוטין

זכותך לפסול מה שלא בא לך, כי ככה בא לך. וזה נקרא פסילה שרירותית, זה הכל.

למעלה