שירשור סיוטים

../images/Emo5.gif שירשור סיוטים ../images/Emo178.gif

אחרי שירשור הפנטזיות שהיה כאן מה הסיוט הכי גדול שאתם חוששים ממנו? לא בהכרח משהו שקרה אלה משהו שאתם חוששים שיקרה, סיפורים אמיתיים יתקבלו בברכה

כמעט סיוט

צהריים,עוד מעט קט ילדיה חוזרים מבית הספר, חגיגת הבוקר מסתיימת. יוצא מדירתה ממתין מול המעלית שתתפנה.. מגיעה לקומה (לפני שהזמנתי אותה) נעצרת... ובעלה יוצא. "שלום-שלום",החזיק לי את הדלת כדי שאכנס למעלית. וזהו. היה.

בואנה, שיחקת אותה...

איך ההרגשה? זה כמו להרגיש שניצלת מתאונה או משהו, לא? שהרווחת את חייך מחדש... ענק!!

שאגלה

שלא ישאר לי מה ללמוד
(לומדת דואגת הרבה יותר שבעלה יגלה שמשך השיחות בסלולרי לא מתאים לפרוט השיחות ויתחיל לחשוד)

../images/Emo12.gif

ואללה צודקת חהחההח מה גם כמויות ה SMS -ים הרבים אז אולי תתקשרי אליו מהעבודה..

אצלי הסלולרי שייך לעבודה

והחיוב עבור השיחות מופיע בתלוש המשכורת שלי. פירוט שיחות - יוק - לא מזמין

תגידו, אתן מחורפנות, או מה??

קודם כל, מאיפה יש לבעלך את פירוט השיחות שלך? תבטלי את הזמנת הפירוט. נניח שהוא יחשוד בעתיד, תתחילי להזמין מאותו רגע, הם לא שולחים פירוט רטרואקטיבי. בשביל מה אתם מסתכנים ככה עם הסלולרי?? בשביל מה SMS? בשביל מה מיליון שיחות? אם כבר שיחות, אז שהוא יתקשר, ככה זה גם לא יופיע בשום פירוט. ברזל קיבל רשות מהבית לחפש בחוץ ועדיין שומר על דיסקרטיות פי אלף מאשר כל אלו ללא רשות... תתנהגו כמו סוכנות ריגול. לדעתי זה יוסיף לכיף ולהנאה. ברזל

enigomontoya

New member
../images/Emo47.gif

אתה ממש מלך. איך קיבלת אישור כזה ?
עם מי שכבת בשבילו ?

ברזליקו לא מתאימה לך התמימות

מה אתה לא קולט ת'קטע נותנות לך כאילו אישור אבל אם תנצל אותו ותגיד לה "אבל אמרת" אתה חושב שהיא תזכור? ואם תזכור היא הרי לא האמינה שתנצל את טוב ליבה, שמע לאח שלך, תמשיך לעבוד כמו סוכנות ביון

הסיוט שלי קרוב מאוד לפנטזיה שלי

שאני הולכת למסיבת חילופי זוגות ופוגשת שם .. את חבריו הגרושים של בעלי....

למעלה