שרשור מזל"טים

• פותח הנושא 0r0r
  • פורסם בתאריך

0r0r

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo6.gif../images/Emo49.gif../images/Emo50.gif

אני ראשון ראשון אני

noctane

New member
omedeto gozaimasu

omedeto gozaimasu atrashi forum arimasu. אני שחמ שנפחת פורופ זה יפנית שלי מחלידה מחוסר שימוש.

MiSs DiNaMiTt

New member
מזל טוף! על הפורום החדיש!!!!!!!

נעים מאוד אני רותם בת 16 וחצי מכפר סבא!! ואני מתה ללמוד יפנית! זה נורא נחמדית! ואם אפשר תרשמו לי איך רושמים רותפ ביפנית! תודית!!!!

kaiwen

New member
נפלתם לי מהשמים ../images/Emo140.gif

אני אומנם לא יודעת יפנית (סינית דווקא כן) אבל יש לי חברים יפנים (שפגשתי במהלך שהותי בסין) ואני נורא רוצה לדעת כמה מילים ביפנית (ואם אפשר גם כמה משפטים) עד אפריל. כי באפריל (טפו טפו טפו) אנחנו נפגשים שוב בסין!!!

spider kisser

New member
מזל טוב!!!

אני אמנם לא מבין, ולא מתכוון ללמוד יפנית, אבל בתור מנהל חדש אני יודע כמה זה עוזר, אז טזל טוב!!! ואם אתם רוצים לדבר ביפנית הנה האתר בישבילכם...

punk00ache

New member
מזל טוב!!

יווו כשהייתי קטנה נורא רציתי ללמוד יפנית... הייתי אפילו אמורה ללכת לקורס באוניברסיטה של נוער שוחר מדע של יפנית אבל הוא לא נפתח בסוף בגלל שלא היו מספיק נרשמים וגם אני זוכרת מזמן מזמן שבן דוד שלי הביא לי ספר עם קלטות (*מנסה להזכר אם יש לי אותו*) ללימוד יפנית.. והתחלתי אבל די מהר התייאשתי כי לא היה לי עם מי לדבר ולתרגל והכל.. \= קיצר מזל טוב!

Hwoarang

New member
מזל טובבבב!!@!!!!!

איזה יופי סוף סוף נפתח פורום כזה בהצלחה
אוסססס!

neko

New member
こにちわ וברוך הבא.

בדיוק בשביל זה הפורום פה - ע"מ שנוכל להתאמן לשמר וללמוד את השפה. בדיוק לכן אני מבקש שתתרגם את מה שכתבת (מילה במילה) עבור החדשים יותר בתחום.

neko

New member
ברוכה הבאה ロテメ.

את מוזמנת לעיין בקישורים ולמצוא לך מדריך אונליין ע"מ להתחיל בלימוד בעצמך, ואם יש לך שאלות או סתם בא לך להתאמן ולקבל פידבאק, את מוזמנת לכתוב בפורום. בימים הקרובים אני מקווה לכתוב מאמרים שיסכמו את עיקר החומר ושיטות הלימוד הנפוצות.

neko

New member
אכן, זוהי מטרת הפורום

(כפי שניתן לראות בעמוד הראשי החדש והססגוני שלו) - לתת סביבה לאימונים דיונים ושאלות. מקווה שתהני!

אוי...

אני לא אבין כאן כלום גם אם אני אדע יפנית... זה מציג לי את זה כרבועים

neko

New member
כנראה שהמאמר הראשון שאני

אתרגם יהיה על התקנת פונטים ביפנית וכתיבה ביפנית בחלזונות על גרסאותיה. עד אז נסה כאן, בחלק של "Before you begin".

Tonjin

New member
sorry, you had a mistake there...

Neko-san! the correct way of sriting "Rotem: in Katakana will be ロテム not ロテメ which will spell ro-te-me...​

למעלה