רעיל - בריטני ספירס

Grip!../images/Emo87.gif../images/Emo172.gif

סתם כי אני מאגניבה, משעמם לי, וזה השיר הראשון שעלה לי בראש.~_~ אחוז! / כל דבר קטן. פזורים סביב שבעה כוכבים סגולים מחשבות מובאות ביחד בכל אחד, מרסקים את הבכי שלנו לאהבה לא מסוגלים לברוח מהם, אנחנו דבקים בחלומותינו אנחנו לא נפסיד יותר להולכת השולל היום-יומית. התעורר עכשיו נראה שבקרוב אנחנו נהיה מוקפים על ידי העולם האמיתי חונק אותנו האדם החשוב שלך... מי הוא? בעולם המותרות, שברים של נצח מופיעים ונעלמים גע ותפוס אותם, עכשיו בוא נלך בדיוק בדרך הזאת. "בלי צער" התקדמנו אל היעד שלנו האם נצחק? האם נבכה? האם נהיה שמחים? האם נהיה עצובים אחרי הכל עכשיו, למרות זאת אני לא מבינה בעתיד אתה מתחיל להשתנות; אל תהסס זה עיקר החיים. אנחנו חיים רק בקושי, אנחנו שולחים את תשובתינו אפילו אם היא שונה, ונותנת את הרושם הלא נכון אבל היא תקווה רבת-עוצמה עד היום הזה אתה הופך לדבר האמיתי בעולם האכזרי הזה, ניצני אהבה בטח ירוסקו גע ותפוס אותם, אנחנו עכשיו חורתים אותם בתקיפות. התעורר עכשיו נראה שבקרוב אנחנו נהיה מוקפים על ידי העולם האמיתי חונק אותנו האדם החשוב שלך... מי הוא? בעולם המותרות, שברים של נצח מופיעים ונעלמים גע ותפוס אותם, עכשיו בוא נלך בדיוק בדרך הזאת. על-מנת לחייך בסוף, אנחנו עכשיו הולכים בדיוק בדרך הזאת. אוקיי, זה גרוע.-_-

כן, סביר להניח שזה לא ילך.-_-../images/Emo87.gif

תודה.^_^ זה מוזר לתרגם משהו מאנגלית שתורגמה מיפנית.

Thestral

New member
../images/Emo68.gifThis song/The Picks../images/Emo108.gif

All is dark and im just looking aroung how the moon sails above, slowly slowly sails again im spining on my own and hearing from far wawy a sweet sooooooong... im hearing this song and im going crazy and susuddenly im all longing come to me this night, oh come! the are many stars above im hearing this song and im going crazy and susuddenly im all longing come to me this night oh cooooooooooooooooooooome... come to me come this night in a little while in the sky above the moon is singing and all of it is shining in a golden light like a dream within a dream come to me, come now! im hearing this song and im going crazy and susuddenly im all longing come to me this night, oh come! the are many stars above im hearing this song and im going crazy and susuddenly im all longing come to me this night oh cooooooooooooooooooooome ah ah ah ah ah ah...
im hearing this song and im going crazy and susuddenly im all longing come to me this night, oh come! the are many stars above im hearing this song and im going crazy and susuddenly im all longing come to me this night oh cooooooooooooooooooooome! לשיר הזה יש אוצר מילים כל-כך פאקינג מטומטם שהייתי צריך להכניס שינויים מזעריים כדי שזה יתחבר עם המוזיקה בכלל אוחחחחח><

Chandler Rulz

New member
חחחחחחחח, גמני רוצה!!

(שיר שתרגמתי מזמן!): לירח וחזרה/גן פראי =-=-=-=-=-=-=-=-=-= היא לוקחת לה את הזמן, להמציא את הסיבות להצדיק את כל הכאב בפנים מניח שהיא יודעת, מהחיוך והמבט בעינייהם לכולם יש תיאורה לגבי המרה מכולן הם יאמרו: "אמא לא אהבה אותה מספיק" ו-"אבא אף פעם לא שומר על קשר, בגלל זה היא מתחבאת מחיבה אנושית" אבל איפה שהוא במקום אישי היא אורזת את חפציה לחלל החיצון ועכשיו היא מחכה, לטייס הנכון שיופיע והיא תגיד לו היא תגיד: אני אעוף לירח וחזרה, אם תהיה אם תהיה שלי יש לי כרטיס לעולם שבו אנו מתאימים אז אולי תהיה שלי? היא לא יכולה לזכור פעם, שהיא הרגישה נחוצה אם אהבה הייתה אדומה, אז היא עיוורת צבעים כל חבריה, הם היו מנוסים בבגידות ופשעים שאף פעם לא ניתן להגדירם היא תגיד: "אהבה היא כמו מקום לא פורה, ולהושיט יד לגורלו של אדם-זה כמו מסע, רק אין לי את המפה אליו" אז היא הולכת לקפוץ למים, ולהעביר להילוך גבוה יותר לשלוח סימן שהיא תולה את תקוותיה על הכוכבים איזה חלום נעים רק תאמר: אני אעוף לירח וחזרה, אם תהיה אם תהיה שלי יש לי כרטיס לעולם שבו אנו מתאימים אז אולי תהיה שלי? (החזיקי מעמד, החזיקי מעמד) אמא לא אהבה אותה מספיק ו-אבא אף פעם לא שומר על קשר, בגלל זה היא מתחבאת מחיבה אנושית אבל איפה שהוא במקום אישי היא אורזת את חפציה לחלל החיצון ועכשיו היא מחכה, לטייס הנכון שיופיע והיא תגיד לו רק תגיד: אני אעוף לירח וחזרה, אם תהיה אם תהיה שלי יש לי כרטיס לעולם שבו אנו מתאימים אז אולי תהיה שלי? אני אעוף לירח וחזרה, אם תהיה אם תהיה שלי יש לי כרטיס לעולם שבו אנו מתאימים אז אולי תהיה שלי?

Chandler Rulz

New member
אל תעצור אותי עכשיו/מלכה

הלילה, אני הולך לעשות לעצמי, זמת איכות אני מרגיש חי-חי-חי והעולם משתנה מבחוץ פנימה, כן, וצף סביב, באקסטזה, אז אל תעצור אותי עכשיו אל תעצור אותי עכשיו, כי אני עושה כיף חיים עושה כיף חיים אני כוכב נופל, מזנק בחלל כמו נמר, מתנגד לחוקי כח המשיכה אני מכונית מרוץ, חולפת ממול, כמו ליידי גודיבה אני הולך הולך הולך, אין לעצור אותי אני נשרף דרך השמיים, כן מאתיים מעלות, בגלל זה קוראים מר פרנהייט אני חולף במהירות האור אני רוצה להפוך אותך לאיש על-קולי אל תעצור אותי עכשיו, אני עושה כיף חיים אני עושה כיף חיים אם אתה רוצה לעשות כיף חיים, תן לי צלול אל תעצור אותי עכשיו אל תעצור אותי עכשיו אני לא רוצה לעצור בכלל אני רקטת חלל, בדרכי למאדים, במסלול מעגלי אני לווין, אני ללא שליטה אני מכונת מין, מוכנה להטען שוב, אני פצצת אטום שעומדת ל.. ל... להתפוצץ אני נשרף דרך השמיים, כן מאתיים מעלות, בגלל זה קוראים מר פרנהייט אני חולף במהירות האור אני רוצה להפוך אותך לאישה על-קולית אל תעצור אותי אל תעצור אותי אל תעצור אותי הי הי הי אל תעוצר אותי אל תעצור אותי או או או כן אל תעצור אותי עשה חיים, חיים אל תעצור אותי אל תעצור אותי אההההההההההההה אל תעצור אותי עכשיו, אני עושה כיף חיים אני עושה כיף חיים אם אתה רוצה לעשות כיף חיים, תן לי צלול אל תעצור אותי עכשיו אל תעצור אותי עכשיו אני לא רוצה לעצור בכלל לה לה לה לה לה...

sagsag

New member
איזה פספוס היסטרי... הרעיון הוא אחר

זה שיר שאפשר לעשות לו מיסאינטרפרטציה בכיף. ותרגמת אותו כמו שצריך! למה
שים לב לדוגמה, רק בית אחד: אל תעצור אותי עכשיו, אני כזה אוכל זמן טוב אני אוכל כדור. אל תעצור אותי עכשיו אם אתה רוצה לאכול זמן טוב, רק תתן לי שיחה אל תעצור אותי עכשיו (כי אני אוכל זמן טוב) אל תעצור אותי עכשיו (כן אני אוכל זמן טוב) אני לא רוצה לעצור בהכל

אחד נושך את האבק-מלכה../images/Emo47.gif ../images/Emo57.gif

סטיב הולך בזהירות במורד הרחוב עם תיתורת הכובע משוכה הרחק למטה נמוך אין שום קול מלבד הקול של רגליו אקדחי-מכונה מוכנים ללכת האם אתה מוכן? האם אתה מוכן לזה? האם אתה תלוי על קצה המושב שלך? מחוץ למפתן הדלת הקליעים קורעים לצלילי המקצב עוד אחד נושך את האבק עוד אחד נושך את האבק ועוד אחד נעלם ועוד אחד נעלם עוד אחד נושך את האבק היי, אני הולך להשיג אותך גם עוד אחד נושך את האבק איך אתה חושב שאני הולך להסתדר בלעדייך כשאתה איננו? אתה לקחת ממני בשביל כל דבר שיש לי ובעטת אותי החוצה בעצמי אתה שמח? אתה מרוצה? כמה זמן תוכל לסבול אל החום? מחוץ למפתן הדלת הקליעים קורעים לצלילי המקצב עוד אחד נושך את האבק עוד אחד נושך את האבק ועוד אחד נעלם, ועוד אחד נעלם עוד אחד נושך את האבק היי, אני הולך להשיג אותך גם עוד אחד נושך את האבק עוד אחד נושך את האבק עוד אחד נושך את האבק עוד אחד נושך את האבק עוד אחד נושך את האבק יש הרבה דרכים בהן אתה יכול לפגוע באדם ולהביא אותו לקרקע אחד יכול להכות אותו אתה יכול לרמות אותו אתה יכול להתייחס אליו רע ולעזוב אותו כשהוא למטה אבל אני מוכן, כן אני מוכן בשבילך אני עומד על שתי רגלי שלי מחוץ למפתן הדלת הקליעים קורעים חוזרים לצלילי המקצב

מדונה - עץ קדוש ../images/Emo29.gif

כולם באים לעץ הקדוש הם רוצים להצליח בשכונה הם אוהבים את הריח של זה בעץ הקדוש איך זה יכול לפגוע בך כשזה נראה כל כך טוב? האר את אורך עכשיו
הפעם זה חייב להיות טוב תקבל את זה בדיוק עכשיו כי אתה בעץ הקדוש יש משהו באוויר בעץ הקדוש השמש זורחת כמו שידעת שהיא תעשה
אתה נוסע במכונית שלך בעץ הקדוש
יש לך את הלמעלה למטה וזה מרגיש כל כך טוב כולם באים לעץ הקדוש הם רוצים להצליח בשכונה הם אוהבים את הריח של זה בעץ הקדוש איך זה יכול לפגוע בך כשזה נראה כל כך טוב? איבדתי את זיכרוני בעץ הקדוש היו לי מליון חזיונות, טובים ורעים יש משהו באוויר בעץ הקדוש נסיתי לעזוב את זה אבל מעולם לא יכולתי האר את אורך עכשיו
הפעם זה חייב להיות טוב תקבל את זה בדיוק עכשיו כי אתה בעץ הקדוש יש משהו באוויר בעץ הקדוש איבדתי את המוניטין שלי, טוב ורע אתה נוסע במכונית שלך בעץ הקדוש
יש לך את הלמעלה למטה וזה מרגיש כל כך טוב תחנות מוזיקה משחקות את אותם שירים משעמם לי מהקונספט של ימין ולא נכון כולם באים לעץ הקדוש הם רוצים להצליח בשכונה הם אוהבים את הריח של זה בעץ הקדוש איך זה יכול לפגוע בך כשזה נראה כל כך טוב? האר את אורך עכשיו
הפעם זה חייב להיות טוב תקבל את זה בדיוק עכשיו כי אתה בעץ הקדוש כי אתה בעץ הקדוש כי אתה בעץ הקדוש בעץ הקדוש בעץ הקדוש בעץ הקדוש בדוק את זה, הציפור הזאת עפה האר את אורך עכשיו
הפעם זה חייב להיות טוב תקבל את זה בדיוק עכשיו כי אתה בעץ הקדוש כי אתה בעץ הקדוש כי אתה בעץ הקדוש בעץ הקדוש בעץ הקדוש בעץ הקדוש לחץ על הכפתור אל תלחץ על הכפתור הפוך את התחנה שנה את הערוץ לחץ על הכפתור אל תלחץ על הכפתור הפוך את התחנה שנה את הערוץ לחץ על הכפתור אל תלחץ על הכפתור הפוך את התחנה שנה את הערוץ

Thestral

New member
../images/Emo6.gifXXDDD../images/Emo174.gif../images/Emo29.gif../images/Emo108.gif

גו אופיר

Chandler Rulz

New member
Miricale Sarusi - Illusions

To live, in a fancy apartment to think that you are a millionare to wake up in the afternoon next to one girl or two a car, in the color red to sing songs of love and peace to walk in the streets of the city to pronounce, I'm the mayor not to work at all not to serve any person only the head, in the clouds climbing, there above Illusions to sail, far away to sail in all harbors to visit, in Paris and in Rome to live, like Kasanova Illusions, a lot of illusions bus most of them, never comming true maybe there, in the dreams the preety illusions come true not to work at all not to serve any person only the head, in the clouds climbing, there above Illusions​
אררג, זה ממכר!!

Gizmo15

New member
Miracle../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo28.gif

Knotted String

New member
פלויד ורוד - עוד לבנה בחומה.

אנחנו לא זקוקים לחינוך אנחנו לא צריכים קריאת מחשבות לא עוד סרקאזם אפל בכיתה מורים, הניחו את הילדים לב! היי, מורים! הניחו את הילדים לבד! הכל בהכל אתה רק לבנה בחומה. הכל בהכל, אתה רק לבנה בחומה. (או, כמה עלוב.
)

למעלה