משחק הפנטזייה טור 2004

../images/Emo47.gifמשחק הפנטזייה טור 2004../images/Emo24.gif

משחק הפנטזייה לטור דה-פראנס 2004 יצא לדרך. החוקים הפעם קצת יותר פשוטים, אבל לא פחות מאתגרים. הפרסים? כרגע אין, אבל אולי... השאלות: האם מישהו יבחר קבוצה ללא ארמסטרונג?
האם יאיר בן-עמי יזנח את ה... (נגדיר זאת זהירות, בזהירות) שלו ויציב קבוצה?
האם אני שוב אהיה בין שלושת האחרונים?
האם אוסקר יפתיע עבור תמר?
מועד אחרון לשליחת קבוצות: 3.7.2004 בשעה 12:00. כל התשובות ב-25.7

איציק אתה מפלג משפחות...

ארמסטרונג ופטאקי זה אותה משפחה, אי אפשר להפריד בינהם
, זה כמו בוני בלי קלייד, כמו פרד בלי ג'ינג'ר, זה כמו תותי בלי לאנס.

zorka

New member
בועז, אני רואה שאתה בונה על פטאקי

שיגמור את הטור בירוקה.

בחרתי גם את מקיואן וקוק לגיבוי

אני מקווה שבכל קטע שיגמר בספרינט אני אקח נקודות.

natyh

New member
בועז מי הספרינטרים בטור

חוץ מפטאקי מקיואן ברדלי מקגי וזאבל ,קנסלרה, ? האם פאליריני משתתף ? מה עם פרדי גונזלס . מה יכולות ההאצה של מתיאס קסלר , ורולף אלדג ץ נתי

מקגי הוא לא ספרינטר...

או לפחות לא ספרינטר קלאסי, גם קאנסלרה לא מתאים להגדרה הקלאסית. אפשר להכנס לרשימה את טום בונן רוכב מופץ בכישרון. וגם את אלן דייויס מליברטי סגורוס (צריך לבדוק אם הוא משתתף). וגם יאן קריסיפו תמיד מסוגל להפתיע.

אני לא יודע איפה לקבור את...../images/Emo52.gif

עצמי, התייחסתי לרוכבים שבגיל צעיר הם חלמו להיות צ'יפוליני, אבל שכחתי להזכיר את מלך האריות, בקרב על השאגה האחרונה. אלפי סליחות לסופר מריו, הטעות נעשתה בשוגג ולא במזיד. הלוואי וצ'יפו יצליח לנצח קטע ויוכל לפרוש כמנצח.

SC SL

New member
אפשר לעשות תיקונים?

אני קצת מתחרט שבחרתי את אוסקלטל כקובצת הנג"ש... (אני רציני לגמרי - זאת לא הודעה צינית!)

הבחירה היא לא רק לקבוצת...

הנג"ש, יש 200 נקודות לקבוצה שתנצח את הנג"ש ו-200 לקבוצה שתנצח את התחרות הקבוצתית של הטור (שנה שעברה USPS ניצחה את הנג"ש ו-CSC ניצחה את התחרות הקבוצתית).

התחרות הקבוצתית

בכל קטע של הטור, נמדדים לכל קבוצה, שלושת הזמנים המהירים ביותר של רוכבי הקבוצה ומצורפים לזמן אחד. הזמן הזה מצטבר ובסופו של דבר, הקבוצה עם הזמן המהיר ביותר היא המנצחת. יכול להיות שבקטע אחד יקחו את הזמנים של רוכבים א ב ו-ג ובקטע הבא יקחו את הזמנים של רוכבים ב ג ו-ד. בפועל, מנצחת בדרך כלל בקטגוריה הזו קבוצה שיש לה כמה רוכבים שיכולים להגיע גבוה בדירוג הכללי. לפעמים גם בריחה בהפרש גדול משפיעה על התחרות הזו. אם יש בריחה שפותחת פער של 10 דקות בסיום כי לפלוטון לא אכפת ולקבוצה מסוימת יש שם רוכב או שניים, זה נותן לה יתרון גדול בתחרות.

כבוד וקצת כסף

בשנים הקודמות הזכיה הזו הייתה נחשקת במיוחד כי הבטיחה כרטיס אוטומטי לשלושת הטורים הגדולים בשנה הבאה (נאמר 2005). עכשיו, כאשר יש את הפרו-טור ב-2005 כנראה שלא תהיה לכך משמעות.

זמן משוכלל של רוכבי הקבוצה...

זמן משוכלל של שלושת הרוכבים הבכירים של כל קבוצה הופמן א,"שאלות ותשובות על הטור דה פראנס", פורום אופניים של תפוז,2003. התחרות הזו מאוד חשובה לקבוצות הספרדיות, שמוכנות לעשות הכל רק לסיים במקום גבוה יותר מהמתחרות (בעיקר המשולש: בנסטו-ליברטי(אונסה)-קלמה).

לבועז ליקבר: דייויד מילר...

נזרק אתמול מהטור (פרשיות חומרים אסורים), כדאי לך למצוא רוכב מחליף.

למעלה