חפט"י תחילת שבוע

Senior Baron

New member
טוב להיות צנועים בחיים../images/Emo9.gif

הנה לך חואן רייס... אדם נפלא חח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחלה השוואה... למה להרוג? אם תמותי זה כבר לא יהיה אורגיה חחח

LIAH1

New member
../images/Emo99.gif בהחלט אדם נפלא...

צניעות זו בהחלט אחלה תכונה
ו... חחחחחחחחחח זה ועוד איך יהיה... פשוט פחות אחת

Senior Baron

New member
../images/Emo45.gif

פחות אחת לא מקובל עליי והסבר מפורט תקבלי במסן חחחחחחח

Mastoolit

New member
אני באמת ובתמים זקוקה למים../images/Emo2.gif../images/Emo109.gif

*הלכתי לשתות*.
... .... ..... אוקיי
מה לכל הרוחות הולך כאן?! מה זה?!?! מערבון מוצלח?!?! מותחן טוב של יגאל שילון?!?! אתה לא מתכוון לצאת כאן עם "הא או פספסת הא הו" נכון?! אם כל התשובות מעליי הן לא אחד גדול. אז מה כן?!?!
אמאלהההה
נשבעת לך שלא יודעת מה יותר להגיד חוצמזה! אני קוראת את הפרק, קוראת את האזהרות (ואשכרה התייחסתי אליהן ברצינות. אני כבר למדתי להזהר ממה שהולך כאן.
), ועדיין, אני קוראת קוראת, הלב מתחיל לדפוק, כל הפרק אני "האאא" "האאא" "אוי ואבוי" (בלב כמובן, כן.
). אני מגיעה לשורה האחרונה ואני נשארת
. הדבר היחיד שעלה לי בראש זה אם אני קוראת נכון וזה באמת ככה כתוב כאן
ברונו. שיחקת אותה שחבל"ז!!! כתיבה מעולה!!! ערוך מדהים!!! השתלשלות מפתיעה ומפחידה כאחד!! ענק!! גדול!!!@ עצום!!!
אין מילים בפי!!! טוב, אז נראה לי שהגיע הזמן להתחיל להגיב לא?! אז ככה. פאולה זכרונה לברכה אני הייתי אומרת
. וזה זוועתי! אויייש. אני לא אעמוד בזה אם אני אראה. אמאאאא. כל הגוף מחורר והכל מלא דם. פדרו הזה גררררר איך אין לבנאדם סיוטים בלילות?! אני לא מבינה ממה הלב שלו עשוי. הוא אנושי בכלל?! לא כואב לו?! לא כואב לו לראות ולעכל את מה שהוא עשה! והוא עוד עומד, ומתבונן, ולא מתחרט ועוד מסדר את השטח!! איך?!?!
ברונו. הוא טעה. ובענק!! אם הוא היה מונע את החתונה הזו, בדרכי נועם, עד כמה שאפשר, כל הטרגדיה הזו לא הייתה נגרמת!! מי ביקש ממנו לסמוך על הגורל?!?! לצערו לא נפל מטאור וגם לא פצצת אטום כדי לגרום לחתונה להתבטל. אבל תראה מה הוביל זה שהוא לא רצה לספר להם את האמת!! די!!!!! זה בלתי ניתן לעיכול!!!!! GOD!!!! שמישהו יהרוג את סאול!!! שיתקע בו סכין מטבח באורך 14069403 מ'! שיחורר לו את הגופה ומצידי שיבתר אותה, יתלה אותה, יחנוק אותה, יחתוך אותה לסלט ויאכל אותה!! דיייייי! איזה טיפוס מבחיל ודורש התעללות!@!!!!!!!
כנראה שפדרו לא הבין שבאמצע קרב לא יכולים להגן על מישהו מבלי להרחיק אותו מבעוד מועד. כאילו שקרינה לא הייתה מסוגלת לברוח או להעיף את המפגרים הללו ולחזור ולהציל את המצב שם! והאמת, אני מה זה לא מרחמת עליהם על איך שפדרו יערוף את ראשיהם עם גרזן שהוא יקלוט שהם הרגו בראש ובראשונה את קרינה מ-כ-ו-ל-ם. אבל בזה ניגע בהמשך. אייייי. זה היה רגע של נחת!!!!! רוחאס.
לינדה
מיץ תפוזים
אח בוערת
. מ-ד-ה-י-ם. הרג אותי איך הוא מילמל "מי צריך חתונות?!". ואני כ"כ כ"כ סוגדת ללינדה שגרמה לו להשאר בבית ולא סיכנה לא אותו ולא אותה
. זו הייתה סצינה מעולה! אז זה מה שהצוענייה נבאההההה. קראיי. מי היה מעלה על דעתו?! אני חשבתי על אנריקה! אני חשבתי על פדרו-ברונו. והיא בכלל בכלל דיברה על משהו שונה ומפחיד וענק וגרדיוזי יותר ממש שהעלתי על דעתי אי פעם!!!!! דייייי. טוב נשבעת לך אני עדיין חייבת לקחת נשימה ארוכה ארוכה ואיזה תנומה אחרת הלב שלי לא יחזור לפעום בקצב רגיל. זה מטורף!!!!!!!! זה פשוט טירוף אחד ענקקקקקקק! הסצינה מתחילה בצורה סטנדרטית למרות כל התוהו ובוהו שהולך בחוץ וכל התכנונים המפחידים הללו. סבסטיאן וקרינה עדיין באופוריה מוחלטת שעוד כמה דקות הם יהיה בעל ואישההה. למרוווווווות-שהם לא יודעים שהם בעצם דודים!!! שזה כבר מבחיל אותי!!!! דיייי זה מזוויע. דודים?! אני כ"כ כ"כ כ"כ מרחמת עליהם!!! זה לא הגיע להם ב
!!!!!
אבל שניייייייה. אז בעצם הם לא בעל באישה נכון?!?! אפילו שכל אחד מהם אמר את המונולוג שלו, הם לא בעל ואישה עד שהכומר מכריז במפורש שהם כאלו ועד שהם לא מתנשקים!!!!! אז הם לא!!!!! הם לא חטאו ברגעם האחרון!!!!! הייתי יכולה לשמוח לולא המצב הזה!!! אמאלהההה!!! זה ממש מעביר בי צמרמורת שהם שניהם מלאי דם. ברגעיהם האחרונים. אפילו לא ידעו שהם בעצם דודים. שכל האהבה שלהם לא יכולה להתממש. והם עדיין מחובקים ומאוהבים בחייהם ובמותם
אני עוד רגע אתחיל לבכות פה ברצינות!! ואיזו המולה!!!!! דיייייי ומה גם ברונו הולך למות פה?!?! לא מספיק המוות שלו הקודם!!!! אם עוד פעם הוא לא מת והוא שוב מתכוון לסדר אותנו 13 פרקים לא כדאי לו!!! אני לא אעמוד בזה!!! למה?! למה ברונו?! אבל מילא למה, איך?!?! איך הגיוני?!?! הוא דמות ראשית כאן!!!!! מה נסגר!!!! וזה עוד לא נגמר!!!!! עכשיו גם אוקטביו מת?!!!! על זה אני מניחה צריך להגיד ברוך שפתרנו ולפצוח במחולות!! הלו כך!!!! סופסוף האיש בשחור הזוטר הזה מת. אבל למי זה משנה אם האיש בשחור האמיתי והאורגינל עדיין חי. ולמי אכפת מאיש שחור וזוטר שכל הקאסט הטוב והמדהים הזה מת אחד אחד כמו חיילים שמפילים בבאולינג!!!! לפחות כמה וכמה אנשים אומנם מבוגרים אבל טהורים ותמימים ניצלו מפה. שמים לב שרוב הגברים כאן מתו. איך?!! די אלכס. אתה לא יכול לעשות את זה!!!!! איך תשאיר את העלילה ואת הטלנובלה כ"כ עירומה!!!! בלי ברונו!!! בלי סבס!!! בלי כל החברייה!!!! מי יישאר?!? אנריקה עוד יותר מסכן שאני מתפללת שלפחות הוא ייצא בשריטה קלה. רק שלא ייכנס לקומה גם כן עכשיו! ורבקה איה?! איך בכלל רבקה תדע ממנו?!?! וכל התוכניות לטוס?!?! מה הולך כאן קראחוווו. בפרק 87 כל התפניות האפשרויות חלות!!!! הכל הולך להתהפך כאן בגדול!!!!! אשכרה אני רוצה להדליק כאן
ענקקקקק! לזכר כל הגיבורים והלוחמים, ומעבר לזה הדמויות האהובות שנפלו כאן כשלא לצורך. זה כ"כ כ"כ כואב!!! לא הגיע להם בשיט!!!! אני לא רוצה לחשוב על הפרק הבא!! על כל הממצאים של השוטרים הללו שאני בטוחה שייקח להם יובל שלם להזמין אמבולנס!!! על כל האנשים שהתברר שהם מתים ואין בהם יותר רוח חיים!! על כל ההלוויות והבכי. ועל זה שאפחד כבר לא יהיה שם בכלל לקבור אותם!!! משפחות שלמות מתו כאן!!! חברים!!!! ידידים!!!! תראה. תראה מה גרמתי לי. נכנסתי לזה כ"כ עמוק כאילו אני רואה את הסיטואציה. ואמאאאאאאא. כמה כתבתי. רק שלא יחתוך לי הודעות
. חוץ מהמילה מ-ד-ה-י-ם ושאתה מ-ו-כ-ש-ר, אין לי יותר מה להגיב. (רק תזכור רק שערות לבנות עכשיו צמחו לי מעצבים והתרגשות ולחץ חחחחח
)

Senior Baron

New member
חחחח אוי איתך קשה

אפילו ברגע כזה טרגי ובמגילה כזאת מרגשת את גורמת לי להיקרע מצחוק חח ''הא או פספסת'' חחחחחחח... חייכי למצלמה חחח תודה רבה על דברייך המדהימים והמחמאות
אין לב לפדרו אבל במצבו הזה גם אשמים ועובדה הוא נזכר בסצינה דומה שעשו לנגד עיניו כך שהחיים הפכו אותו לכזה זבל את צודקת, ברונו בהחלט אשם חלקי אבל הוא רצה רק טוב לבנו ומי היה יכול לנחש שיקרה דבר כזה... חחחחחחחחחח למדת מרשעי הסערה נדמה לי חחח איזה איחולים חמים לסאול חחחח תראי לפדרו ולסאול הייתה תוכנית... וטכנית היא הייתה מצליחה אם אוקטביו לא היה מקדים אותם וזה מה שקרה. אוקטביו התנקם בפדרו בנקודה הכי רגישה שלו. חח אכן סצינה רומנטית מופלאה מהטובות ביותר שלי ככה נדמה לי... שמח שאהבת נכון... סבסטיאן וקרינה נורו לפני הכרזת הכומר כך שהם לא חטאו חטא נורא לפני מותם... אבל אולי הם ינצלו מי יודע חח לסדר אותנו חחחח ככה קרה... פגיעה בראש זה עניין מסוכן והשאר תלוי באלוהים ובי חחחחח אכן מצב נוראי של משפחות שלמות, ילדים, נשים זקנים... ממש גטו... מצב נורא ואני מבין את ההלם הגדול שלך שמח שאהבת את הפרק ושוב תודהההה מת עלייך

Mastoolit

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo9.gif../images/Emo13.gif../images/Emo109.gif

חחחחחחח. זה היה בספונטניות. נו אז זו כן מתיחה או לא?!
.
בבקשה
הכל מגיע לך
הוא עדיין זבל..אפילו מה שקרה לו. היה הולך לטיפול פסיכולוגי
אבל הוא בעצמו ממשיך להרוס חיים של אנשים אחרי שהוא ראה את זה במו עיניו. זה אכזרי וכואב. אני מסכימה שאף אחד לא יכל לחזות את זה, אלא אם כן הצוענייה הייתה אומרת משהו, וגם אם- מי בכלל היה מנחש את הקשר?! אבל זה מעצבן שברונו יכל למנוע את זה. ולהציל את חייו. במידה והוא אכן מת
נכון. טוב מה אפשרלצופת מאוקטביו הזה..רררר
באמת אחת מהטובות!!!
פיייי. מזל. מזל שהם לא חטאו. ולא יודעת- מצד אחד אני ממש רוצה שהם יחיו, מצד שני יהיה להם כ"כ קשה עכשיו עם הטראומה ועם זה שהם יקלטו שהם דודים..אולי אני בעצם בתת מודע שלי מעדיפה שהם כן ימותו עדיין ברגע של אוהבים ולעולם לא ידעו את הסוד הזה?!
חחחחחחחחח אני באמת סקרנית לגלות את מי השארת בחיים ואת מי לא
תודה, ובבקשה

Senior Baron

New member
אני איש רזה וצנוע

איך את מצפה ממני להיות יגאל שילון??? תודה
את מתוקה את
תראי את צודקת אבל האיש ישב בכלא... שם הוא הורגל לאלימות ואכזריות, הנקמה התמלאה בתוכו... וזאת התוצאה. ברונו יכל להציל את חייהם של כולם אבל שוב, מי יכל לדעת או לנחש דבר כזה?? לדעתי הכי טובה חח
חחחחחחחחח את חסרת דעה סופית אם החתונה הייתה צריכה להתקיים או לא חח... לא משנה מה עדיף שיחיו, לא? יאללה הימור סופי - מי חי מי מת

חפט"י תחילת שבוע../images/Emo87.gif

העומק עובר דירה
לקומונת "בעומק האהבה הזאת". את התגובות שלכם לפרק השני תשאירו שם. הטלנובלה תתפרםס פעמיים בשבוע. ראשון וחמישי. אשמח להערות וכ'ו. קריאה נעימה.

למעלה