ו-
|פסטרמה|

../images/Emo45.gif ו-../images/Emo31.gif |פסטרמה|

הנה פינה חדשה, שהיא דיי פשוטה, היא הולכת ככה: בכל פעם אני נותנת שם של דמות, ואתם צריכים לסמן ב-
את היתרונות שלה, וב-
את החסרונות שלה. מובן? אם לא- אתם מוזמנים לשאול.. הדמות הפעם היא- בטי! צאו לדרך!

עונה |פסטרמה|

שיש לה גשר ואז אני לא מרגישה כל כך מטומטמת שאני היחידה עם גשר XD
שיש לה.. פוטנציאל לשיער יפה
שהשחקנית עצמה יפה
שהיא מצחיקה
היא חמדמדה בכללי.
השיער שלה
איך שהיא נראית
שיש לה פוטנציאל לגוף ושיער יפה אבל היא לא מנצלת את זה
שאין לי יותר חסרונות לכתוב לה הבנתם? אז תגיבו לפינה!! ♥נוגה♥

gal194

New member
עונה ../images/Emo13.gif

וואי כמה זמן לא הייתי פה. טוב הפורום ממש נרדם? למה לא הגיבו על הפרק שהיה לפני שבוע? דווקא אחלה פרק! אני מקווה שהיום אחרי הפרק השבועי הפורום קצת יתעדכן :) ודרך אגב העונה השלישית של בטי מתחילה מחר בארה"ב! אוף כמה חיכיתי לזה, כבר מזמן סיימתי לראות את העונה השניה. בכל מקרה, רעיון ממש חמוד לפינה.
ולעניינינו...
היא חמודהה!!
היא מצחיקה בטירוף
היא תמיד מצילה את המצב
היא בנאדם טוב
היא מוכשרת ולא יודעת יש לה עוד מלא יתרונות שלא עולים בי עכשיו, היא פשוט הדמות הכי חמודה שאני מכירה!
היא מכוערת (למרות שיופי זה לא הכל בחיים, אבל היא ממש חריגה!
)
יש לה גשר (גם לי היה, אבל בגיל 24 זה מוזר ביותר), משקפיים מחרידות, שיער זוועתי, ואין לה חוש סטייל (שזה בערך פירוט של הקטגוריה הקודמת שרשמתי
)
היא תמימה מדי לפעמים
היא נתקלת בכל מה שזז, נופלת, מועדת, ובקיצור- הכל קורה לה. (שזה לאו דווקא חיסרון, כי זה בעיקר מה שעושה את הסדרה כזאתי מצחיקה) יום טוב

liat012

New member
עונה ../images/Emo13.gif

היא לא נעלבת כל הזמן כשאומרים לה שהיא ניראת רע
היא חברותית:)
היא ממש מצחיקה אותיXD
במציאות היא ניראת ממש יפהD:
היא יכולה להיראות יפה אבל היא לא מנסה
אממ שהיא לא חברה של ג'יו :\ [אני רואה בהוט 3 אז אל תגלו לי!]
אין כל כך הרבה חסרונותD: ומי שרואה בהוט 3. איזה פרק מדהים היה אתמול
והכריסטיאן הזה כלכך לא קשור!!!

דורדור4

New member
טוב יאלה גם אני!

היא הכי מצחיקה בעולם!
אני נורא אוהבת את האופי שלה.
היא עובדת במוד!!!
היא חברה של כריסטינה.
אין לה חוש אופנתי.
היא ממש קלאמזי.
היא מאוהב בהנרי חחחXD וזהו אין לי עוד

שכחו מזה.... |פסטרמה|

אני לא פותחת עוד פעם בעוד יומיים כשרק 3 אנשים ענו על זה... אפילו המנהל שאני יודעת שהיה פה לא ענה!!!

gal194

New member
>>

זאת לא רק הפינה ככה, הפורום פה לגמרי התרוקן כי הוא לא מתעדכן ולא כלום... כבר אין פה סיכומים שבועיים, דיונים על פרקים שבועיים, אז כבר בקושי נכנסים אנשים. מה עם עומר באמת?? נטש את הפורום או מה?
זה נראה לי מוזר, כאילו כבר התחילה העונה ה-3 והוא אפילו לא הגיב ועדכן על הפרק או משהו.. כנראה שפורום האח הגדול לוקח ממנו את כל הזמן לעדכון הפורום הזה..

שירי116

New member
../images/Emo28.gifכמה חבל

בטי זו תוכנית שווה בהרבה מהאח הגדול לפי דעתי, לא מבינה למה להאח הגדול יש כל כך הרבה רייטינג בכלל

gal194

New member
../images/Emo45.gif

בטי זאת אחת הסדרות הטובות לפי דעתי, ובמיוחד עכשיו שהשידור של העונה השניה עומד להסתיים פה בארץ (והפרקים האחרונים מלאים בהתרחשויות) יש על מה לדבר .. אני אישית שונאת האח הגדול, תכנית פשוט משעממת ותת רמה לדעתי. לא מבינה מה יש לאנשים להתעסק בזה כ"כ הרבה. אנשים ממש התמכרו ולא עוזבים את זה לרגע, אני אחרי הפרק הראשון כבר הבנתי שזה ממש לא בשבילי וזה משעמם ברמות. אחת מסדרות הריאליטי הכי דפוקות שהיו בזמן האחרון לדעתי. בקיצור, חבל שעומר כבר ממש לא פה בפורום, ומלא אנשים שהיו רושמים פה בקביעות כבר נטשו את הפורום לגמרי.. חבל
שנה טובה לכולם!!

שייצפו, אין לי בעיה, |פסטרמה|

אבל זה מעצבן שעומר לקח עוד פורום והוא לא יכול להשקיע בשניהם..

שירי116

New member
../images/Emo28.gifכן, גם לי אין כוח להגיב כאן לפעמים |:

אבל בכל זאת אני אוהבת להגיב כשאפשר והייתי רוצה שיהיה יותר פעיל... אני ממש אובת את הסדרה
ותכל'ס מעצבן אותי לראות איך פורום האח הגדול פעיל עד כדי כך... כאילו ראיתי קצת מהסדרה אבל אם כבר ריאליטי יש ראיליטי הרבה יותר מעניינים וזה מעצבן אותי שרק כי זה של קשת כולם אוהבים את זה מכו כוכב נולד, למרות שבתכל'ס זה כמה אנשים תקועים בבית. זה לא הכי מעניין, מוזר איך זה עוקף תוכניות טובות ברייטינג. כבר זה פחות קשור לפורום, פשוט הייתי חייבת להוציא את זה D = ובטי אמנם זה ז'אנר אחר ערוץ נישה, אבל אחת התוכניות היפות והמצחיקות :)

גם לי אין תמיד כוח... אבל.

אני אוהבת את האנשים פה ואני יודע שאם אני לא אגיב וככה גם אחרים ירגישו הפורום הזה באמת ימות לגמריי, אז לפעמים אני מגיבה תגובה קצרה או משהו, אבל משתדלת להגיב על הכול!

omer719

New member
זאת תקופה דיי עמוסה.

וזה לא רק האח הגדול, זה גם כיתה י"ב ותקופת חגים, ואישית אני חושב שיש לי חלק גדול בזה שהפורום נרדם, אבל גם אנשים נטשו, ולא כ"כ בא להם להגיב ואת רואה כמה זה מאכזב להכין פינה ולראות שאנשים לא עונים עליה, אז רק תסתכלי אחורה בדברים שאני העלתי ותראי כמה מהם היו ללא תגובות. אבל אני כולי תקווה שעכשיו עם חופש אנשים יחזרו, ננסה שוב לפרסם ולחזור להביא כתבות ועידכונים!

אהבתי את הפינה../images/Emo13.gif

אל תפסיקי איתה! ואולי אני חוזרת על דברים של אחרים, כי פשוט אני מסכימה עם זה
מצחיקה.
חכמה.
טובת לב.
שנונה.
לא יודעת להתלבש.
נותנת לאנשים לדרוך עליה לפעמים.
בעלת ביטחון עצמי נמוך. זהו חחח

omer719

New member
גם אני אענה!

בטי היא הדמות הכי מצחיקה שיש בסדרה לדעתי.
יש לה עבודה מגניבה.
היא קרובה למארק ואמנדהXD
אין לה סטייל בגרוש.
נותנת לאנשים לנצל אותה כל הזמן. וזהו את הרוב כבר אמרתם, תודה נוגה על הפינה, מקווה שתמשיכי איתה!

NevaEva

New member
עונה ../images/Emo13.gif

קצת קשה, לא עולים לי דברים
המראה המצחיק שלה
הדברים שיכולים לקרות רק לה
היכולת שלה לסדר לדברים
איך שהיא נותנת לאנשים להתייחס אליה
יותר מדי נחמדה לפעמים אם יעלו לי עוד, אני אוסיף

למעלה