ים ושאלות קטנות

סוד קטן - אתם יודעים ש..

בפרק הראשון שאנחנו ראינו בהקרנת בכורה דבר אחד שאני לא יודע מאיפה בא הדבר הזה וכולם שם אמרנו איכ איזה קול וכאלה והיום בפרק לא שמענו אותו וכל ההפקה הסתכלו על כל התגובות שלנו אז כאנרה שביטלו אותו או הסביר על המשימות ודבר הרבה וזה ממש עצבן ובמיוחד הכל שלו! אז יפה לא? איך אומרים את זה קרין? חח

זה ש...

New member
מנו ספנות

דן מנו ממשפחת מנו ספנות משחק אותה קול. היו רבים כמוהו בהסטוריה של השרדות, יפים, בעלי תואר ובעלי ממון.. בהתחלה הם תמיד מניפולטיביים וגורפים אחריהם איזה עדר של נגררים. האלו דן, מניפולציות אפשר לעשות על אנשים בחיפה אבל בהשרדות נסיונות כאלו נכשלים, עכשיו אתה ממקד עדשות בסוף תעוף ברגע הכי לא צפוי. שמע לי, זהר מעידן, הוא יעני נטרלי אבל בסוף ישים נוק אאוט.

זה ש...

New member
אילנה ברקוביץ

אילנה ברקוביץ הייתה עסוקה אז היא שלחה את אמא להשרדות. טינה ברקוביץ, כל הכבוד על התעוזה, מקווה שתגיעי למקום מכובד.

rzrzrz

New member
מי יודע איך הם שורדים מבחינת היגיינה נשית ? א

שערות ברגליים ? אין להן שם שום דבר .... זה הטריד אותי כל הפרק..

1lala

New member
שאלה חשובה!

אהלן חברים, מישהו יודע איפה אפשר להשיג / לעשות שרשרת כמו שדן (נראה לי שזה הוא) ענד בתוכנית הראשונה - זאת עם טביעות אצבעות של ההורים שלו. תודה רבה, ללה

הבעיה העיקרית היא יום השידור

שבת ב-21:00 זה על הפנים, זה מבטל להם את כל אוהבי הכדורגל... שישי בערב היה יכול יכול להיות גם 20% צפייה.. לא יודע מי חשב שם על יום שבת ב-21:00 אבל זה בטח אחד שכדורגל לא מעניין אותו, אף אוהד כדורגל ולא משנה של מי לא יפסיד את שבת הכדורגל שלו בשביל אף תכנית... תחשבו על זה רון

שאלה

באיזה ימים הסדרה עוד משודרת? כי קראתי איפה שהוא שהיא משודרת פעמיים בשבוע ולא הבנתי איך. ועוד דבר, באיזה יום יש שידור חוזר?

asaf27983

New member
לגבי הרכב המתמודדים

זה שטויות להגיד שאם היו שמים אתיופי או ערבי זה היה רק בשביל למלא משבצת והיה יוצר מחלוקות כי בכל תכנית בהישרדות אמריקה ההרכב של המתמודדים מורכב מלבנים שחורים סינים היספנים וכו... וכמובן גם לפי אופי של אנשים כמו מבוגרים צעירים כוסיות זקנים וכו וזה לא מפריע שם רק אצלנו עושים מכל דבר עניין

rsade

New member
השרדות נוסך עברי

ובכן מה לא נאמר? אני לא רוצה לעייף אתכם אז ככה: הצילומים יפים הבנות יפות התוכן משעמם הסוף מסטיק ישן נושן גיא המנחה - חייב לקחת שלוק טוב לטובת זרימה יעילה וקצב מתאים ובקיצור עד לפרק הסיום לא יהיה קהל להריע.

N i t s i 1 7

New member
לא רק אוהדי הכדורגל..

גם כל מי שצופה ב"נולד לרקוד" (ותאמינו לי, יש הרבה) לא יוכל לצפות בזה.. ככה שבאמת היה עדיף וזה היה עובר ליום אחר..

שידורים חוזרים בימי שבת לפני החדשות

והסדרה עצמה תיהיה בימי שישי (חלק 1) ושבת (חלק 2 - ההדחה), לאחר החדשות.

תודה. וזה מאוד טיפשי

למה צריך יום אחד תוכנית ויום אחד הדחות? אי אפשר להדיח ביום שישי וזהו?

Ping Poong

New member
זה לא משנה באיזה יום ערוץ 10 ישימו את זה

ערוץ 2 פתח נגדם מלחמה, וישים מול השרדות את התוכניות הכי טובות.

למעלה