האח הגדול -התוכנית הספרדית כעת -שידור

a1234567z

New member
איזה יפה הקליפ שהספרדים עשו על ג'קי.התפילין ו

וכל השיחות שלו איתם, ואיך הוא אומר להם איך לעשות את השיר. ג'קי פשוט ליהוק מעולה. במקום להביא איזה אינטיליגנט שיתווכח איתם על פוליטיקה (שבה, בטח החברה שכרגע בבית הספרדי - לא מבינים בכלל). הביאו מישהו "עממי" - רגיש ומל אנרגיות. בואנה. קופרמן העלו רמה השנה. זה עולה המון לעשות הפקה כזאת, ולתמרן בין כל הגורמים. סחטיין!!

bibaso

New member
אתה עובד אצלו או מה ??

הם העלו את רמת הצינזורים השנה, זה מה שהעלו הפקה ביזיון !!!

מיק101

New member
חכי, זו רק ההתחלה ואיפה הקנאי הראשי בכלל?

משקה את העציץ?

סמירנו23

New member
באיזה שלב החלטת שהוא קנאי?

בשיחה שכולם היו והוא אמר שהוא לא פגש מצחיק כמו ג'קי?< מה הקטע שלך רק אלוהים יודע. נ.ב עציץ עציץ נראת מיליון דולר 740 פסיכומטרי? תחלמי לא תגיעי לזה. אהההה ועמיר הגבר שלה שיהיה לך לילה טוב וחלומות מתוקים יא..

סמירנו23

New member
אז קחי

את במקום לכתוב כמה שעמיר לא מה שחשבת בהתחלה רק ממשיכה את בטוחה שאת מוכנה לחתונה? כי נראה שאת עדיין ילדה קטנה

סמירנו23

New member
איך הגעת לזה

כולה מזכיר לך מה עמיר אמר על ג'קי למקרה ששכחת ועובדה ששכחת. אבל לא יעזור לאף אחד..אני אמרתי בהתחלה.. עמיר אוהב ומכבד את כולם כולל כולם אפשר רק ללמוד

dudutaza 1

New member
../images/Emo150.gifסעמירנוף...

תפסיק לחלק את ה
שלך
ההזיות שלך שוב מתחילות שאתה מחלק לאחרים ולא לוקח אותם בעצמך כמו שהפסיכיאטר ביקש

סמירנו23

New member
dudutaza

מה אתה רוצה לא הבנתי? מה אתה מתערב בשיחה לא שלך? יש לך דיעה? מרגיש צורך לשתף? תכתוב כמו בנאדם

dudutaza 1

New member
../images/Emo150.gifאולי אתה רוצה את המקלדת שלי?

תכתוב במקומי? אני אכתוב מה שבא לי ובטוח שאני לא אשאל אותך... הכתיבה שלך משקפת את הפייבוריט שלך.

סמירנו23

New member
פששש אתה גאון

עכשיו מה הקשר בין זה שאני בעד עמיר המדהים לזה שאתה כותב לי מה שכתבת? אההה? לך לישון ילד.

dudutaza 1

New member
../images/Emo150.gifחחחחח../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif אתה גדול!!!!

מוכיח מה שכתבתי (אבל אתה כנראה מספיק טיפש כדי לא להבין) ו... שחכת לכתוב בפקודה

dudutaza 1

New member
../images/Emo150.gifכן המפקד! ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo3.gif

למעלה