סגירת הפורום

../images/Emo43.gif סגירת הפורום ../images/Emo43.gif

נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה. בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לCyberP שניהל את הפורום בצורה מוצלחת ומסורה, ולכם הגולשים על שהפכתם את הפורום לקהילה חמה, מקסימה ונעימה. המשך גלישה נעימה ב
אנשים

otlumak

New member
חחחחחח ואחר כך אתם רוצים שאנשים יבואו

וישקיעו בתפוז! הצחקתם אותי. אתם צריכים להתבייש שאתם סוגרים את הפורום. שאתם סוגרים את הפורום הזה, אתם מנתקים קשרים בין אנשים של שנים בלחיצה על כפתור אחד "מחק פורום". נשמע כל כך פשוט אה? כל כך קל לכם? אתם יודעים מי לא עושה את זה תפוז? ניחשתם נכון! פייסבוק! אני רוצה להגיד לכם שממילא אתם צריכים לשדרג את המערכת שלכם כי היא דפוקה שכל שניה שעושים post כל הפאקינג דף עושה רענן!! אולי לא אכפת לכם מה-20 אנשים בקושי שיש פה, ואולי אתם עושים את זה כי חסר לכם מקום. לא אכפת לי. תפוז, אכזבתם, נכשלתם, הפסדתם. We're outta here... FAIRWELL!

hofri10

New member
בגדול חבל שהפורום נסגר

מאוד חבל... אבל הוא היה די מת. אני אומר ננסה קומונה...

CyberP

New member
פרידה

כמו לכל דבר טוב, גם לפורום יש סוף. אני מלא צער שככה זה יצא, אבל זאת התוצאה ואין מה להלחם נגדה. הפורום לא תפקד כמו שאני והנהלת תפוז קיווינו שהוא יתפקד והסיבות לא חשובות. יכול להיות שגם אני לקחתי על עצמי משימה שבזמנו חשבתי שאני יכול להתמודד איתה, אבל ככל שהלחץ עליי משאר העולם מסביב גבר, כך השתנה סדר העדיפויות שלי, שלא ראיתי אותו לפני כן. אני רוצה להודות לכל הגולשים שכן לקחו חלק והשתתפו בדיונים ובמשחקים בפורום. מקווה שנהניתם. וכמובן להנהלת תפוז שדאגה לעזור כשצריך ולהעיר כשצריך, ושנתנו לי את ההזדמנות להתנסות בחוויה הזאת. תודה רבה. אני מקווה שיגיע היום וכמו הגיבור הטראגי שלנו - אקסל רוז, גם אנחנו נתקאמבק גדולים וחזקים. עד אז - תבלו. יורי.

otlumak

New member
אני אומר שכולם מוזמנים לקבוצה בפייסבוק!

צרו איתי קשר בפייסבוק! Ofek Tlumak

למעלה