סיכום השבוע

ady18

Well-known member
../images/Emo42.gifסיכום השבוע

שיר השבוע שלכם [של אריק ]- שיר השבוע שלכם [לא של אריק]- בילוי השבוע שלכם- סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- מאכל השבוע: משפט השבוע שלכם:

ady18

Well-known member
מסכמת

שיר השבוע של אריק ילד מדהים שיר השבוע לא של אריק בגלל הלילה חווה אלברשטין עשה את השבוע שנה בעבודה בילוי השבוע הופעה של איה כורם מאכל השבוע פלאפל\סופלה שוקולד תוכנית השבוע שלום אסיג בקיסריה תוכנית רדיו ספישל חצות גלגלצ מחכה אולי סטאנד אפ של דרור קרן\סרט

אז ככה

שיר של אריק-יום חדש נפלא שיר לא של אריק-מבול\קרן פלס בילוי-קניון סרט-בנג'מין באטן תוכנית-הישרדות סדרה-מעורב ירושלמי עשה את השבוע-נכנסתי השבוע למשחק של הפוקר TEXAS HOLDEM בפייסבוק וראיתי שבמקרה גם חבר שלי מחובר ומשחק בשולחן כלשהו עם 6 שחקנים. הבעיה במשחק הזה שאי אפשר לפתוח שולחן פרטי שרק אני וחבר שלי נשחק ראש בראש.אז הצטרפתי לשולחן שהוא היה בו בלי להודיע לו,הפתעתי אותו. תוך כמה סיבובים הורדתי את כל ה 6 אנשים שהיו וגם את החבר.

I מ י ר ב I

New member
סופ"ש נעים!

שיר השבוע שלכם [של אריק ]-יום חדש נפלא שיר השבוע שלכם [לא של אריק]-עדיין שלך-אביהו בילוי השבוע שלכם-בית סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-האלופה,מונית הכסף ומחר בי"ס למוזיקה בערוץ 24 תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו -מצעד גלגלצ משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-הפרומו של ארז טל ואסי עזר לאח הגדול.הרגו אותי.חחח משהו שהרס לכם את השבוע-לא היה דבר כזה תודה לאל משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-הופעות של קרן פלס מאכל השבוע:מפרום משפט השבוע שלכם:למעשה אני עדיין שלך...כל היום אני מזמזמת את השיר.חחחח

michal94

New member
well

שיר השבוע שלכם [של אריק ]- ילד מדהים שיר השבוע שלכם [לא של אריק]- ברוש/אביתר בנאי, החיים שלי טובים/שלומי שבן (!!!), נמה קמה - רועי טל בילוי השבוע שלכם- שוק האקססוריז בשבת שעברה, היה אדיר
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- סרט: האמת ראיתי רק אחד אבל לא ראיתי את הסוף.. כלה להשגה. תוכנית: מונית הכסף. סדרה: מכושפות. תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - גלגל"צ (בגלל המוסיקה...) משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- קיסם שיניים. משהו שהרס לכם את השבוע- עומס יתר של מבחנים ודברים לעשות, רצונות שמתנגשים עם מעצורים. משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- שבוע ללא מבחנים! יוהו! מאכל השבוע: שקשוקה. משפט השבוע שלכם: "ב-כיף".

אם מירב מסכמת - גם אני

שיר השבוע שלכם [של אריק ]-יום חדש נפלא שיר השבוע שלכם [לא של אריק]-Happiness קרולינה בילוי השבוע שלכם-הופעה של תמר אייזנמן בעמידה והופעה של איה כורם סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-,מגדלים באוויר תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו -גלגלצ- חולה על דלית תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-ברית של חברים קרובים וטובים, הקשר של בן זוגי ושלי רק מתחזק, דיבורים על חתונה והמשכיות
, חתונה של חברה טובה משהו שהרס לכם את השבוע-כלוםםםםם- אני עם חיוךתמידי כי טוב לי . משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-הופעות של קרן, פתיחה של פוקו מאכל השבוע: הזמנתי מדיקסי משלוח- התאכזבתי...אז לפיצוי הכנתי מתוך עצבים מאפינס בננות ושוקולד נוטולה - יצא מעלף ברמות... משפט השבוע שלכם: באהבתך אשחה לנצח באינסוף כי ידיך בי, אל נא תסור ממני לעולם

michal94

New member
או-ווה מזל טוב!

והמאפינס נשמע מדהים.. עשית לי תאבון :) יש מצב למתכון?

למעלה