עדכון על מועד יציאת האלבום

nerod 72

New member
../images/Emo41.gifעדכון על מועד יציאת האלבום../images/Emo41.gif

היום!!!!!!!!!!!!! קבלתי כרגע עדכון שהאלבום יהיה כבר היום בחלק מחנויות הדיסקים בת"א... עכשיו הוא עושה את דרכו! וכמובן שממחר כבר יהיה בתפוצה יותר רחבה!! ילא חבר'ה איזה חדשות משמחות!!! מהערב האלבום בטוח בחנויות!

מה קורה בדרום?

יש מצב שהיום\ מחר זה יהי גם בדרום? מעניין...אני אלך לבדוק בערב.

Glamorousss

New member
כרגע הדיסק מוכן ליציאה לחנויות בת"א אז מי

שרוצה שינסה להתקקשר בערב לאחת מהחנויות הגדולות כמו דיסק סנטר טאוור רוקרדס וכאלה.

שיר חזק ...וואו כולי צמרמורת ..דנה את מלכההה

פשוט שמעתי אותו שוב ושוב ובכיתי לי כמו ילדה קטנה ...היא מצליחה כ"כ לרגש אותי דנההההההה וואי את מלכה ! האלבום הזה שווה כל אגורה גם אם הוא היה עולה 2000 שקל מצב היפוטתי הייתי קונה אותו וואו אני בטוחה שכל שיר ושיר באלבום זה בהחלט יהלום מלוטשש ! ושוב אני מחכה ליאלה בלאגן .....

איזו הגזמה חחח

נראה לי שאם היו מציבים לך בחנות סכום שכזה היית אומרת : "מה???"... חח 2000...אין דיסק שאכן שווה סכום שכזה...אפילו הזה של דנה ! בסה"כ אלבום חדש אחרי 5 שנות שתיקה...אל תשכחי שדנה מוציאה אלבום נוסף בקיץ הבא, אז אם את מציבה לעצמך סכום של 2000 ש"ח אז כדאי שתתחילי לחסוך כבר לאחר קניית "הכל זה לטובה"

זה היה בצחוק אתה יודע ...

וחוצמיזה אני יודעת שהסכום לא יעבור את השמונים שבעים ש"ח אבל גם אם הוא היה עולה מאה גג מאתיים בלי הגזמה הייתי קונה אותו.......אצל דנה כל שיר הוא פנינה כל שיר יש מאחוריו משהו ובגלל זה שווה להוציא כסף על עבודה שהיא עשתה שבאמת באה מהלב מתוך מקום עמוק ובוגר יותר ...שיהיה יום נפלא לכולם ...מואאאאה :)

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif ברור ברור..

אממ...בזמן האחרון התקליטים שיוצאים לא עוברים את ה-60 ש"ח. אני חושב שגם הדיסק של דנה יעלה בסביבות ה-60 ש"ח, ורק אחרי זה הוא יעלה במחיר.. זה גם תלוי באיזה מקום קונים. טאוור רקורדס - הכי יקר ! צליל - תלוי... אגב, אצלנו בשוק מוכרים דיסקים מקוריים והם עולים 30-40 ש"ח. משתלם, לא? אני מקווה שגם הדיסק של דנה יהיה מקורי, ולא סתם עותק פיראטי...נראה.

NoKiA2003

New member
בדיסק סנטר הוא יהיה מחר

במוזיקה נטו עוד יומיים, לא להלחיץ סתם.

מי שרוכש את האלבום היום שיעדכן

מי שרוכש את האלבום היום שיעדכן באיזה חנות אני רוצה לנסוע לקנות שאני מסיים לעבוד..

למעלה