הודעה חשובה לגבי הופעה בכוכב נולד

nerod 72

New member
../images/Emo41.gifהודעה חשובה לגבי הופעה בכוכב נולד../images/Emo41.gif

היום ב21:00 לא לשכוח, הופעת בכורה טלוויזיונית ללאב בוי... לפי מה שהבנתי זה הולך להיות מופע הורס של הלייף, עם נגנים ודנה הולכת לשיר בלייב- משהו פצצתי ביותר לא לפספס! בקשה חשובה לי אליכם: ההופעה הזו די חשובה ליח"צ של דנה ואם אפשר שמישהו יעלה פה את ההופעה, מקסימום אני אעלה את זה ליו טיוב אבל בבקשה תעלו את זה איכשהוא... ללא ספק הופעה בכוכב נולד זה מאוד חשוב ליח"צ... ולשלוח את זה לכל אמצעי המדיה.... תודה רבה! ובהצלחה לדנה הערב!

בואנננההההה תודדדדהההההה רבה לך עלללל...

שהזכרת לי שהיא מופיעה היוםםםםםםם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! קיבינימאאאטטטטטטטטטט איך לעזאזל שכחתי את זהההההההההה!!!!!!!!!!!!! תודה רבה אחיייייי!!!!!!!!!

ashton20041

New member
יותר נכון:עשרה כנרים ו4 רקדנים!!!!!

מממממממ יש למה לצפות.......

R o T e M18

New member
../images/Emo207.gif כנסו רגע בבקשה.

בפורום שרית חדד כתבו שיש הופעה בחיפה בתאריך 1.9 אם כול מיני זמרים וגם דנה מישתתפת. מישו אולי שמע על האירוע הזה
והינה ההודעה שכתבו בפורום שרית חדד- אני גר בחיפה , ובמרכז המסחרי ליד ביתי יש שלט שכתוב " גומרים שנה . מסיבת ענק בפארק הבוטני בחיפה עם הזמרים : מרגלית צנעני , אייל גולן , אהוד יעקב , להקת מיומנה , להקת קניידעלך , שרית חדד ולהקתה קובי עוז , שרון חזיז , דנה אנטרנשיונל , אביב גפן , שימרית אוחיון , ויוני בלוך ועוד . בנוסף כל כוכבי "כוכב נולד 5" יגיעו למאורע , כל שחקני " האלופה , " השמיניה וה "פיג'מות" יגיעו . המופעים מתחילים בשעה 9:30 עד 00:30 מופע ענק ומיוחד ! . משעה 6:30 שיתחילו הופעות זמרי ישראל הגדולים , השידור יהיה משודר בערוץ 2 בשידור חי . האירוע יתקיים בתאריך 1/9 שווה להגיע !

TheMashMash

New member
כל הכבוד לה!!! הופעה מדהימה.

לבוש : אהבתי את הטופ פחות את המכנס. זה רק אני או שהיא התבלבלה ושרה "והוא אוכל ממיטתי וישן בצלחתי?" מדהימה. חיכיתי לאיזשהו דו שיח קטן איתה. שיער =] מחמיא לה ככה.

Brittany

New member
וואו פשוט מלכה!

נראה שהיא קצת התרגשה בהתחלה , אבל המשיך פשוט מדהים! והיא גם הלהיבה את הקהל-אז בכלל דנה חזרה רשמית!

nerod 72

New member
הופעה מעלפת דנה היתה כוסית של הלייף....

מזמן לא נראתה מהמם ככה! אכן התבלבלה באחד הפזמונים, אבל בסדר אחרי שרים את הפזמון הזה כמה פעמים מי לא יתבלבל חחחח

aviad0

New member
כולם להיכנס בקשר להופעה!

הייתה הופעה קטלנית ביותר!!!!! אזיה השקעה וכמה יופי!! דיווה בינלאומית אמיתית!!!! היא התבלבלה או שהיא בכוונה אמרה "והוא אוכל במיטתי והוא ישן בצלחתי"?!?! תענו לי חחחח..

למעלה