My Rock Chart-Week 5

TomTal

New member
../images/Emo41.gifMy Rock Chart-Week 5../images/Emo41.gif

והשבוע פעם ראשונה שהמצעד מפורסם אך ורק בפורום "מוזיקה בדרכים"-ובהתאם לנסיבות הוא מעניין במיוחד. מקרא סימנים
-עלייה
-ירידה
-צעידה במקום
-כניסה חדשה
-העלייה הגדולה
-הירידה הגדולה
-מקום ראשון מקומות 11-20 20. Interpol-Mammoth
ארבעה מקומות 19. The 1990s-You Made Me Like It
חמישה מקומות 18. Gravenhurst-Hollow Men
שתי מקומות 17. Angels and Airwaves-Everythings Magic
16. Cajun Dance Party-Amylase
שישה מקומות 15. Air Traffic-No More Running Away
14. Lightspeed Champion-Midnight Surprise
מקום אחד 13. Shiny Toy Guns-Rainy Monday
שתי מקומות 12. Silversun Pickups-Lazy Eye
11. Kaiser Chiefs-The Angry Mob
שישה מקומות עשרת הגדולים 10. Matchbox Twenty-How Far Weve Come
9. Cold War Kids-We Used To Vacation
תשעה מקומות 8. Kings Of Leon-Fans
7. Smashing Pumpkins-Thats The Way
ארבעה מקומות 6. Editors-An End Has A Start
מקום אחד 5. Milburn-What Will You Do
ארבעה מקומות 4. Biffy Clyro-Machines
3. Kate Nash-Mouthwash
מקום אחד 2. Foo Fighters-The Pretender
מקום אחד (ירד מהמקום הראשון אחרי שלושה שבועות בפסגה) 1. Babyshambles-Delivery
- חמישה מקומות - שבוע ראשון בפסגה יצאו מהמצעד Hot Hot Heat-Let Me In The Enemy-Youre Not Alone The Dykeenies-Stitches נכנסו למצעד (קישורים ישירים) Angels and Airwaves-Everythings Magic Air Traffic-No More Running Away Matchbox Twenty-How Far Weve Come

TomTal

New member
../images/Emo207.gif../images/Emo32.gifספיישל טוקיו הוטל

אני יודע שפה שומעים מוזיקה איכותית יחסית אבל מי שבכל זאת אוהב את טוקיו הוטל-ספיישל מיוחד בבלוג לקראת ההופעה שלהם הערב בארץ
סליחה שאני יורד עליהם פשוט לדעתי הם בין הלהקות היותר גרועות שיש

galoosh33

New member
אהבתי את מונסון, מהאחרים לא נפלתי ..

אבל אני מעריכה אותם על זה שהם באים להופיע בארץ, ומקווה שכל הילדודס שיהיו שם יהנו

העכביש2

New member
המצעד שלך יותר רוקיסטי משלי...

ואני אוהב את זה. יש פה הרבה רצועות שלא יכנסו לשלי וטוב שיש מצעד שמכסה גם אותם. מיותר לציין שאתה יכול להביא גם סינגלים טריים בפינת הסינגלים החדשים של הפורום. Babyshambles - מקום ראשון מפתיע לשיר שהוא סה"כ לא רע. מזכיר עוד להקות (במיוחד שפרצו ב-2006). את השיר של הפייטרס בשני לא אהבתי גם אחרי עוד ניסיונות
. קייט נאש עם שיר טוב ב-3. סה"כ - צמרת מאוד טובה. אני שמח ש"fans" עדיין בטופ 10. כניסה יפה למאצ'בוקס עם שיר לא מתפשר
. ולמרות זאת - לא להיט היסטרי, אהבתי יותר קודמים שלהם. שיר יפה ל-Air Traffic שאני שומע לראשונה. אהבתי. Air Traffic-No More Running Away - נחמד. Angels and Airwaves-Everythings Magic - סטנדרטי. ובכל זאת- כניסות חדשות טובות למדי. תודה, נהנתי כרגיל

galoosh33

New member
מקום ראשון מוצדק בהחלט!

אחד השירים הטובים של התקופה, והוא גם לא נמאס כ"כ.... בכלל נחמד שיש קצת שינויים בפסגה :) את החדשים אני עוד לא ממש מכירה..

Edgar Davids

New member
מצעד רוקיסטי זה תמיד טוב :]

מצעד טוב סך הכל. אהבתי במיוחד את 5,10 ו12 שלושתם מעולים
.

yrutoo

New member
מקום ראשון מעולה!

מקומות 2-3 טובים (אגב היום ראיתי את הקליפ של קייט נאש לFoundatuins פעם ראשונה בVH1, נזכרו קצת מאוחר כנראה). את רוב השאר אני אוהבת אבל אני מעדיפה להגיב על הכניסות : כניסה יפה למטצ'בוקס - למרות שזה עוד שיר שנוי במחלוקת אצלי
Everything's Magic - אם הייתי שומעת אותו לפני שלוש שנים סביר להניח שהייתי מתחברת יותר... הוא סביר ביותר יחסית לסגנון שאני לא כ"כ אוהבת. No More Running Away - נשמע ממש טוב. אהבתי

galoosh33

New member
Foundations הרבה יותר טוב לדעתי.

אהבתי אותו על השמיעה הראשונה :) זה מצחיק אותי הדברים שעליהם היא כותבת. באמת, אני מקשיבה למילים וצוחקת... I can't believe you got sick on my trainers I only got these yesterday
והסינגל השני שלה, היא כתבה אותו על שהיא משתמשת במי פה.. LOL!

Akay4

New member
מצעד מצויין כמו תמיד!

חבל על הירידה של מוב העצבני... אבל בקטנה!

למעלה