My Rock Chart-Week 4

TomTal

New member
../images/Emo41.gifMy Rock Chart-Week 4../images/Emo41.gif

מבאס שזה נהיה פורום והתחלתי להיבהל למה הקומונה לא התעדכנה איזה שבוע חח. בכל מקרה, הנה המצעד השבועי שלי כפי שהוא פורסם גם בפורום "ביקורת מוזיקה". מקרא סימנים
-עלייה
-ירידה
-צעידה במקום
-כניסה חדשה
-העלייה הגדולה
-הירידה הגדולה
-המקום הראשון מקומות 20-11 20. Gravenhurst-Hollow Men
19. Hot Hot Heat-Let Me In
שבעה מקומות 18. Cold War Kids-We Used To Vacation
17. The Enemy-Youre Not Alone
ארבעה מקומות 16. Interpol-Mammoth
אחת עשרה מקומות 15. Lightspeed Champion-Midnight Surprise 14. The 1990's-You Made Me Like It
שתי מקומות 13. The Dykeenies-Stitches
ארבעה מקומות 12. Silvesun PIckups-Lazy Eye
11. Shiny Toy Guns-Rainy Monday
שלושה מקומות עשרת הגדולים 10. Cajun Dance Party-Amylase
ארבעה מקומות 9. Milburn-What Will You Do
8. Kings of Leon-Fans
שבעה מקומות 7. Editors-An End Has A Start
מקום אחד 6. Babyshambles-Delivery
מקום אחד 5. Kaiser Chiefs-The Angry Mob 4. Biffy Clyro-Machines
שבעה מקומות 3. Smashing Pumpkins-Thats The Way
מקום אחד 2. Kate Nash-Mouthwash
מקום אחד 1. Foo Fighters-The Pretender
- שבוע שלישי נכנסו למצעד (קישורים ישירים/בסוף ההודעה) Milburn-What Will You Do Silversun PIckups-Lazy Eye Lightspeed Champion-Midnight Surprise Cold War Kids-We Used To Vacation Gravenhurst-Hollow Men יצאו מהמצעד Stereophonics-It Means Nothing Shout Out Louds-Tonight I Have To Leave It Linkin Park-Bleed It Out The PIgeon Detectives-Take Her Back Hard-Fi-Suburban Knights ועכשיו לבקשה אחרת אם אפשר: דרושים אנשים עם חוש הומור, טעם טוב במוזיקה, וקצת זמן פנוי, כדי לתרגם שירים (בתרגום חופשי) בבלוג (קישור מצורף בסוף ההודעה). מדובר בבלוג פעיל עם קרוב ל-50 אלף כניסות. מי שמעוניין מוזמן לפנות אליי בהודעה פרטית. תודה.

yrutoo

New member
יש לך מצעד מאוד מיוחד../images/Emo140.gif

8. Kings of Leon-Fans
מדהים 7. Editors-An End Has A Start להקה מעולה, מסכימה שהוא יותר טוב מהסינגל ה-1 5. Kaiser Chiefs-The Angry Mob הם די מאכזבים. שיר ככה... 2. Kate Nash-Mouthwash שיר מעולה! ביו תגליות השנה. 1. Foo Fighters-The Pretender - קצת ירד לי ממנו, אבל מצויין אני צריכה להתעדכן קצת בשירים חדשים באמת

galoosh33

New member
יאפ

את מוזמנת גם מהראשון. האהובים שלי שם: omg, everyday I love u less and less, modern way, I predict a riot

galoosh33

New member
מה שאני אוהבת מהמצעד ../images/Emo27.gif

Shiny Toy Guns-Rainy Monday \\ אחד הטובים של התקופה האחרונה! Editors-An End Has A Start \\ כנ"ל. מדהים איך הוא כ"כ יותר טוב מהסינגל הראשון. Babyshambles-Delivery \\ שיר טוב וכיפי כזה. פיט ממש חמוד
Kaiser Chiefs-The Angry Mob \\ אני אוהבת
גם Mouthwash ו- The pretender טובים, אבל דווקא פחות מהנ"ל לטעמי. כל השאר אני לא מכירה\לא אוהבת.

אוי מצעד מעולה

את מה שאני לא מכירה אני אחפש לשמוע יותר מאוחר בכל מקרה פנה אלי במסר עם הפרטים בנוגע לבלוג, נראה מה אפשר לעשות וכמה זמן יהיה לי...

העכביש2

New member
../images/Emo91.gif מצעד מעניין ביותר...

אתה מתחיל להזכיר לי טיפה את הקולגה המצטיין אליקו (The Human) שבכל שנת 2006 פרסם מצעד אלטרנטיבי מהטובים שהיו בפורומים של תפוז- כל שבוע היה משהו מעניין למצוא במצעד הזה. מאז הוא הפסיק אבל עכשיו עושה רושם שאתה קצת ממלא את מקומו
ולמצעד: מקום ראשון בינוני ביותר. אני מקווה שהשירים הבאים של הפו פייטרס יהיו טובים יותר. Kate Nash בהחלט טובה - מקום שני מעט גבוה לטעמי, בכל אופן- מיקום מפתיע. את השיר של סמאשינג לא כ"כ אהבתי. Kaiser Chiefs: מעט נחלשו מהסינגלים האחרונים שלהם אבל סה"כ התוצרת שלהם טובה מאוד. עליה מוצדקת לKings of Leon עם Fans הפנטסטי שנחרש בתחילת החודש אצלי. Milburn-What Will You Do - איזה שיר מצויין! אני שומע אותו לראשונה ובהחלט מדובר בהמלצה. אני אשמח אם תפרסם גם אתה שירים חדשים בפינת הסינגלים החדשים הקרובה בפורום. גם את השיר של Lightspeed Champion אני שומע לראשונה וגם הוא מצויין. יופי של חשיפות. אני מבין שהשיר של COLD WAR KIDS הוא חדש נכון? בכל מקרה, שיר ממש לא רע. מצעד מעניין ביותר, נהנתי מאוד. סחתיין טום

TomTal

New member
תודה ../images/Emo9.gif

שמח שאהבת. ובקשר לקייט נאש-פשוט נדלקתי על השיר הזה ואמרתי "למה לא?" זה הרי מצעד אישי שלי והוא לא צריך לשקף דווקא מצעדים אחרים בעולם, אז אפשר להתפרע
השיר של קולד וור קידס באמת חדש ואני כבר עכשיו יכול להבטיח לך שבשבוע הבא הוא יהיה העלייה הגדולה. נ.ב כותבים "תום" ולא "טום".

למעלה