יום יום רביעייייייי-הסוףף

adiozery101

New member
חחח פששש!!

צריך להיות אדם מוכשר בשביל להצליחח לשבור גםם תיד וגם תרגלל
חעחעחע סתםםם

1ספירוש1

New member
../images/Emo103.gifיום רביעיי!!

שעה מו"ט שלמדנו על זבובים ~![ואל תשאלו אותי למה..XDDD] אחר"כ שעה אחת אנגלית, למרות שמורה לאנגלית החליטה שזה שיעור בישול ואמרה לנו לעשות עבודה על אוכל ולהביא אותו לכיתה אני וחברה שלי בחרנו... טההההההההה טטטההה טטטהההההההההה אלפאחורס
[למי שלא יודע מה זה , זה עוגיות טעימות כאלה עם ריבת חלב, והן מארגנטינה..
אחר כך ב-2 הלכנו לגן ילדים[התנתדבות] והיה כ"כ כיףף היללדיםםם שםם כ"כ חמודיםםםם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אחר"כ היה אספת הורים
וזהו..XD שאלת היום: לאאאאאאא אין לי ואני רוצהה~~!!!

miss dance10

New member
אעאעאעאה דיילי../images/Emo2.gif

אבלא תן לא קולטותתתתתתתת יש ילד שאני דלוקה עליו כבר כמה זמן.. קיצר ממש חשבתי שהוא לא רוצה!!! כאילו חשבתי שהוא מסנן ורק אנייזמתי שיחות וזה.. קיצר אתמול(יום רביעי) סיימתי שיעור היפ הופ אני רואה סמס מאסף.. אני כזה בשוק אבל בסדר..אז הוא שלח. "?" ואז אני שלחתי."?" אזהואשלח: " תגיד מה את עושה מחר בערב" אני באותו רגעעעע הלב שלי נפל לתחתוניםםםםם ואני כזה.." אממ סטודיו ואז יש מצב מיכל למה?" ואז הוא:" סתם יש לי בית ריק וסרט טוב תעדכני אותייי":O:O:O:O ואני וחברה שלי צורחותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת!!! כאיל הייתי בשוק ואני כזה..וואלה יש מצ,ב מי בא?XD אז הוא אומר לי..:" אה, אני לא מספיק..?" אעאעאעאאעהההה איזה כיףףףףףףףףףףףףףףףףףףף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yael0000

New member
אז מה אם אני באיחור של יום../images/Emo211.gif

אני קצת חיילת
בלעעע קמתי באממממ 9:30? ולא אכלתי כלום! אחרי זה ב10:15 תדריך יציאה הבייתה כןכןכןכן. אוטובוס לאריאל. ואז באריאל באנו לעלות לאוטובוס השני, אז שמתי את התיק הגדול בתא המטען ושכחתי את התיק השני בתחנה ואז כזה משיהי עושה לנהג שמשיהו שכח תתיק והנהדג אומר, ואני אל מקשרת אז משיהי שאיתי בבסיס כזה "יעל!" ואניכ זה אוויי נכון אז היא ירדה להביא לי. ואז נסיעה לפ"ת בינתיים בטלפון מנסה לאח שלי שיסע עם האוטו הגדול לת"א ואני אחזורעם האוןטו הבייתה וכל זה, והתחילו אחרי זה גם צעקות על כולם. ושתבינו שהשעה כבר איזה 12:30 ועוד לא אכלתי כלום מאתמול בערב. בסוף אח שלי הגיע באיזה 13:5 ולקח אותי הבייתה ונסע לת"א. קניתי בגדים לפסח, סקיני ג'ינס אפור וחולצה מפול אנדביר, ועוד חולצה מפול אנד ביר. ולכל מי שחש אז אין את הגרייט היטס בטואוור רקורדס

DoLi it is Me

New member
../images/Emo222.gif כהה?בגלל זה טאואר לא מתקשרים אליהם

לפני חודש הזמנתי!! זונות

דיינהDana

New member
למה את אומרת? הם כן

אני וחברה שלי הזמנו מטאוור רקורדס והגיע היום! מה שהזמנו... אבל לא היה לי היום כסף אז אני אקנה את זה ביום ראשון =]

למעלה