יום יום רביעייייייי-הסוףף

McFlyRoni

New member
../images/Emo109.gif תהני ../images/Emo6.gif

אם המפגש ב23.4 את ויעל תבואו? D:

גילולית

New member
../images/Emo205.gifאיזה כיף לך!!מתגעגעת לימים כאלו../images/Emo7.gif../images/Emo163.gif

תהני

YuvalJones

New member
myyyyy dayyy

"ילדה יפה, את מי את מחבקת , במי את מתעטפת בלילות הכי קרים?" משום מה אני לא יכולה להפסיק לשמוע את השיר הזה.. OO" היה היום יום יום נחמד..
כרגיל למדנו רק שעה, והיה מצחיק רצח עם המחנכת שלנוXD בארבע הלכתי לסטודיו, היה שעה וחצי עם אלון החתיכון[חח תאמת שלא ממש אבל אני מתה על הגוף שלו], ואז שעתיים עם עוזי. היה לנו פואטה[למבינות- , וללא מבינות קפיצה קדימה שמתחלפת אחורה לאמשנה לא הסברתי טוב.] והסתובבה לי הרגל אם הדלקת בגיד ועכשיו ממש כואב לי, ועוזי גם כן שגע לי את הצורה. מחר אני יוצאת לדאבל דייטD: סתם, אני לא אוהבת לקרוא לזה דייט כי זה מה שקורה - יוצאים בעשר לקניון שותים משהו יוצאים יושבים מתנשקים מתחבקים מ*דיינים וככה זה נגמר, XD לא. אניוואי,השאלה היומית! - לי יש! כשהתרמתי אז ביקשתי מאיזה ידיד שלי שיביא לי כסף והאימו החתיך הזה הביא לי שניקל! D:

yaelsee

New member
אאוץ' ../images/Emo4.gif

לפני איזה חודשיים אני עשיתי פואטה אטיטיוד וקפצתי ממש ממש גבוה ואז כמעט נפלתי והתעקמה לי כל הרגל. פאק זה כאב
בכל מקרה, תרגישי טוב ותהני בדאבל דייט

just orr

New member
בעח [שופן XD]

נתפס לי הגב, וזה ממש ממש כואב. מה גם שמחר יש לי ריקוד ואין לי מושג מה אני אעשה פפף >< יום משעמם. D: סופסוף אין שיעורים עד... מחר! DDDDDD: טוב אני אפסיק להיות יבשה, ואלך לקחת כרית חימום או משהו XD

גרבע

New member
../images/Emo105.gif ../images/Emo178.gif יום מעפן../images/Emo70.gif הלכנו לחלק פליירים

הלכנו לחלק פליירים לעמותה כלשהיא בגרנד XD אז טיילנו בכל הגרנד-וכמעט אף אחד לא לקח את הפליירים-והיו מלא רוסיים קמצנים. שאלנו איזה רוסי "סליחה-אתה מעוניין אולי להתנדב למען.." והוא "לא כאילו ..." והלך!!!!! אני מתה XD וכואבות לי הרגליים!כולם אמרו לנו "לא..כבר תרמנו.." אז הלכנו לחנות דיסקים:) ופגשתי את סיוון :) אוי רגליי המסכנות XD נאמנאמ היה לי פעם את השתי שקל..אבל קניתי איתם מסטיק :) איזה יום קרוע XD הזמנתי את הדי וי די של מק' :) ואי XDירדן ואני דיברנו על שיקגוXD ואז אבא שלה התקשר ו-"ירדן איפה את?" והיא "אני בשיקגו.." ואז ראינו מישהו עם משהו ירוק על האוזניים XD וירדן :"יש לו מלפפון באוזן.." ירדן:" אני שמה קטשופ רק בסניצ'ל" גלעד:"יש לאח שלי אח שהוא לא אח שלי " ירדן:"את מסתירה לי את האוויר" XDD טיפשים.

McFlyRoni

New member
../images/Emo109.gif XD זה היה מצחיק

היא עושה לי כזה בטלפון "זאת גרבע" אני "גרבע?" סיון "גרבע!" אני "מהפורום?" סיון "גרבע מהפורום!"

yaelsee

New member
חחחח גם אני שומרת את השנקלים שלי ../images/Emo6.gif

וואי מיק, הציטוטים שלך קורעים
היום שלי עבר בסדר... שוב נדחפתי לטל והחברים שלה
והמורה שלי למחול ממש הוציאה לי את המוטיבציה בלי להתכוון. כאילו, אני רוקדת כבר 10 שנים, שיש בנות שזה פי 5 מהן במגמה, והיא נתנה לי הרגשה כאילו התחלתי לרקוד לפני יומיים ושאני לא צריכה להיות שם
ואז התבטלה לי שעת 4
ומחר אני מקבלת תעודת זהות סוף סוף
[אז מה אם זה חודשיים אחרי היומולדת
] השאלה היומית: אני מניחה שמהכותרת אתן מבינות כבר
אוף, יש לי מחר בוחן ומבחן

יעליקק

New member
../images/Emo15.gifיום לא מוגדר../images/Emo69.gif

התארגנתי לבצפר במהירות ועברתי על גאומטריה כי היה לי מבחןם ענקי במתמ'. המבחן היה שעתיים אחרונות אז כל היום הייתי פאקינג לחוצה
הייתה לנו שעה חופשית וזה ..
במבחן אז הצלחתי בערך הכל ואני ממש מקווה לקבל ציון גבוה
מחר עלמה נוטשת אותי ועוזבת לאילת
ואין לי שנקלים- בזבזתי את כולםXD אממ, עכשיו נותר לי רק לחכות למפגש:] נ.ב. שאלה- מה עושים כשיש לך חברה מהיסודי שרבת איתה ואתן לא ממש מדברות עכשיו והיא איתך בחוג ואתה ממש רוצה להשלים איתך והיא לא כזאת שקטה כמוך [זה סתם פרט שולי] אבל אתה ממש לא רוצה לבוא אליה ולומר רוצה להשלים כי כשצריך לדבר בחוג ללמד איזה ריקוד או לזוז אחורה או וואטאבר זה לא שהיא מתביישת לומר לך או משהו כזה, חפרתי ><"

MelMcFly

New member
יום מפחיד ../images/Emo6.gif

היה לי היום מיצב בהבעה של אולי 30 עמודים וזה היה קשה אבל הרוב היה קל
.. שחררו אותנו 3 שעות לפני הזמן אין לי מושג למה, אז הלכתי לחברה ורצינו להוריד סיילנט היל.. חיכינו שהוא ירד מ-11 וחצי עד 6 ובסוף ראינו וזה היה כזה מפחיד
לקראת סוף הסרט שמענו כזה רעש מפחיד של זבוב כזה או משהו ואני מרגישה משהו מעל הראש. עשיתי כזה עם היד וזה היה חיפושית כזאת גדולה ומפחידה
והעפתי אותה על המחשב ואני וחברה שלי ברחנו מהחדר .. ואז אחותה שהיא בכיתה ג' הביאה ריסוס והיא שעות עם הריסוס והיא לא מתה
עד שבסוף היא מתה העפנו אותה מהחדר ונחנקתי מהריח
אחר כך כבר נהיה חושך ופחדתי לחזור לבד אז אמרתי לאלכס שתבוא לקחת אותי
עברנו ליד הבצפר הקודם שלי והוא היה חשוך כזה והשאירו אור כזה והוא היה מזה מוזר .. אז אלכס אמרה לי: "תראי את הבצפר איזה מפחיד .. והאור מזה מוזר .. " הסתכלתי פתאום היא הזיזה אותי פתאום ולא הבנתי למה פתאום אני קולטת שיוצאת משם חתולה שחורה ודפקתי צרחה כמו ילד מפגרת XDDD טוב חפרתי

Lex 1

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo129.gif נו היא הבהילה אותי! ../images/Emo54.gif

פתאום.

McFly rullz

New member
../images/Emo192.gifXDDDDDDDDDDDאוי אוויי...חחחחחחחח

איזה קרועה את וכולן!!!!
חחחחחחחחחח את ואלכס מצחיקות אותי כל פעם מחדשD: חח לאב יוו סקסי ביצ'333>

למעלה