תצפו ב"דני הוליווד"

ילד רע 16

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo222.gif תצפו ב"דני הוליווד"../images/Emo35.gif../images/Emo44.gif

או
- ומדוע.
אני יודע שזה קצת מטומטם, אבל יכול להיות שגולשים כאן משתמשים נוספים שלא יצפו בסדרה, או שיש חדשים. וגם "אראה את הפרקים הראשונים ואחליט" זו תשובה, אז תצביעו.

gal255

New member
אני אצפה

כמובן שאם אני לא אוהב את הסדרה אני לא אמשיך לצפות בה.

gal255

New member
האמת היא שאני לא יודעת.

בהתחלה כששמעתי את העלילה ההתחלתית (לפני הרבה זמן. עוד בתקופת השיר שלנו 4) חשבתי שזה הולך להיות ממש טוב, ואהבתי הרבה יותר מאת הרעיון שמאחורי "השיר שלנו". אבל אז התחילה "הנפילים" וממש אבל ממש שנאתי את זה. אחרי כמה חודשים התחילה "האי" ראיתי את הפרק הראשון ולא סיימתי לראות אותו. אין לי סבלנות לראות מדע בדיוני, אני לא אוהבת את זה, זה לא מושך אותי וזה משעמם אותי. אני מקווה שהקטע שהם חוזרים לסיקטיז לא יהיה בדיוני מדי, ולא יתעסקו בזה. חוץ מזה אני משערת שאצפה בסדרה

ילד רע 16

New member
החזרה לעבר יכולה להיות ממש פשוטה.

הרי הרוב יהיה בעבר-וזה יהיה בצבעים רגילים, וחוץ מזה שלא תהיה מכונה או משהו וילאו אותנו בשטויות. פשוט יעשו משהו ויגיעו לעבר. המיוחד בה הוא גם זה, גם היותה דרמה מוזיקלית (יומית
) וגם בכלל. העלילה כן מאוד מגניבה, והחזרה לעבר תתפוס חלק ממש אבל ממש ממש ממש קטן.

JoNy Boi

New member
אני מתכוון לצפות בה אבל..

גם אם היא תהיה סדרה ממש גרועה, אני משער שאני לא יעז אפילו להפסיד פרק
(התמכרות קשה לסדרות של יס
)

ילד רע 16

New member
ואני אצפה.

מניח שהסדרה תהיה טובה לפחות כמו "השיר שלנו". בכל זאת, אורי גרוס ויואב צפיר, טד"י הפקות שגם אם לא עושים דברים איכותיים במיוחד - נחשבים להפקה רצינית ומקצועית שמשקיעה. אני בייחוד מצפה לכתיבה של אורי גרוס, היו לו קטעים גאוניים בכל העונות של 'השיר שלנו', כשרון יוצא דופן. והשחקנים - אני אוהב את רובם. את השאר או שאני לא\פחות מכיר, או שאני לא מחבב כ"כ - שזו למעשה רק גאיה טראוב, אין לי בעיה איתה, פשוט היא לא באה לי טוב כ"כ.

מורקי111

New member
../images/Emo142.gifאמ.תלוי באיך תהיה הסידרה..

אם היא תהייה טובה, אז אני אצפה.. אם סתם משעממת..אז..לא!

digikids

New member
תנחשו..

אני בכלל לא רוצה לצפות בסדרה. סתם החלטתי להכנס לפורום ולהיות פעיל אבל ברור שאני לא אצפה בסדרה. נו באמת עדן, ברור שכל מי שפה יצפה בסדרה, או לפחות בפרקים הראשונים

אניxD

New member
../images/Emo45.gif

נשמע מעניין .. אבל יכוול להיות שאם זה יתחיל לשעמם אני לא אראה><

../images/Emo45.gif

בהחלט
למה
ככה
סופסוף יהיה מה לראות ביס.
נראה תוכנית מעניינת.
גאיה משחקת שם, והרבההה זמן לא ראיתי אותה משחקת אז...
טוב נו... רן גם שם.

bar4554

New member
ברור

העלילה מעניינת יש שירים והכי חשוב רן משתתף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה