שאלון יום פעילות...

../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif../images/Emo41.gifשאלון יום פעילות...

שם: שכבה: סניף: תפקיד: מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)? איך עבר יום הפעילות? באיזה שעה הגעת לסניף? באיזה שעה עזבת את הסניף? כמה חניכים היו היום בסניף? אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף): כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10: אייקון שמתאר את יום הפעילות: הבוגר של יום הפעילות: המדריך של יום הפעילות: מארגנים טיול סניפי בזמן הקרוב? [פרטו] איך חגגתם את פתיחת שנה? מתי פתחתם שנה? כמה חניכים היו? <<מדריכים>> איזו שכבה אתה מדריך? כמה חניכים הגיעו? כמה נרשמו לסניף? איזו פעולה העברתם? מה היה בפעולה? איך היא עברה? היה משו מיוחד בפעולה? צרפו את הפעולה אם היא במחשב. איזה קטע בפעולה הכי אהבתם להעביר? הבאתם מושמוש? במידה וכן- צרפו תמונה: נהנתם בפעולה? והחניכים? תמונה מיום הפעילות (במידה ויש): משהו להוסיף:

אני יענה=)

שם:ספיר שכבה:שביעיות סניף:נילי תפקיד:מזכירה ובצוות סדנאותD: מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)?שישי איך עבר יום הפעילות?עבר טוב:) באיזה שעה הגעת לסניף?אממ 1 וחצי נראה לי באיזה שעה עזבת את הסניף?5 ומשהו כמה חניכים היו היום בסניף?40 נראה לי אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף):הבנות בסניף הרימו שער לבד חח כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10: 8 אייקון שמתאר את יום הפעילות:
הבוגר של יום הפעילות:נמנמנמנמ לא יודעת המדריך של יום הפעילות:לא יודעת לא ראיתי מה היה בפעולות מארגנים טיול סניפי בזמן הקרוב? [פרטו]טיול סוכות חח איך חגגתם את פתיחת שנה?הפנינג בנושא המערב הפרוע מתי פתחתם שנה?אתמול חח כמה חניכים היו?40 בערך XD תמונה מיום הפעילות (במידה ויש):עדיין לא על המחשב משהו להוסיף:שרוליק כן גנב את הפלזמהXD

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifגם אני אענה:)

שם: רביד שכבה: שביעיות סניף:גדרה תפקיד: מדריכה מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)? שישי איך עבר יום הפעילות? סבבה כזה באיזה שעה הגעת לסניף? אחרי בצפר.. בערך 2 באיזה שעה עזבת את הסניף? מממ 5 וחצי כמה חניכים היו היום בסניף? המון, לא ספרתי אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף): נועה ודניאל יחד עם עוד רכזים מסניפים אחרים הגיעו לגיחה קצרצרה
כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10: 9 אייקון שמתאר את יום הפעילות:
[בועת סבוןXD] הבוגר של יום הפעילות: מממ לא יודעתXD המדריך של יום הפעילות: נוי, ששכנע את חניכי ח' לנקות את השירותים מארגנים טיול סניפי בזמן הקרוב? [פרטו] לא איך חגגתם את פתיחת שנה? עדיין לא, ב25.10 מתי פתחתם שנה? 12.9 כמה חניכים היו?340 [וואווו!!] <<מדריכים>> איזו שכבה אתה מדריך? ח' כמה חניכים הגיעו? 11 כמה נרשמו לסניף?8 נראהלי.. אולי יותר לא יודעת=\ איזו פעולה העברתם? לא העברנו פעולה [לא היה מתוכנן בגלל הגשם], במקום זאת החניכים שהגיעו "התנדבו" לנקות שירותים... מלכים! מה היה בפעולה?--- איך היא עברה?--- היה משו מיוחד בפעולה? שהיא הייתה נקיון צרפו את הפעולה אם היא במחשב.--- איזה קטע בפעולה הכי אהבתם להעביר? לא העברתי חחח הבאתם מושמוש? לא במידה וכן- צרפו תמונה:--- נהנתם בפעולה?קצת והחניכים?חחח הם אהבו לשים את השלטים "חניכי ח' ניקו פה" בסוףXD תמונה מיום הפעילות (במידה ויש): יש לי בפלאפון, אין כוח להעביר
משהו להוסיף: לא צריך לחכות לסמינרים, כולם מוזמנים אלינו גם סתם ככה

yaelula94

New member
גם אני :]

שם: יעל שכבה: שישיות (?) סניף: נילי תפקיד: מדריכת ז' ורכזת סדנאות מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)? שישי איך עבר יום הפעילות? נחמד באיזה שעה הגעת לסניף? שתיים וחמישה באיזה שעה עזבת את הסניף?עשרה לארבע ישר לסמינר פר''א כמה חניכים היו היום בסניף? בין 40 ל50 לדעתי אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף): ממ הפנינג פתיחת שנה
כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10: 8 אייקון שמתאר את יום הפעילות:
[עוד לא ראיתי את של מלכי אבל יש סיכוי מאוד גדול שגם היא שמה את זה] הבוגר של יום הפעילות: כולם, באמת. המדריך של יום הפעילות: כל החמשושיות שהעבירו פעולה ראשונה כמו גדולות מארגנים טיול סניפי בזמן הקרוב? [פרטו] נהה איך חגגתם את פתיחת שנה? הפנינג פתיחת שנה של המערב הפרוע מתי פתחתם שנה? אתמול כמה חניכים היו? 50 בערך <<מדריכים>> איזו שכבה אתה מדריך? ז'
כמה חניכים הגיעו?11 כמה נרשמו לסניף? עוד לא נפתחה הרשמה איזו פעולה העברתם? חפש את שרוליק מה היה בפעולה? תחנות עם משימות שחיפשו את שרוליק איך היא עברה? נחמד ביותר היה משו מיוחד בפעולה?שממש התגעגעתי אליהם צרפו את הפעולה אם היא במחשב. איזה קטע בפעולה הכי אהבתם להעביר? הבאתם מושמוש?כןכן במידה וכן- צרפו תמונה: אין תמונה. נהנתם בפעולה? עד מאוד
והחניכים?בהחלט תמונה מיום הפעילות (במידה ויש): משהו להוסיף: שאני ממש אוהבת את הסניף שלי..

DoR156

New member
חדשחדישומחודש

שם: דור לוי שכבה: שביעיות תפקיד: מדריך ח' מתי היום פעילות היה: שישי עיך עבר היופ פעילות: בנזונה שעה שהגעתי לסניף: רבע לשלוש שעה שעזבתי:שש וחצי חניכים: 91 אירוע מיוחד: היה רוח מטורפת וחניכים פשוט עפו באויר! כמה נהנתי מ1-10:..8 אייקון:
הבוגר של יום הפעילות: אני
חח סתם.. המדריך: כנ"ל מארגנים טיול?: לא בזמן הקרוב איך חגגתם את פתיחת השנה: בעזרת ה' שבוע הבא.. הפנינג מטורף+ טקס+טקס אש שכבה שאני מדריך: ח' כמה חניכים: 15 איזה פעולה העברתם: ראש השנה.. עברה: סבבה לגמרי היה משו מיוחד: הרבה דבש.. קטע שהכי אהבתי להעביר: מסכת פנים מדבש הבאתם מושמוש: כן.. אורטל הכינה נהנתי בפעולה: מאוד החניכים: בטירוף!

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifדוררררר../images/Emo9.gif

כיף לראות אותך פה
ברוך הבא

orlupo

New member
חח זה דור מחדרה...

אם אתם זוכרים הוא הנחה עם בולי את הטקס סיום בוויסגל... היינו במחלקה [איזו מחלקה?:-O] בקורס העשרה אני, רביד, שירפ והוא. מה נשמע בן אדם?

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifמחלקה 9 חח

וטוב שלא היינו שם כווללם!!! דור, אור, ספיר, שי, שירפ, קובי ואני חחחח אחח קורס העשרה:)

היי דור מחדרה.../images/Emo3.gif

ברוך הבא לפורום!!!!1 בהתחלה תהיתי איך אתה בשכבה שלי ואין לי מושג מי אתה.. ואז נזכרתי שאני בכלל שמינית.
אתה מוזמן לספר לנו על הפעולה שהעברת! נשמח לשמוע..

DoR156

New member
אהלן..

טוב כל מי שלא יודע אני מסניף חדרה ואני שביעיסט.. ואם יש עוד שאלות אני אענה בכיף.. שמח לדעת שיש פורום של מכבי! :)

assafein

New member
אוי.. איזה מארח גרוע אני../images/Emo3.gif

אני אסף, שמיניסט מסניף נילי..

למעלה