שאלון יום פעילות.
ווהו.

../images/Emo41.gif../images/Emo20.gifשאלון יום פעילות. ../images/Emo13.gifווהו.

שאלון יום פעילות שם: שכבה: סניף: תפקיד: מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)? איך עבר יום הפעילות? באיזה שעה הגעת לסניף? באיזה שעה עזבת את הסניף? כמה חניכים היו היום בסניף? אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף): כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10: אייקון שמתאר את יום הפעילות: הבוגר של יום הפעילות: המדריך של יום הפעילות: מארגנים טיול סניפי בזמן הקרוב? [פרטו] איך היה לכם בטיול סוכות? מה מתכננים ליום הזיכרון ליצחק רבין? <<מדריכים>> איזו שכבה אתה מדריך? כמה חניכים הגיעו? כמה נרשמו לסניף? איזו פעולה העברתם? מה היה בפעולה? איך היא עברה? היה משו מיוחד בפעולה? צרפו את הפעולה אם היא במחשב. איזה קטע בפעולה הכי אהבתם להעביר? הבאתם מושמוש? במידה וכן- צרפו תמונה: נהנתם בפעולה? והחניכים? תמונה מיום הפעילות (במידה ויש): משהו להוסיף:

yaelula94

New member
אני רוצה ממש !

שם: יעל שכבה: שישיות או לא להיות סניף: נילי תפקיד: מדריכה ורכזת סנדאות מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)? רביעי איך עבר יום הפעילות? סבבה לגמרי באיזה שעה הגעת לסניף? ארבע באיזה שעה עזבת את הסניף? שמונה וחצי כמה חניכים היו היום בסניף? 13..חלש ממש אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף): לא משהו מיוחד נראה לי... כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10: 7 אייקון שמתאר את יום הפעילות:
הבוגר של יום הפעילות: אסף, שהיה בוגר אחראי המדריך של יום הפעילות: תגה התותחית הקטנה הזאת מארגנים טיול סניפי בזמן הקרוב? [פרטו] לא נראה לי איך היה לכם בטיול סוכות? היה כל כך אדייייייייייייייייייייייר מה מתכננים ליום הזיכרון ליצחק רבין? טקס שמארגנים צוות סדנאות השולט יש לציין <<מדריכים>> איזו שכבה אתה מדריך? ז' כמה חניכים הגיעו? 7 חניכות מושלמות וחמודותתתתת כמה נרשמו לסניף? נמנמנמ... איזו פעולה העברתם? חגי תשרי חחח מה היה בפעולה? הרבה צחוקים איך היא עברה? כל כך טוווווווווב היה משו מיוחד בפעולה? היה קוואקה דלה אומה עם דבש+שוקולד על הידיים צרפו את הפעולה אם היא במחשב. אין אין. איזה קטע בפעולה הכי אהבתם להעביר? את החלק עם הדבש וכל זה... הבאתם מושמוש? כן בטח במידה וכן- צרפו תמונה: אין. נהנתם בפעולה? כל כךךךךךךךךך! הייתה אחת הפעולות הטובות יותר שהיו לי
והחניכים? אחותי:" כן את לא מבינה איך דיברו על זה כל היום בבית ספר" תמונה מיום הפעילות (במידה ויש): יש שתיים, אחת של החניכות שלי ואחת של הפלקט שלהם, נשים את הידיים
משהו להוסיף: שיש לי את החניכות הכי אדירות שיש בעולם

assafein

New member
היה מצחיק שהן שיתפו איתי פעולה עם התפוחים../images/Emo6.gif

ובחיים לא יצאת ככה מפעולה.. אני ממש שמח שהיה ממש טוב

וואי קוואקהדלה אומה עם דברים על הידים זה גדול

חח הפלקט גדול.. חחח איזה כיף זה. מה עוד היה בפעולה? אני ממש רוצה לשמוע..

noamsheron

New member
אפשר לנצל"ש למטרה טובה?../images/Emo9.gif

רק רציתי לשאול... מי התקבל למשלחת מירוץ לפיד???
מגדרה אני התקבלתי...
אני יודעת על זכרון (תמר דולב), כרמי יוסף (רעות), ואור יהודה (חן שרון)... חסרים שניים... מישהו יודע מי הם?

ravidush4

New member
|סביוןו|שארי את במשלחת?../images/Emo2.gif

מזל טוב בובהה:) כיף לשמוע

ravidush4

New member
|סביוןו|שארי את במשלחת?../images/Emo2.gif

מזל טוב בובהה:) כיף לשמוע

orlupo

New member
שרון, מזל טוב...../images/Emo13.gif

אמיתי מהסניף שלי גם התקבל...

noamsheron

New member
תווודה../images/Emo13.gif

וואי באמת כייייף... אני ממש שמחה
אממ מה עשיתי במיונים... אהה... לא משהו מיוחד ת'אמת אבל חמוד כזה
עשיתי על חנוכה עם הכרת הארץ... אז החלק הראשון של הפעילות היה לענות על שאלות אמריקאיות (כמה תשובות אפשריות, רק אחת נכונה) והם צריכים לענות על השאלות (שקשורות להרכת הארץ) כשלכל תשובה יש שיר שהם צריכים לשיר אם הם חושבים שזו התשובה...
הבנת בערך עד כאן?
ואז אחרי שהם עונים על כל שאלה הם מקבלים מקום בארץ, ואחרי השאלות הם קיבלו מפה של א"י והיו צריכים למקם את המקומות שהם קיבלו בשאלות...
חח סתם חמוד כזה אבל זה היה מצחיק ממש עם השירים וזה

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifעונה:)

שם: רביד שכבה: שבעייות סניף:גדרה תפקיד: מדריכה מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)? שישי איך עבר יום הפעילות? נחמד כזה.. לא משהו באיזה שעה הגעת לסניף? אחרי בצפר.. אל זוכרת ממש באיזה שעה עזבת את הסניף? 5 ועשרה כמה חניכים היו היום בסניף? המון אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף): ריח מעורר חשד התגלה בכניסה לסניף, אנחנו חושדים שזה סוג של חיה מתה-.- כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10: 6 אייקון שמתאר את יום הפעילות: הבוגר של יום הפעילות:מסתבר שנעם, שהתקבלה למשלחת המדריך של יום הפעילות: לא שמתי לב.. אז נגיד שכולם מארגנים טיול סניפי בזמן הקרוב? [פרטו] לא איך היה לכם בטיול סוכות?נחמד כזה, חוץ מהאוכל היה מעולה מה מתכננים ליום הזיכרון ליצחק רבין?טקס ומערך דמוקרטיה <<מדריכים>> איזו שכבה אתה מדריך? ח' כמה חניכים הגיעו? 31 כמה נרשמו לסניף? 27 איזו פעולה העברתם?ראשונה במערך דמוקרטיה מה היה בפעולה?חשיפה לערכי הדמוקרטיה, ערכים, חובות, זכויות, והבדל בין דמוקרטיה לדיקטטורה איך היא עברה? בקושי היה משו מיוחד בפעולה? קברנו את ה"קפסולת זמן" של החניכים מפעולת הציפיות [באיחור ממש] צרפו את הפעולה אם היא במחשב. איזה קטע בפעולה הכי אהבתם להעביר? אני חושבת שאת המשחק פתיחה- תופסת נקניקיות הבאתם מושמוש?לא במידה וכן- צרפו תמונה: נהנתם בפעולה? היו יותר טובות והחניכים?אין לי מושג תמונה מיום הפעילות (במידה ויש): משהו להוסיף: לקבילי יש א'!!! :D

למעלה