כן כן זה קורה - הגרוש שלי מתחתן
|!

באמת תודה לכל חבריי כאן ולכל המגיבים-../images/Emo140.gif

זה באמת עוזר כמו תיד - לא להרגיש כלכך לבד מול זה לשמוע חיזוקים ומילה טובה וגם לא מעט עיצות

../images/Emo24.gifנועלה

ראיתי עכשיו..... אני מבינה את כל הרגשות המעורבים שמתחוללים בך...... אין לי ניסיון בחתונה של גרוש, אבל הלוואי וזה יקרה אולי זה יסדר משו בראש הדפוק שלו...
אבל יש לי ניסיון עם גרוש דתי. זה באמת לא קל שהבנות שלי חיות עם אמא חילונית ואבא דתי. כשהן נוסעות אליו לשישי שבת הוא מונע מהן לעשות דברים שהן רגילות לעשות כאשר הן איתי.(טלויזיה, ציור,אופניים....) הן לפעמים אומרות לו שהן לא דתיות והוא נורא מתעצבן ואומר להן שכאשר הן איתו הן דתיות. זה ממש מעצבן אותי אבל אין לי מה לעשות בנוגע לזה....מה שבאמת מפחיד אותי זה מה יקרה ביום שארצה לעבור דירה ולשלוח אותן לבי"ס חילוניים באיזור, היום הן לומדות בבי"ס תל"י שזה בי"ס חילוני/מסורתי. כן, זה לא פשוט...אבל זו עובדה ולכן צריך פשוט להתמודד עם כל מה שמשתמע מזה... בקרוב אצלך,

../images/Emo24.gifמאחלת לך גם שהכל יעבור חלק-

אני מבינה לליבך זה אכן לא קל-מי כמוך יודעת - מלווה בחששות והתמודדות לא פשוטה בכלל. לא מספיק שיש שני הורים בנפרד-שני בתים ומספיק מחלוקות...זה עוד שוני שיש לגשר עליו הלוואי שיהיה קל ככל הניתן והעיקר הילדים.כמו תמיד

dor and more

New member
הוא היה דתי לפני הגירושים?

אצלנו אני הייתה גם דתיה.. ככה שילדים דתיים- אני זאת "החילונית" ואני די בלחץ שהם יגורו איתי יהיה להם קשה עם האורך חיים שלי לעומת שלו (עכשיו אנחנו די גרים באותו בית- פרודים רק נפשית)

גם הילדים שלי לומדים בבי"ס תל"י

שעה-שעתיים תל"י בשבוע לא הופכים את בי"ס למסורתי והוא בקטגורית בי"ס רגיל/חילוני. בעקרון יש מאבק לא קטן של בתי-הספר על רצונם להיות בי"ס תל"י, אבל רובם אך ורק מתוך מניעים כלכליים - יש להם הקצבות נוספות. בקשר לבנותייך - כשהן יגדלו הן יוכלו לבחור אם הן רוצות להיות אצל אביהם באורח חיים דתי... הן עדיין צעירות מכדי להחליט. מצד שני עליו להתחשב ברצונן, ומה שהוא עושה כיום לדעתי יפגע בקשר העתידי שלו איתן.

למעלה