המלצת השבוע

modulo1000

New member
גלידה מחלב גמלים

טעמתי פעם וזה לא רע אפילו מעניין לגבי הלהקה בתור ילד קטן גיל 9 בערך יצא האלבום והגיע לביתנו וזה היה אחד מתקליטי הילדים שלי...עד היום אני יכול לשיר אותו מן ההתחלה ועד הסוף....ולכן שמורה לי חיבה אישית אליו וכן לאלבומים נוספים שלהם JFY קצת חסר סובלנות לפרוגרסיב....(ואני מבין ומסכים איתו חלקית) ובעיקר בגלל שהוא שמט קצת את הקרקע לפסיכדליה להקות פסיכדליה עברו לעשות פרוג או עברו מן העולם וכך גם קהל המאזינים הוא סימן באיזה שהוא מקום את אובדן התמימות...שלוא דוקא הוא שגרם לה אבל הוא היה שם כשזה קרה...ואכן יש בזאנר דברים איומים שמבוססים על טהרת ה...להרשים....דברים חסרי רגש ומעוף המבוססים על סאונד נטו...שטיחים של סאונד שלא הולכים לשום מקום ....אבל יש דברים אמיתיים גם במה שמכונה פרוג ובראש ובראשונה KING CRIMSON ש JFLY כן אוהב ....ואפילו מאוד. ובחזרה לדבשת.... CAMEL הם נעימים לאוזן מלטפים הנגינה מושלמת... אינדבדואלית וביחד ויש בהם נשמה וקטעים אפילו מרגשים...גם אינסטרומנטלית...בלי שירה וכמו שאמרתי לעיל...אהבה ישנה שלי אבל כפי שאעיד על עצמי....אני לא דוגמא....אני אוהב הכל....כמעט !!!!

John Barleycorn

New member
מעניין

מה שכתבת על הפרוג אני הרגשתי כמה שנים אחר כך לגבי הפאנק. באו העוברים וחרשים עם החצ'קונים בגב והרגו לי את היופי שבפרוג. אז כעסתי גם אני כעס ילדותי הרבה שנים. לבסוף עבר לי. ולמדתי להסתכל על הדברים בפרספקטיבה (ע"ע דויד לוי) רחבה יותר ולהבין למה זה בא, ומאיפה, ואפילו להזדהות ורחמנא לצלן להנות (מאוחר בלילה עכשיו ואף אחד לא קורא, אז שישאר ביננו) מכמה קטעים. וזה עוד כלום. לפעמים, כשאף אחד לא רואה אני אפילו מסוגל להנות מקינג קרימסון. אבל זה ביננו

Jflyaway

New member
מודולו... זה לא עניין עקרוני אצלי

בידוע לך. אני יכול להקשיב ל HATFIELD ANF THE NORTH ימים ללא הפסקה, וזה PROG - אני חושב, וכנ"ל לגבי LARKS TONGUES IN ASPIC שזה בשבילי אחד האלבומים המבריקים עלי אדמות. הרבה מעל ל"חצרו של המלך". אני חושב שהבעייה שלי עם קאמל באה מעיבודי הקלידים של מיראז'.... ואתה צודק. אתה לא דוגמא

Jflyaway

New member
GOOD MORNING MORNA

נחמד.... האמריקאים הגיעו - פחות או יותר יחד באותה שעה
והישראלים הולכים לישון.... NITE

modulo1000

New member
הקלטות של Jack Kerouac

ןמומלץ מאוד...מאחר והוא שייך למשוררי / סופרי דור הביט כפי שמלנכולי כתב יפה לעיל...צורת ההקראה שלו מאוד מיוחדת..סוג של פריצינג.......מצ"ב לינק גשו אליו.... ספרו לי מה זה עשה לכם

modulo1000

New member
כן עולות רק הווליום היה על 0

ואצטט משהו פסיכדלי מדבריו : Bee, why are you staring AM I A FLOWER ?

melancholy man

New member
מודולו זה ענק!

אני יודע שקיים דבר כזה, אבל לא יצא לי לשמוע אף פעם, אולי אתה יודע מתי זה הוקלט, איפה, מי מנגן וכו', ובעיקר אם ואיך אפשר להשיג את זה.

modulo1000

New member
להלן לינקים למספר הקלטות

בנוסף יצאה קופסא שלמה של משוררי הביט...כ 4 דיסקים בחב' PRESTIGE

למעלה