תמונות מחניון חולון

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
../images/Emo41.gifתמונות מחניון חולון../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

תמונות מחניון חולון

טרם הזדמן לי להעלות אותן. כל התמונות צולמו במוזיאון אגד ביום שישי, 24/6/2005.

ה דרומי

New member
מחר אני מגיע למוזאון ומביא איתי

תמונות מחניון חולון

טרם הזדמן לי להעלות אותן. כל התמונות צולמו במוזיאון אגד ביום שישי, 24/6/2005.
אורח לראות את המוזאון יש מצב שהוא יוכל לקבל א. הסבר ממשהו מחבורת הרלס? ב. יש אפשרות שהוא יקבל חוברת של המוזאון ג שולדימיר יכין כרטיסים ד מי מגיע מחר למוזאון? ה היה משהו לנשנש במשרד של ה309? אין ז. תזדינו בז\סבלנות. ותנו כבוד לאורחים. שבת שלום

מחר המוזיאון יהיה שומם יחסית

אורח לראות את המוזאון יש מצב שהוא יוכל לקבל א. הסבר ממשהו מחבורת הרלס? ב. יש אפשרות שהוא יקבל חוברת של המוזאון ג שולדימיר יכין כרטיסים ד מי מגיע מחר למוזאון? ה היה משהו לנשנש במשרד של ה309? אין ז. תזדינו בז\סבלנות. ותנו כבוד לאורחים. שבת שלום
אני ואיל רכניץ לא נגיע וגם נוח
לא יהיה נוכח. לוולדימיר יש תמיד כרטיסים
אם יהיה רלוונטי, תבואו ביום שישי בעוד שבועיים במקום מחר, חבל שתבואו כשהמקום שומם...

ה דרומי

New member
../images/Emo93.gif כי רק מחר יש לאדון אפשרות

אני ואיל רכניץ לא נגיע וגם נוח
לא יהיה נוכח. לוולדימיר יש תמיד כרטיסים
אם יהיה רלוונטי, תבואו ביום שישי בעוד שבועיים במקום מחר, חבל שתבואו כשהמקום שומם...
כי רק מחר יש לאדון אפשרות
ובעוד כשבועים אני לא יוכל להיות לפחות שיתן ציטונג גג אני יסביר לו ממה שאני לא זוכר.

orensaab

New member
מקרה שקרה בגרר אזור לפני כמה שנים

קבלו את 43-554-59, גרר אזור!
יורם דליצקי החבר שלי שהוא פנסיונר של אגד, שימש בעשר השנים האחרונות שלו באגודה כמנהל המוסך בקומה 6 בתמח"ת. כבעל רישיון גרירה וחילוץ, וכבעל הסמכה לניהול מוסכי גרירה, הוא עשה תורנויות בגרר אזור מדי פעם. עכשיו לעיקר, יום אחד התקבלה קריאה על אוטובוס שעומד סגור ונראה כי נתקע. הוחלט להוציא את הגרר על מנת לבדוק את הענין, וכמובן זה היה במשמרת של יורם. כאשר הגיע למקום ופתח את האוטובוס, הוא גילה את הנהג מתנה אהבים עם בחורה. ברשת הקשר נשמעה קריאה עם שאלה : "האוטובוס תקוע או שהנהג תוקע ? "

אוהד11

New member
../images/Emo6.gif

יורם דליצקי החבר שלי שהוא פנסיונר של אגד, שימש בעשר השנים האחרונות שלו באגודה כמנהל המוסך בקומה 6 בתמח"ת. כבעל רישיון גרירה וחילוץ, וכבעל הסמכה לניהול מוסכי גרירה, הוא עשה תורנויות בגרר אזור מדי פעם. עכשיו לעיקר, יום אחד התקבלה קריאה על אוטובוס שעומד סגור ונראה כי נתקע. הוחלט להוציא את הגרר על מנת לבדוק את הענין, וכמובן זה היה במשמרת של יורם. כאשר הגיע למקום ופתח את האוטובוס, הוא גילה את הנהג מתנה אהבים עם בחורה. ברשת הקשר נשמעה קריאה עם שאלה : "האוטובוס תקוע או שהנהג תוקע ? "

846

Active member
ואולי הנהג ניתקע????

ואולי הנהג ניתקע????

מצב
הנושא נעול.
למעלה