תמונות מהיום - 846

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
הגיוני מאוד

ספורט
יש שמועה (מבוססת) שהקבוצות הפועל ת"א רגל , מכבי ת"א סל , מכבי ת"א רגל (אולי) , ביתר ים , בזמן הקרוב מצטיידים במרצדס 0500 , סוף הדרך ... זהו... הדבר האמיתי... כול השאר יחוויר...
הגיוני מאוד
לאורך שנים עבדו רוב המכונות של קבוצות הכדורגל על קווי אילת, לשם מיועדות ה-OC500.

846

Active member
לא מדויק . אני לא מכיר אף מכונה של

הגיוני מאוד
לאורך שנים עבדו רוב המכונות של קבוצות הכדורגל על קווי אילת, לשם מיועדות ה-OC500.
לא מדויק . אני לא מכיר אף מכונה של
קבוצת כדורגל שעובדת קבוע בקו אילת. מידי פעם אחת מהן יורדת לאילת, גם אני נסעתי פעם לאילת עם ה 0303 84-619-01 כשעוד היתה בציבעי מכבי ת"א, חצי מהדרך נופפו לי לשלום ובחצי השני נופפו באצבע האמצעית! נסעתי פעם לי"ם בקו 405 עם ה 84-682-01 0404 שהיתה של הפועל ת"א וגם זו היתה חוויה מעניינת.

evgeniy2

New member
תמונה 012

תמונות מהיום - 846

היום כשחזרתי מעבודה ובמיקרה 846 היה בתחנה מרכזית של תל אביב (החדשה כמובן) לקח אותי לסיבוב בתחנה, הינו בתחנת דלק של האוטובוסים, במוסך, נכנסתי לעוד אוטובוס של מישהו אחר.... טוב תראו את התמונות...
תמונה 012
חחח וזה אני נוהג על B12B. חחח סתם, הלוואי.. אני רק יושב ו 846 מצלם אותי.

evgeniy2

New member
תמונה 013

תמונות מהיום - 846

היום כשחזרתי מעבודה ובמיקרה 846 היה בתחנה מרכזית של תל אביב (החדשה כמובן) לקח אותי לסיבוב בתחנה, הינו בתחנת דלק של האוטובוסים, במוסך, נכנסתי לעוד אוטובוס של מישהו אחר.... טוב תראו את התמונות...
תמונה 013

מצב
הנושא נעול.
למעלה