תמונות , ועוד הרבה תמונות

רגע...

זאת את בירוק.. ואגב לא זה לא אני אני מבטיח לך שאני לא רואה אותו ממטר יש לך איי סי קיו?

etay2004

New member
אחייי??

אתמול צילמת אותנו... איך אני מוצא את התמונות..??

חחחחחחחחחחחחח

אני לא הייתי שם. אבל מעניין אותי לדעת מי אלו האנשים בתמונות. מה הניקים. ואין תמונה שלך?!

etay2004

New member
אורן... עשה טובה

הנה תמונה שלי מאותה מסיבה.. תמצא את התמונות שאני מופיע ושלח ליי אם אתה יכולל... תודהה

etay2004

New member
אורן

אורן שלח לי את התמונות במסר אם אפשר... או שתוסיף אותם כתגובה ביי אחי

AdamGT

New member
אחלה של תמונות.!

אורן אחי שיחקת אותה ובענק אחלה של מצלמה ואם אני לא טועה אמרת שהיא חדשה..אז אם היא חדשה תתחדש אחלה של מצלמה איכות מצויינת ותודה על כל התמונות.!

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

למעלה