תמונות , ועוד הרבה תמונות

MISS CRAZY

New member
למי אכפת??

מי רוצה תמונות של אנשים לא מוכרים?? תן לנו תמונות של הילה!!!

../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

רפי ניב חוגג את סיום הפרוייקט .

../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

רוני וחברות

ח'ברה די כבר לרדת אליה

היא היחידה (וגם אימאן) שהגיעו לווקס להצטלם עם מעריצים . וענתה לכל השאלות .

pore

New member
וואו!!רוני איזה יפיופהההההההההההההה

רוני את מדהימה!!!!!חבל שלא זכית!!הייתי מאוכזב... בשבילי את תמיד מס' אחת!!!את בחורה נורא מיוחדת!!!

../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

עוד רוני וחברות חדשות

קאטי במראה ה-"הרגע קמתי"

שיער מבולגן וכתונת לילה מבריקה, ואיפור קצת מרוח בעיניים. עדיין בקשר עם אלון, ממממ...

../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

רוני וחברים

pore

New member
ק--נ--א--י--ם--!!!!!!!

קנאים שכמותכם!!!רוני כוסית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! יש לה גוף מדהים ביופיו!!!!! ובנוסף להכל היא חכמה ,מוכשרת ,בעלת ידע,כישרון,היא פשוט מושלמתתתתתתתתתתתתתתת!!! מילים לא יפות לא ישנו את זה אתם יודעים!!!! רוני!!!!!!אני כל כך אוהב אותך!!!!

איכססססס...../images/Emo3.gif

מה אתה שם לי בכלל תמונות של רוני איכססססהה ממש מגעילללללללללל... היא פשוט צבועה שבא לי להקיא מנסה להראות את עצמה נחמדה וכולנו יודעיםשהיא לא וזהו!!!! הילה המלכהההההה אין עלייהההההה!!!

Fairy World

New member
|סביו| חולקת על דעתך

אומנם הילה מלכה וגם אני הצבעתי לה אך רוני היא לא צבועה היא בת אדם כמו כולם עם חסרונות ויתרונות אין בן אדם מושלם אולי תתחילו לרדת מהגב של רוני .. תתעסק בעצמך ותמצא גם חסרונות אז אל תשפוט אותה הילה כפרה עלייך מזל טוב

למעלה