שרשור שאלות הכוונה 31/3+1/4

מצב
הנושא נעול.

IntelliMe

New member
אשדוד - חיפה ברכבת

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה ממקום למקום אך ורק להודעה זו ונשמח לסייע. הודעות שלא ישורשרו להודעה זו כהלכה יימחקו מהפורום לאלתר. אין צורך להשתמש באייקון
- זה מיותר לחלוטין.
אשדוד - חיפה ברכבת
יש לי כמה שאלות
1. באתר הרכבת ממליצים לי להחליף רכבת בבנימינה. כמה רציפים יש בתחנת בנימינה? מה הסבירות שאני אצטרך להחליף רציף אם אני מגיע ברכבת מאשדוד ורוצה לעלות על רכבת לחיפה? אפשר לברר את עניין הרציפים במדוייק במודיעין הרכבת? 2. הרכבת מאשדוד מגיעה לבנימינה 6 דקות לפני הרכבת לחיפה. אפשר לסמוך על זה? או שזה מתכון בדוק לפספוס הרכבת לחיפה? 3. איך מגיעים ממרכזית חוף הכרמל לגנים הבאהיים? אמרו לי משהו על קו 22 אבל אני לא מוצא אותו באתר של אגד? מה זמן הנסיעה?

Image of me

New member
כל התשובות

אשדוד - חיפה ברכבת
יש לי כמה שאלות
1. באתר הרכבת ממליצים לי להחליף רכבת בבנימינה. כמה רציפים יש בתחנת בנימינה? מה הסבירות שאני אצטרך להחליף רציף אם אני מגיע ברכבת מאשדוד ורוצה לעלות על רכבת לחיפה? אפשר לברר את עניין הרציפים במדוייק במודיעין הרכבת? 2. הרכבת מאשדוד מגיעה לבנימינה 6 דקות לפני הרכבת לחיפה. אפשר לסמוך על זה? או שזה מתכון בדוק לפספוס הרכבת לחיפה? 3. איך מגיעים ממרכזית חוף הכרמל לגנים הבאהיים? אמרו לי משהו על קו 22 אבל אני לא מוצא אותו באתר של אגד? מה זמן הנסיעה?
כל התשובות
1. לא תצטרך לעלות או לרדת במדרגות, הרכבת לחיפה יוצאת מהצד השני של אותו הרציף. כשתיסע חזרה מחיפה לאשדוד, תצטרך לעבור רציף, כמו עוד הרבה אנשים שייסעו איתך. אגב, בדרך חזור, תוכל להחליף בת"א ההגנה או השלום או אוניברסיטה, ואז לא תצטרך לעבור רציף בכלל. 2. אפשר לסמוך על זה משתי סיבות: א. הרכבת הפרברית אשדוד-בנימינה והרכבת המהירה ת"א-חיפה משתמשות באותה המסילה בין ת"א לבנימינה, ולכן אין אפשרות שאחת תעקוף את השניה. ב. הסיבה היחידה שהרכבת המהירה לחיפה עוצרת בבנימינה היא כדי להעלות נוסעים כמוך, שהגיעו מאשדוד/הרצליה/נתניה וכו' ורוצים להגיע לחיפה. יש הרבה כאלה. 3. קו 22 בכלל לא עובר במרכזית חוף הכרמל, אלא במרכזית בת גלים. הדרך הפשוטה ביותר להגיע לגני הבהאים היא קו 115 ממרכזית חוף הכרמל. זמן הנסיעה - בערך 20 דקות, אולי יותר.

IntelliMe

New member
יופי יופי יופי ... תודה!!

כל התשובות
1. לא תצטרך לעלות או לרדת במדרגות, הרכבת לחיפה יוצאת מהצד השני של אותו הרציף. כשתיסע חזרה מחיפה לאשדוד, תצטרך לעבור רציף, כמו עוד הרבה אנשים שייסעו איתך. אגב, בדרך חזור, תוכל להחליף בת"א ההגנה או השלום או אוניברסיטה, ואז לא תצטרך לעבור רציף בכלל. 2. אפשר לסמוך על זה משתי סיבות: א. הרכבת הפרברית אשדוד-בנימינה והרכבת המהירה ת"א-חיפה משתמשות באותה המסילה בין ת"א לבנימינה, ולכן אין אפשרות שאחת תעקוף את השניה. ב. הסיבה היחידה שהרכבת המהירה לחיפה עוצרת בבנימינה היא כדי להעלות נוסעים כמוך, שהגיעו מאשדוד/הרצליה/נתניה וכו' ורוצים להגיע לחיפה. יש הרבה כאלה. 3. קו 22 בכלל לא עובר במרכזית חוף הכרמל, אלא במרכזית בת גלים. הדרך הפשוטה ביותר להגיע לגני הבהאים היא קו 115 ממרכזית חוף הכרמל. זמן הנסיעה - בערך 20 דקות, אולי יותר.
יופי יופי יופי ... תודה!!
הצבא הזה עם ההכוונות שלו @!%@!^&%^#@%#$

IntelliMe

New member
יש לי עוד כמה שאלות.. ../images/Emo9.gif

אשדוד - חיפה ברכבת
יש לי כמה שאלות
יש לי עוד כמה שאלות..

1. יש מעבר בין תחנת הרכבת חוף הכרמל לתחנה המרכזית של אגד.. נכון? 2. באיזו קומה נמצא הרציף של קו 117?

Image of me

New member
איפה כתבתי 117? ../images/Emo12.gif

יש לי עוד כמה שאלות..

1. יש מעבר בין תחנת הרכבת חוף הכרמל לתחנה המרכזית של אגד.. נכון? 2. באיזו קומה נמצא הרציף של קו 117?
איפה כתבתי 117?

115. התחנות צמודות, ויש רק קומה אחת.

תחנות חוף הכרמל

יש לי עוד כמה שאלות..

תחנות חוף הכרמל
תחנת הרכבת מחוברת באמצעות מנהרה לתחנת האוטובוסים. קצה אחד של המנהרה נמצא ביציאה המזרחית של תחנת הרכבת והקצה השני נכנס לתוך תחנת האוטובוסים. כל הרציפים נמצאים בקומה אחת, כאשר הקווים העירוניים יוצאים מהצד הצפוני של התחנה.

Liraz 6q

New member
שאלה קטנה :)

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה ממקום למקום אך ורק להודעה זו ונשמח לסייע. הודעות שלא ישורשרו להודעה זו כהלכה יימחקו מהפורום לאלתר. אין צורך להשתמש באייקון
- זה מיותר לחלוטין.
ביום חמישי ( אחרי ליל הסדר שיוצא ביום רביעי ) יש אוטובוסים שיוצאים מאילת צפונה?

Image of me

New member
כנראה שגם באגד עוד לא יודעים

ביום חמישי ( אחרי ליל הסדר שיוצא ביום רביעי ) יש אוטובוסים שיוצאים מאילת צפונה?
כנראה שגם באגד עוד לא יודעים
כי את לוחות הזמנים הם מפרסמים רק שבוע מראש. אבל כנראה שלוח הזמנים יהיה כמו במוצ"ש, אולי עם תיגבור. ואם יש נסיעות שיוצאות לפני צאת החג, יכול להיות שהן יבוטלו.

Michal Plath

New member
שלום, שאלת הגעה בבקשה

- זה מיותר לחלוטין.
שלום, שאלת הגעה בבקשה
אני צריכה להגיע לנחל שורק ביום ראשון בבוקר. ההגעה מאזור הצפון, רצוי לשלב רכבת.. למישהו יש מושג?

connex

Active member
משהו שעולה לי בראש

שלום, שאלת הגעה בבקשה
אני צריכה להגיע לנחל שורק ביום ראשון בבוקר. ההגעה מאזור הצפון, רצוי לשלב רכבת.. למישהו יש מושג?
משהו שעולה לי בראש
לנסוע ברכבת עד יבנה ומשם לקחת קו פנימי של קונקס. אין לי מושג אם הקווים הפנימיים מגיעים לשם, אבל נראה לי שהנהגים יוכלו לכוון אותך טוב יותר. (תחנת המוצא של הקווים הפנימיים היא השוק/תחנת הרכבת)

Image of me

New member
אתה בטוח שמדובר באותו מקום?

משהו שעולה לי בראש
לנסוע ברכבת עד יבנה ומשם לקחת קו פנימי של קונקס. אין לי מושג אם הקווים הפנימיים מגיעים לשם, אבל נראה לי שהנהגים יוכלו לכוון אותך טוב יותר. (תחנת המוצא של הקווים הפנימיים היא השוק/תחנת הרכבת)
אולי אתה מתכוון למרכז הגרעיני שורק שנמצא ליד יבנה. אינני מכיר את בסיס נחל שורק, אבל פעם מישהו שאל כאן על הגעה אליו, ומדובר במקום שנמצא בין גדרה לבית שמש. אם אף אחד לא זוכר, אפשר לעשות חיפוש בארכיון.

Image of me

New member
מצאתי. הגעה לנחל שורק

אולי אתה מתכוון למרכז הגרעיני שורק שנמצא ליד יבנה. אינני מכיר את בסיס נחל שורק, אבל פעם מישהו שאל כאן על הגעה אליו, ומדובר במקום שנמצא בין גדרה לבית שמש. אם אף אחד לא זוכר, אפשר לעשות חיפוש בארכיון.
מצאתי. הגעה לנחל שורק
אולי זה יכול לעזור: נחל שורק

Image of me

New member
ולגבי הגעה מהצפון ברכבת...

מצאתי. הגעה לנחל שורק
אולי זה יכול לעזור: נחל שורק
ולגבי הגעה מהצפון ברכבת...
לדעתי הדרך המהירה ביותר היא לקחת רכבת לת"א מרכז, ומשם 369א של מטרופולין לצומת ראם (מסמיה). חשוב לבדוק את הלו"ז של 369א מראש באתר מטרופולין, כי יש לו רק כמה נסיעות ביום.
הגעה מצומת ראם לבסיס - ר' קישור בהודעה הקודמת. אם הלו"ז של 369א לא מסתדר, אז אפשר לקחת רכבת לרמלה ואז 411 מהתחנה המרכזית לצומת נחשון, או רכבת לת"א ההגנה ואז 411 מהתחנה המרכזית לצומת נחשון. לו"ז 411 - באתר אגד, הוא נוסע פעם בשעה.
הגעה מצומת נחשון לבסיס - ר' קישור בהודעה הקודמת. דרך נוספת: רכבת לת"א ההגנה, וקו 369 מהתחנה המרכזית לצומת ראם.
הגעה מצומת ראם לבסיס - ר' קישור בהודעה הקודמת.

line 666

New member
האם הקוד העירוני בירושליים הוא 2?

- זה מיותר לחלוטין.
האם הקוד העירוני בירושליים הוא 2?
והאם הכרטיסיה של חיפה גם תקפה לירושליים

ירושלים למודיעין במוצ"ש

- זה מיותר לחלוטין.
ירושלים למודיעין במוצ"ש
מה שלומכם אנשים? בדף מידע של "מרגלית" כתוב שהאוטובוס הראשון שיוצא מירושלים למודיעין במוצ"ש יוצא ב19:30 והבא יוצא ב-21:00. כידוע, השבת עדיין בפנים ב19:30, יש סיכוי שדחפו את שעה היציאה של האוטובוס הראשון (כי 21:00 יוצא לי מאוחר). בדקתי כבר באתר של מרגלית, אין שינוי.

Image of me

New member
הלוואי שהיינו יכולים לעזור לך

ירושלים למודיעין במוצ"ש
מה שלומכם אנשים? בדף מידע של "מרגלית" כתוב שהאוטובוס הראשון שיוצא מירושלים למודיעין במוצ"ש יוצא ב19:30 והבא יוצא ב-21:00. כידוע, השבת עדיין בפנים ב19:30, יש סיכוי שדחפו את שעה היציאה של האוטובוס הראשון (כי 21:00 יוצא לי מאוחר). בדקתי כבר באתר של מרגלית, אין שינוי.
הלוואי שהיינו יכולים לעזור לך
אבל העצה הכי טובה שאפשר לתת כאן היא להתקשר למרגלית ולשאול אותם. נסיעה טובה ואם תגלי שהלו"ז באתר לא נכון, יהיה נחמד אם תעדכני אותנו למען הדורות הבאים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה