שרשור שאלות הכוונה 23/7/06

מצב
הנושא נעול.
את צריכה לרדת ליד מפעל אסם בפ"ת

הייייי
אני צריכה להגיע מחר לרחוב האודם בפתח תקווה. אמרו לי לרדת בזבוטינסקי עם האטובוס ומשם אין לי מושג מה רוצים מהחיים שלי. מי שידע לכוון אותי אני אוהב אותו מאד מאד! יום טוב ותודה!
ממול מפעל אסם, מעבר לכביש הראשי (רחוב ז'בוטינסקי) יש תחנת דלק ורמזור. צריך להכנס לרחוב הזה עם הרמזור (רחוב שחם), להמשיך בו ולפנות ימינה בפנייה הראשונה (לרחוב שוהם). לאחר מכן שמאלה ברחוב השני - זה רחוב אודם בפ"ת.

איזה גבר! שיחקת אותה בענק! תודה!

ממול מפעל אסם, מעבר לכביש הראשי (רחוב ז'בוטינסקי) יש תחנת דלק ורמזור. צריך להכנס לרחוב הזה עם הרמזור (רחוב שחם), להמשיך בו ולפנות ימינה בפנייה הראשונה (לרחוב שוהם). לאחר מכן שמאלה ברחוב השני - זה רחוב אודם בפ"ת.
איזה גבר! שיחקת אותה בענק! תודה!

לאיילת

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!
לאיילת
באשדוד יש מוניות ברכבת. נסיעה לניצנים 40 שקל. בהצלחה ;)

שלום לכולם....

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!
שלום לכולם....
אני צריך להגיע לתחנת כיבוי האש המרכזית בב"ש מהתחנה המרכזית. כמו כן, איזה קו מהתחנה המרכזית מגיע לבית נועם/ עמידר בב"ש? תודה מראש לעונים אלי

Lורליי

New member
הרצליה ראשלצ

הרצליה ראשלצ
כבר שאלתי.. אבל זה היה בעיתות שלום עכשיו יש שינוי? דרך אחרת?אם יהיה עלי לקחת ספיישל לת"א- כמה בערך יעלה ואיפה לרדת כדי לתפוס שרות לראשל"צ?תודה לעונים

mister K

New member
אין שום שינוי באזור הזה

הרצליה ראשלצ
כבר שאלתי.. אבל זה היה בעיתות שלום עכשיו יש שינוי? דרך אחרת?אם יהיה עלי לקחת ספיישל לת"א- כמה בערך יעלה ואיפה לרדת כדי לתפוס שרות לראשל"צ?תודה לעונים
אין שום שינוי באזור הזה
ולא צריך לתפוס שום מונית שירות, עדיף לנסוע באוטובוס שהוא יותר נוח ויותר בטוח.

Lורליי

New member
הבעיה שאני חוזרת מאוחר

אין שום שינוי באזור הזה
ולא צריך לתפוס שום מונית שירות, עדיף לנסוע באוטובוס שהוא יותר נוח ויותר בטוח.
הבעיה שאני חוזרת מאוחר
בטח כבר אין ממש אוטובוסים. בגלל זה הציעו לי בשרשור הקודם לתפוס קו שמגיע מחיפה(אני מניחה שהוא כבר לא ממש מגיע...) הציעו לי גם שירות ממחלף הסירה ת"ת- מישהו יודע אולי איזו חברה מפעילה ומה הטלפון שלהם? תודה

mister K

New member
קו 174 האחרון מת"א לראשל"צ

הבעיה שאני חוזרת מאוחר
בטח כבר אין ממש אוטובוסים. בגלל זה הציעו לי בשרשור הקודם לתפוס קו שמגיע מחיפה(אני מניחה שהוא כבר לא ממש מגיע...) הציעו לי גם שירות ממחלף הסירה ת"ת- מישהו יודע אולי איזו חברה מפעילה ומה הטלפון שלהם? תודה
קו 174 האחרון מת"א לראשל"צ
יוצא מהתחנה המרכזית ב-0:25.

yshicht

New member
עזרה דחופה בבקשה

עזרה דחופה בבקשה
אני צריך להגיע מחר מצומת דרור/תחנת רכבת בית יהושע לבאר שבע, עד 8:00 בבוקר. מה הדרך הכי מהירה לעשות את זה? בדקתי באתר אוטובוסים, והם מראים שם שיש קו 819(פעם ראשונה שאני שומע עליו) שעובר בצומת דרור ב-5:35. באתר של אגד אומרים שהוא עובר שם ב-5:25. על מי אפשר לסמוך? אח"כ אני כבר אתפוס קו של אגד לבאר שבע מהתחנה המרכזית(370 ב-6:30). אם יש למישהו הצעה יותר מהירה, אני אשמח לשמוע. תודה רבה!

mister K

New member
זו הדרך הכי מהירה בשעה הזאת

עזרה דחופה בבקשה
אני צריך להגיע מחר מצומת דרור/תחנת רכבת בית יהושע לבאר שבע, עד 8:00 בבוקר. מה הדרך הכי מהירה לעשות את זה? בדקתי באתר אוטובוסים, והם מראים שם שיש קו 819(פעם ראשונה שאני שומע עליו) שעובר בצומת דרור ב-5:35. באתר של אגד אומרים שהוא עובר שם ב-5:25. על מי אפשר לסמוך? אח"כ אני כבר אתפוס קו של אגד לבאר שבע מהתחנה המרכזית(370 ב-6:30). אם יש למישהו הצעה יותר מהירה, אני אשמח לשמוע. תודה רבה!
זו הדרך הכי מהירה בשעה הזאת
ועדיף לסמוך על אגד כמובן ולא על אתר אחר.

רכבת אולי?

עזרה דחופה בבקשה
רכבת אולי?
מבית יהושע לב"ש מרכז? תעלה על הרכבת של 05:16 דק' ובשבע וחצי בבוקר אתה בב"ש

yshicht

New member
אבל אז אני גם צריך להגיע הרבה

רכבת אולי?
מבית יהושע לב"ש מרכז? תעלה על הרכבת של 05:16 דק' ובשבע וחצי בבוקר אתה בב"ש
אבל אז אני גם צריך להגיע הרבה
יותר מוקדם. השאיפה היא להגיע כמה שיותר מהר, וכמה שיותר קרוב לשעה שבה אני צריך להיות שם. אין לי מה לעשות בבאר שבע כבר מ-7 וחצי...

מצב
הנושא נעול.
למעלה