שרשור שאלות הכוונה - 23+24/6/06

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
לי לא ידוע על אוטובוס אחד כזה

אין סיכוי שיש קו אחד לשם?אין לי כ"כ
זמן(וכסף..) להחליף אוטובוס.. גם אם מדובר על הליכה של 10 דק'
לי לא ידוע על אוטובוס אחד כזה
אבל אולי אני טועה. וזה לא מסובך בכלל : יורדים מ-48 ועולים ל-24 באותה התחנה ממש.

ארזS

New member
בעצם כדאי לבדוק אפשרות נוספת

שחשבתי עליה כרגע, וזה לקחת את קו 572 של אגד רק שהוא נוסע בתדירות נמוכה. אפשר לבדוק באתר של אגד.

line 666

New member
זה לעוד חודש אבל ....

שחשבתי עליה כרגע, וזה לקחת את קו 572 של אגד רק שהוא נוסע בתדירות נמוכה. אפשר לבדוק באתר של אגד.
זה לעוד חודש אבל ....
אני אנחת מטיול באירופה בתאריך 26.7.06 בשעה 22.10 {כנראה} , הבעיה היא שנראה לי שיקח לנו יותר משעה לצאת משדה התעופה והרכבת האחרונה לחיפה יוצאת ב23:30 , איזה עוד אפשרויות יש מנתב"ג לחיפה {רכבות עדיף , אולי יוסיפו נסיעות מנתב"ג לחיפה בקיץ?}

אלון 58

New member
אם איני טועה...,

זה לעוד חודש אבל ....
אני אנחת מטיול באירופה בתאריך 26.7.06 בשעה 22.10 {כנראה} , הבעיה היא שנראה לי שיקח לנו יותר משעה לצאת משדה התעופה והרכבת האחרונה לחיפה יוצאת ב23:30 , איזה עוד אפשרויות יש מנתב"ג לחיפה {רכבות עדיף , אולי יוסיפו נסיעות מנתב"ג לחיפה בקיץ?}
אם איני טועה...,
הרכבות מנתב"ג לתל-אביב,חיפה ונהריה ממשיכות לפעול גם מעבר לחצות-הלילה,אם זכור לי טוב,אז כל שעה,בדוק באתר רכבת-ישראל,מה גם שאם תנחת בזמן הנקוב,אין סיבה שהיציאה תקח שעה,יש לך עדיין סיכוי להספיק לרכבת של 23:30. טיול מהנה!

line 666

New member
תודה , בדקתי באתר הרכבת אך אין רכבו

אם איני טועה...,
הרכבות מנתב"ג לתל-אביב,חיפה ונהריה ממשיכות לפעול גם מעבר לחצות-הלילה,אם זכור לי טוב,אז כל שעה,בדוק באתר רכבת-ישראל,מה גם שאם תנחת בזמן הנקוב,אין סיבה שהיציאה תקח שעה,יש לך עדיין סיכוי להספיק לרכבת של 23:30. טיול מהנה!
רכבות לחיפה עד שעה 3 בלילה {מנתב"ג} , אני מאוד מקווה שהנחיתה תהיה בזמן ונספיק אבל אם לא נספיק נצטרך לחשוב על משהו.

urilei

New member
יש מוניות שירות מנתב"ג לחיפה

רכבות לחיפה עד שעה 3 בלילה {מנתב"ג} , אני מאוד מקווה שהנחיתה תהיה בזמן ונספיק אבל אם לא נספיק נצטרך לחשוב על משהו.
יש מוניות שירות מנתב"ג לחיפה
אחרים פה יודעים יותר פרטים ממני

nahag

New member
572 של אגד תדירות נמוכה

572 של אגד תדירות נמוכה
ישנו קו 572 של אגד מכ"ס רעננה הרצליה רמה"ש לאונברסיטה תחנה סופית מסוף קלאוזנר. הבעיה היחידה זה התדירות 0620 0650 0715 0755 0845 0910 1010 1110 1210 1310 1410 1510 1610 מהרצליה. חזרה 1205 1305 1410 1510 1610 1710 1810 1905 2005. נסיעה טובה

תודה רבה,איפה אני צרכה לרדת?

572 של אגד תדירות נמוכה
ישנו קו 572 של אגד מכ"ס רעננה הרצליה רמה"ש לאונברסיטה תחנה סופית מסוף קלאוזנר. הבעיה היחידה זה התדירות 0620 0650 0715 0755 0845 0910 1010 1110 1210 1310 1410 1510 1610 מהרצליה. חזרה 1205 1305 1410 1510 1610 1710 1810 1905 2005. נסיעה טובה
אם אני יורדת ברחוב חיים לבנון מדובר על מרחק הליכה גדול,לא?עד רחוב גרונימן

אני מצטערת שאני מנג'סת אבל בבקשה

אני מצטערת שאני מנג'סת אבל בבקשה
אני צרכה מחר בבוקר ממש מוקדם להיות שם,ואני לא מבינה כלום באוטובוסים בבקשה אם תוכלו לעזור תודה

לא, למה?

לא, למה?
לא יותר מ-5 דקות הליכה איטית. תרדי בתחנה של מכון הנפט, ומשם יש כמה שבילים שמובילים לגרונימן. את תמיד יכולה להיעזר במפה, או באתר http://www.emap.co.il

איפה אני אמורה לרדת?באיזו תחנה?

לא, למה?
לא יותר מ-5 דקות הליכה איטית. תרדי בתחנה של מכון הנפט, ומשם יש כמה שבילים שמובילים לגרונימן. את תמיד יכולה להיעזר במפה, או באתר http://www.emap.co.il

קראת אולי מה כתבתי?

קראת אולי מה כתבתי?
כתבתי מפורשות "תרדי בתחנה של מכון הנפט", יותר ברור מזה לא תקבלי... ועוד משהו - חשבת אולי פעם שאפשר לשאול גם את נהג האוטובוס איפה לרדת, או למשל איפה זה "מכון הנפט"???

אוקי..סליחה...

קראת אולי מה כתבתי?
כתבתי מפורשות "תרדי בתחנה של מכון הנפט", יותר ברור מזה לא תקבלי... ועוד משהו - חשבת אולי פעם שאפשר לשאול גם את נהג האוטובוס איפה לרדת, או למשל איפה זה "מכון הנפט"???
אוקי..סליחה...
פשוט הסתכלתי באתר של אגד ולא ברור לי איפה התחנה הזאת.. מצטערת..

kosman9

New member
מחפש מידע על קו לכפר סבא מי-ם

שרשור שאלות הכוונה - 23+24/6/06
נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!
שלום! אני צריך בבקשה מידע על קו ממרכזית י-ם למרכזית כפר-סבא ביום ראשון בשעה 8:00 בערך אני מודה לכולם! דרך אגב אני חולה על אוטובסים מגיל שנה יש לכם אחלה פורום ואתם אנשים נהדרים למרות שאני לא מכיר אותכם
!! תמשיכו כך!!!

אנא העבר את שאלתך

שלום! אני צריך בבקשה מידע על קו ממרכזית י-ם למרכזית כפר-סבא ביום ראשון בשעה 8:00 בערך אני מודה לכולם! דרך אגב אני חולה על אוטובסים מגיל שנה יש לכם אחלה פורום ואתם אנשים נהדרים למרות שאני לא מכיר אותכם
!! תמשיכו כך!!!
אנא העבר את שאלתך
לשרשור ההכוונה היומי. תוכל למצוא אותו לפי הכותרת.

matany

New member
ירושלים - כפר-סבא

!! תמשיכו כך!!!
ירושלים - כפר-סבא
קו 947 מתחנה מרכזית ירושלים למסוף צומת רעננה ומשם קו פנימי לת"מ כפר סבא. ג€ יש גם קו ישיר מת.מ. ירושלים לת"מ כפר סבא, (קו 474) אבל הוא לא מומלץ במיוחד כי זמן הנסיעה הוא ארוך מאוד וכי הוא עובר במקומות שלא תמיד סימפטיים...

מצב
הנושא נעול.
למעלה